BIO Mango shot s čili a kurkumou - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO Mango shot s čili a kurkumou je určený každému, kto sa chce starať o svoju imunitu a celkové zdravie. Ide o koncentrovaný nápoj z prírodných zdrojov, ktorý je nabitý blahodarnými účinkami. Nezvyčajná kombinácia sladkého manga s pálivým chilli a štipľavou kurkumou si vás získa po prvom ochutnaní. Môžete ho vypiť samostatne alebo zaliať vodou a vytvoriť lahodný nápoj.

BIO Mango shot s čili a kurkumou je sladko-pálivý nápoj, ktorý pomôže so starostlivosťou o imunitu a celkové zdravie

BIO Mango shot s čili a kurkumou je prírodný, vysoko koncentrovaný nápoj, ktorý vám pomôže so starostlivosťou o imunitu, zdravie, vitalitu a celkovo o správne fungovanie tela. Základ tvorí mangové pyré, ktoré sa postará o sladšiu chuť shotu. Tú skvele dopĺňajú aj šťavy z pomaranča a citrónu, ktoré zaistia sviežosť a ľahkú kyselkavosť. Prášok z koreňa kurkumy potom pridá shotu štipľavosť a vrcholom je chilli, vďaka ktorému príjemne páli a prehreje ústa aj krk. Všetky ingrediencie sú v BIO kvalite, vďaka čomu dostanete maximálne množstvo blahodarných látok. Tento čisto prírodný produkt navyše neobsahuje žiadne umelé sladidlá, GMO, konzervanty ani iné prídavné látky. Aj vďaka tomu sa shot pýši svojou maximálne prirodzenou chuťou.

Osviežujúcu chuť shotu si najlepšie užijete, keď ho vypijete rovno samostatne. Pokiaľ je na vás veľmi silný, môžete si ho zaliať napríklad horúcou vodou a piť ho namiesto čaju, čo sa hodí najmä v zimných mesiacoch. V lete si ho môžete zmiešať s ľadovou vodou alebo džúsom a vytvoriť tým osviežujúci drink. Rovnako si z neho môžete nechať zamraziť aj ľadové kocky, ktoré potom pridáte do pitia. Tak nazdravie!

BIO Mango shot s čili a kurkumou a jeho výhody

• BIO prírodný nápoj z 5 surovín
  • základ tvorí mangové pyré a šťavy z citrónu a pomaranča
  • obsahuje prášok z kurkumy a chilli
  • je ľahko pálivý
  • je vo forme praktického shotu v skle
  • má výraznú chuť
  • pomáha so starostlivosťou o imunitu a celkové zdravie
  • skvele chutí samostatne aj zaliaty horúcou vodou ako náhrada čaju
  • môžete si ho zmiešať s ľadovou vodou, a vytvoriť tak osviežujúci nápoj

BIO mangové pyré (57 %), BIO pomarančová šťava z koncentrátu, BIO citrónová šťava z koncentrátu, BIO prášok z koreňa kurkumy (0,4 %), BIO chilli prášok (0,2 %).

Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť vyváženej stravy.

* Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Nutričné hodnoty 1 dávka (60 ml) RI*
Energetická hodnota 149 kJ / 35 kcal 1,8 %
Tuk <0,5 g 0,7 %
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 %
Sacharidy 8,4 g 3,2 %
     - z toho cukry 8,4 g 9,3 %
Proteín <0,5 g 1 %
Soľ 0,02 g 0,3 %

* Referenčná hodnota príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal).

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Pred použitím dobre pretrepte.

Hlavná kategória Šťavy
BIO Produkty

Recenzie od zákazníkov BIO Mango shot s čili a kurkumou - VanaVita
Prezeráte si:BIO Mango shot s čili a kurkumou - VanaVita