BIO Datľový sirup - GymBeam

BIO Datľový sirup je určený všetkým milovníkom nefalšovanej sladkej chuti, ktorí hľadajú menej kalorickú alternatívu cukru. Sirup vyrobený z BIO datlí zaujme svojou unikátnou vôňou, ktorá skvelo ladí s dezertmi, ale aj nápojmi, ako je čaj, káva či smoothie. Neobsahuje žiadne prídavné látky a pochutnať si na ňom môžu aj vegáni.

BIO Datľový sirup - zdravšia alternatíva klasického cukru, ktorá má lahodnú chuť a menej kalórií

BIO Datľový sirup je zdravšia alternatíva klasického cukru, ktorá si vás hneď po prvom súste získa svojou sladkou chuťou a jedinečnou vôňou. Vyrába sa z datlí v BIO kvalite a neobsahuje žiadne zbytočné prídavné látky. Je tak populárny medzi milovníkmi jednoduchého zloženia, priaznivcami zdravého životného štýlu, ale aj vegánmi. Ak sa snažíte schudnúť, oceníte, že má približne o štvrtinu nižšiu kalorickú hodnotu než klasický cukor. Bez výčitiek si ho teda môžete pridať do svojich obľúbených nápojov i pokrmov. Skvelo si rozumie s kávou, čajom aj smoothies. Rovnako tak ho môžete pridať do zdravých dezertov. Jeho krásna, tmavo hnedá farba perfektne dozdobí tiež lievance, torty či raňajkové kaše.

BIO Datľový sirup - GymBeam

BIO Datľový sirup

• je vyrobený z BIO datlí
  • neobsahuje zbytočné prídavné látky
  • je zdravšou alternatívou klasického cukru
  • má lahodnú sladkú chuť a jedinečnú vôňu
  • má nižšiu kalorickú hodnotu než cukor
  • vhodný do dezertov, nápojov i raňajkových kaší

Nutričné hodnoty100 g *RI per 100 g
Energetická hodnota 1219 kJ/ 287 kcal 14,4 %
Tuky 0,3 g 0,4 %
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 %
Sacharidy 69 g 26,5 %
- z toho cukry 65 g 72,2 %
Bielkoviny 1,3 g 2,6 %
Soľ 0,03 g 0,5 %

* Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné sladidlá
Právna kategória výrobku potraviny
Forma tekutý
Zmes číry
Vegánsky áno
BIO áno
Recenzie od zákazníkov BIO Datľový sirup - GymBeam
Prezeráte si:BIO Datľový sirup - GymBeam

Priemer z 1 hodnotenia

Celkovo sladiť nemusím, no ďatlový sirup mi príde ako vhodná alernatíva v porovnaní s cukrom, čo sa týka množstva sacharidov. Rovnako, ako aj v porovnaní s cukrom. Žiadne umelé náhrady cukru, len čisté datle, ktoré ocenia hlavne vegáni, ktorí sa veľmi neradi museli rozlúčiť s medom. Používam ako sladidlo do koláčov, čím datle vytvoria trochu inú vôňu ( za mňa príjemná zmena). Rovnako nájde využitie ako sladidlo do vločiek, a ako toping na palacinky a lievance.

Balenie (ml) Cena Špeciálna cena Skladom
250 ml 4,50 € 2,95 €