BIO Ashwagandha prášok - GymBeam

BIO Ashwagandha prášok alebo indický ženšen je bylinka, ktorá patrí medzi adaptogény. Tieto látky sú známe tým, že môžu pomôcť zvládať stres, lepšie sa naň adaptovať a zlepšiť odolnosť organizmu. Táto rastlina je navyše známa svojimi blahodarnými účinkami.

BIO Ashwagandha prášok alebo indický ženšen patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť lepšie zvládať stres

BIO Ashwagandha prášok alebo indický ženšen (Withania somnifera) je bylinka, ktorá patrí medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré sa pýšia svojim blahodarným vplyvom na organizmus. Konkrétne sa spája s odolnosťou a adaptáciou na stres. Rovnako ako posilňovaním môžu naše svaly zosilniť a rásť, tak adaptogény pomáhajú posilniť odolnosť voči stresu a zvládať ho lepšie. Nie je sa preto čomu čudovať, že je ashwagandha populárna u ľudí, ktorí pravidelne zažívajú stres v práci, škole alebo osobnom živote.

Vďaka tomu patrí Ashwagandha medzi suplementy populárne u študentov, manažérov, športovcov a ľudí, ktorí prežívajú stresové obdobie, majú problémy so sústredenosťou, chcú podporiť vitalitu a usilujú sa o celkovú harmonizáciu organizmu.

BIO Ashwagandha prášok - GymBeam

BIO Ashwagandha prášok a jeho výhody

• prášok z ashwagandhy (Withania somnifera)
  • je v BIO kvalite
  • patrí medzi adaptogény, ktoré majú vplyv na odolnosť organizmu a zvládanie stresu
  • je vo forme dobre rozpustného prášku
  • hodí sa do smoothie či obľúbeného nápoja

BIO prášok z koreňa Ashwagandha (Withania somnifera).

Pridajte 1 čajovú lyžičku (3 g) do svôjho obľúbeného nápoja alebo smoothie. Užívajte 1x denne.

Nutričné hodnoty 100 g 3 g (1 dávka)
Energetická hodnota 1487 kJ / 350 kcal 45 kJ / 11 kcal
Tuky 1,0 g 0,00 g
  - z toho nasýtené 0,4 g 0,00 g
Sacharidy 80 g 2,4 g
  - z toho cukry 9,3 g 0,3 g
Bielkoviny 4,9 g 0,1 g
Soľ 0,19 g 0,00 g

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by mali užívanie produktu konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Môže obsahovať stopy škrupinových plodov.

Štítky produktu BIO, Vegan
Hlavná kategória Ashwagandha
BIO áno
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma práškový
HS kód 12119086: -- Ostatné
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Superpotraviny

Recenzie od zákazníkov BIO Ashwagandha prášok - GymBeam
Prezeráte si:BIO Ashwagandha prášok - GymBeam

Za posledné roky som užíval veľa rôznych foriem Ashwagandhy, rôzne extrakty ako KSM66 od rôznych výrobcov, ale po čase som pochopil že dobrý prášok z koreňa (nie extrakt) je nielen oveľa lacnejší ale aj rovnako dobrý! Pre mňa je Ashwagadnka jednoznačne najlepší adaptogén, efekt je akútne citeľný obzvlášť ak sa venujete intenzívnemu tréningu. Predtým som mával veľké problémy po cvičení zaspať. Stačí kopcová čajová lyžička. Neviem čo by som robil bez tohto prášku.

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
100 g 5,95 € 4,95 €
Dobry,
kolko withanolidov je v 1g?
Dakujem
Dobrý deň, tento produkt nie je štandardizovaný na withanolidy. Ak si želáte štandardizovaný extrakt (5% withanolidy) môžete si vybrať z naších tabletových verzií.

Katka, team GymBeam
Je to vhodné?
Zdravím, chcem sa opýtať či môžem konzumovať ashwagandhu ráno na lačno pred raňajkami? Ďakujem