Bio 5-zrnné vločky - VanaVita

Výrobca: VanaVita

BIO 5-zrnné vločky obsahujú lahodnú kombináciu piatich rôznych druhov obilnín. Konkrétne sa jedná o ryžové, ovsené, jačmenné, pšeničné a ražné vločky. Táto zmes sa pýši vysokým obsahom vlákniny a je dobrým zdrojom bielkovín. Podieľa sa tak na starostlivosti o optimálne trávenie či udržanie svalov a zdravých kostí. Vločky sú skvelým základom zdravých raňajok, desiaty či ako súčasť koláčov, omáčok, palaciniek a iných pokrmov.

BIO 5-zrnné vločky - zmes vločiek z piatich druhov obilnín, ktorá je zdrojom bielkovín, má vysoký podiel vlákniny a skvelú chuť

BIO 5-zrnné vločky vás prekvapia lahodnou zmesou chutí. Sú totiž spojením ryžových, ovsených, jačmenných, pšeničných a ražných vločiek. Vynikajú vysokým obsahom vlákniny, ktorá pomáha so starostlivosťou o optimálne trávenie a črevnú mikrobiotu. Jej dostatočný príjem v jedálničku nám môže pomôcť aj vtedy, keď sa snažíme udržať na uzde hlad a chute na sladké. Mix vločiek nám poskytne aj dôležité komplexné sacharidy, ktoré telu uvoľňujú energiu postupne. Spoľahnúť sa tak na ne môžeme v prípade, že potrebujeme zasýtiť na dlhšiu dobu. Aby toho nebolo málo, vločky sú aj zdrojom bielkovín, a tak prispievajú k rastu a udržaniu svalov a zdravých kostí.

Zmes vločiek je ideálnym základom plnohodnotného hlavného jedla, ako aj kvalitnej desiaty v priebehu dňa. Pripravte si z nich napríklad chutnú obilnú kašu varenú vo vode alebo mlieku, ktorú môžete zmiešať s proteínovým práškom a ozdobiť napríklad lyofilizovaným ovocím či orechovým maslom. Vločky sa tiež hodia do jogurtu či ako základ chutnej domácej granoly. Rozomleté na múku ich môžete použiť do palaciniek, lievancov či vašich obľúbených koláčov. V slaných receptoch nájdu využitie napríklad pri zahusťovaní polievok a omáčok, ako prísada do domáceho pečiva či rôznych slaných muffinov, quiche a ďalších chutných pokrmov.

Bio 5-zrnné vločky - VanaVita

BIO 5-zrnné vločky a ich výhody

• zmes vločiek z piatich rôznych druhov obilnín
  • vynikajú lahodnou kombináciou chutí
  • sú v BIO kvalite
  • neobsahujú GMO
  • majú vysoký obsah vlákniny
  • sú zdrojom bielkovín
  • prispievajú k udržaniu a rastu svalov a zdraviu kostí
  • pomáhajú so starostlivosťou o dobré trávenie
  • hodia sa ako základ obilnej kaše, jogurtu či napríklad domácej granoly
  • poslúžia aj na zahustenie polievok a omáčok
  • sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov

BIO 5-zrnné vločky (bio ryžové vločky 20%, bio ovsené vločky 20%, bio pšeničné vločky 20%, bio jačmenné vločky 20%, bio ražné vločky 20%).

*Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť vyváženej stravy.

Nutričné hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1421 kJ / 336 kcal
Tuky 2 g
    - z toho nasýtené mastné kyseliny 1 g
Sacharidy 64 g
    - z toho cukry 1 g
Vláknina 9 g
Bielkoviny 11 g
Soľ 0,2 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste najviac do 25 °C, chráňte pred slnečným žiarením.

Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom. Môže obsahovať stopy sóje, orechov a sezamu.

Hlavná kategória Ovsené vločky
BIO áno
Bezlepkový nie
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma potraviny
Štítky produktu BIO, Vegan, RO - VANAVITA
HS kód 11041290: --- Vločkované
Právna kategória výrobku potraviny
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Cereálie a müsli
Zdravé potraviny
Diéty
Bezlaktózové produkty
Vegánske produkty
Vegetariánske produkty
BIO Produkty

Recenzie od zákazníkov Bio 5-zrnné vločky - VanaVita
Prezeráte si:Bio 5-zrnné vločky - VanaVita

Keď nemám chuť paprať sa s poriadnymi raňajkami, prídu na rad vločky. Stačí naliať a nasypať rovnaké množstvo vody a vločiek, povariť dokedy voda nezmizne a podávať s proteínom alebo nejakou čokoládovou polevou.

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
500 g 3,95 € 2,95 €