Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Big T 28 kaps - Cutler Nutrition

BIG T je testosterónový booster a prírodný zvyšovač hladiny testosterónu, formulovaný tak, aby priniesol seriózne výsledky. Je založený na výskume a klinicky overený. Znižuje estrogén, podporuje zdravé hladiny testosterónu, rast svalovej hmoty, sily a zvyšuje sexuálnu aktivitu. Ak hľadáte hardcore výsledky, hľadáte Big T!

Dlhodobo nedostupný

Big T - prírodný testosterónový booster, ktorý vám prinesie seriózny výsledky

BIG T je klinicky overený testosterónový booster, formulovaný tak, aby priniesol seriózne výsledky. Podporuje zdravé hladiny testosterónu tým, že pomáha minimalizovať estrogén. Big T je prírodný zvyšovač hladiny testosterónu, je to vysoko androgénny vzorec, ktorý napomáha k zvýšeniu sexuálnej aktivity. Okrem správneho stravovania a tréningového programu, BIG T je navrhnutý tak, aby podporoval prospešné zmeny v raste svalovej hmoty a sily, v rozložení telesného tuku, nálady a hladiny energie. Ak hľadáte hardcore výsledky, hľadáte Big T!

  BIG T TESTOSTERÓNOVÝ BOOSTER

 

Big T a jeho výhody:

  • testosterónový booster
  • všetky zložky sú prírodné
  • obsahuje až 28 kapsúl
  • podporuje rast sily, svalovej hmoty
  • napomáha k zvýšeniu sexuálnej aktivity

  BIG T TESTOSTERÓNOVÝ BOOSTER

 

Dávkovanie

Užite 1 tabletu vždy ráno ihneď po raňajkách. Neužívajte na prázdny žalúdok a neprekračujte dávkovanie. Odporúčame užívať minimálne 4 týždne a maximálne 8 týždňov. Medzi cyklami doporučujeme prestávku 8 týždňov.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kapsula)
BIG T™ TEST MATRIX (Proprietary Blend)425 mg
Broussonetia papyrifera (celý), Americký Saffron (semeno), Nelumbinis Semen, Aspidosperma Quebracho - blanco (kôra)  

 

Ostatné zložky

Želatína, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý, oxid kremičitý, kyselina stearová, FD&C modrá č.1, oxid titaničitý.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Big T 28 kaps - Cutler Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Big T 28 kaps - Cutler Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Big T 28 kaps - Cutler Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď