Bezkalorický sirup Melon smooth 500 ml - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bezkalorický sirup Melon Sauce je vynikajúci sirup s melónovou príchuťou, ktorý neobsahuje žiadne kalórie, cukor a ani tuk. Ochutíte ním všetky druhy dezertov, ovsené kaše, smoothie a proteínové nápoje. Je vhodný aj do diéty a môžete si ho vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Dlhodobo nedostupný

Bezkalorický sirup Melon Sauce s melónovou príchuťou, ktorým dochutíte akýkoľvek dezert, koktejl, smoothie či proteínový nápoj

Bezkalorický sirup Melon Sauce je vynikajúci sirup s melónovou príchuťou, ktorý neobsahuje žiaden cukor ani tuk. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú zdravý životný štýl a vyhýbajú sa kalorickým bombám. Ochutíte ním všetky druhy dezertov, zákuskov, koláčov, ale aj palacinky, ovsené kaše a smoothie bowls, či dokonca proteínový nápoj. Okrem jeho chuti vás poteší aj fakt, že neobsahuje žiadne kalórie, a preto je vhodný aj do diéty a programu redukcie tuku. Melon Sauce si môžete vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Bezkalorický sirup Melon Sauce ostrovit

Bezkalorický sirup Melon Sauce a jeho výhody

• chutný sirup s melónovou príchuťou
  • ochutíte ním všetky druhy jedál, dezertov, smoothie a proteín
  • je vhodný aj do diéty
  • neobsahuje kalórie
  • neobsahuje cukor
  • neobsahuje tuk

Voda, zahusťovadlo: celulózová guma, xantánová guma, farbivo - karotén, aróma, sladidlá - sukralóza, prášok z koncentrátu šťavy repy, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný, regulátor kyslosti - kyselina citrónová.

Výrobok môže obsahovať mlieko, lepok, sóju, kôrovce, vajcia, sezamové semienka, oriešky.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 42 kJ / 10 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 2,3 g
   z toho cukry 0 g
Biekoviny 0 g
Soľ 0,03 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky