Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce smooth 500 ml - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce je vynikajúci sirup so sladkou žuvačkovou príchuťou, ktorý neobsahuje žiadne kalórie, cukor a ani tuk. Ochutíte ním všetky druhy dezertov, ovsené kaše, smoothie a proteínové nápoje. Je vhodný aj do diéty a môžete si ho vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Dlhodobo nedostupný

Bezkalorický sirup Bubble Gum so sladkou žuvačkovou príchuťou, ktorým dochutíte akýkoľvek dezert, koktejl, smoothie či proteínový nápoj

Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce je vynikajúci sirup so žuvačkovou príchuťou (Bubble Gum), ktorý neobsahuje žiaden cukor ani tuk. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú zdravý životný štýl a vyhýbajú sa kalorickým bombám. Ochutíte ním všetky druhy dezertov, zákuskov, koláčov, ale aj palacinky, ovsené kaše a smoothie bowls, či dokonca proteínový nápoj. Okrem jeho chuti vás poteší aj fakt, že neobsahuje žiadne kalórie, a preto je vhodný aj do diéty a programu redukcie tuku. Bubble Gum Sauce si môžete vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce

Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce a jeho výhody

• chutný sirup s príchuťou Bubble Gum (žuvačková príchuť)
  • ochutíte ním všetky druhy jedál, dezertov, smoothie a proteínových nápojov
  • je vhodný aj do diéty
  • neobsahuje kalórie
  • neobsahuje cukor
  • neobsahuje tuk

Voda, zahusťovadlo: celulózová guma, xantánová guma, aróma, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, farbivá - antokyány, sladidlo - sukralóza, konzervačné látky: sorban draselný, benzoan sodný.

Výrobok môže obsahovať mlieko, lepok, sóju, kôrovce, vajcia, sezamové semienka, oriešky.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 22 kJ / 5 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 1,3 g
   z toho cukry 0 g
Biekoviny 0 g
Soľ 0,04 g

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Po otvorení spotrebujte do 1 mesiaca.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky
Ostatné kategórie Fitness jedlo
Recenzie od zákazníkov Bezkalorický sirup Bubble Gum Sauce smooth 500 ml - OstroVit