Bezkalorická omáčka Tomato & Basil 320 ml - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bezkalorická omáčka Tomato & Basil Sauce je lahodná paradajková omáčka s bazalkouktorá neobsahuje žiadne kalórie, tuk ani cukor. Je perfektným doplnkom k cestovinám, ryži, zelenine, ale aj ďalším jedlám, ktorým dodá ten správny šmrnc. Je vhodná aj do diéty a môžete si ju vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Dlhodobo nedostupný

Tomato & Basil Sauce - bezkalorická paradajková omáčka s bazalkou, ktorá neobsahuje žiadne kalórie, tuk, a ani cukor

Bezkalorická omáčka Tomato & Basil Sauce je lahodná paradajková omáčka s bazalkou, ktorá neobsahuje žiaden tuk ani cukor. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú zdravý životný štýl a vyhýbajú sa kalorickým bombám. Omáčka je perfektným doplnkom k cestovinám, ryži, zelenine, ale aj ďalším jedlám, ktorým dodá ten správny šmrnc. Okrem chuti tejto omáčky vás poteší aj fakt, že neobsahuje žiadne kalórie, a preto je vhodná aj do diéty a programu redukcie tuku. Tomato & Basil Sauce si môžete vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Bezkalorická omáčka Tomato & Basil - paradajkovo bazalková omáčka

Tomato & Basil Sauce a jej výhody

• chutná bezkalorická omáčka
  • paradajkovo-bazalková omáčka
  • je bezkalorická
  • je bezlepková
  • neobsahuje tuk ani cukor
  • je vhodná aj do diéty

Voda, paradajkový koncentrát (3%), cibuľa, rastlinná vláknina, soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovadlo: xantánová guma, korenie (bazalka 0,01%), arómy, konzervačné látky: benzoan sodný, sladidlo: sukralóza, farbivá: extrakt z kurkumy, košenila červená A, karamel.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 39 kJ / 9 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0,8 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 2 g

Neprekračujte odporúčané denné porcie určené na spotrebu. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. Tento produkt by nemal byť používaný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Minimálna trvanlivosť do: dátum minimálnej trvanlivosti, a číslo šarže sa nachádza na spodnej strane obalu. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretom obale na suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky