Bezkalorická omáčka Thousand Islands 320 ml - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bezkalorická omáčka Thousand Islands Sauce je lahodný dressing, ktorý neobsahuje žiadne kalórie, tuk ani cukor. Ochutíte ním všetky druhy šalátov, hodí sa aj na mäso a rôzne druhy jedál, ktorým dodá ten správny šmrnc. Je vhodný aj do diéty a môžete si ho vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Dlhodobo nedostupný

Thousand Islands Sauce - bezkalorický dressing, ktorý neobsahuje žiaden tuk, cukor, ani kalórie

Bezkalorická omáčka Thousand Islands Sauce je chutný dressing, ktorý neobsahuje žiaden tuk ani cukor. Je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú zdravý životný štýl a vyhýbajú sa kalorickým bombám. Ochutíte ním všetky druhy šalátov, hodí sa aj na mäso a rôzne druhy jedál, ktorým dodá ten správny šmrnc. Okrem chuti tohto dressingu vás poteší aj fakt, že neobsahuje žiadne kalórie, a preto je vhodný aj do diéty a programu redukcie tuku. Thousand Islands Sauce si môžete vychutnať bez akýchkoľvek výčitiek svedomia!

Thousand Islands Sauce - bezkalorická omáčka

Thousand Islands Sauce a jeho výhody

• chutný bezkalorický dressing
  • je bezkalorický
  • je bezlepková
  • neobsahuje tuk ani cukor
  • je vhodný aj do diéty

Voda, vínny ocot, rastlinná vláknina, soľ, regulátor kyslosti: kyselina mliečna, zahusťovadlo: xantanová guma, cibuľový prášok, cesnakový prášok, aróma, konzervant: benzoan sodný, sladidlo: sukralóza, farbivo: oxid titaničitý.

Nutričné hodnoty100 ml
Energetická hodnota 34 kJ / 8 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 2 g

Neprekračujte odporúčané denné porcie určené na spotrebu. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. Tento produkt by nemal byť používaný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Minimálna trvanlivosť do: dátum minimálnej trvanlivosti, a číslo šarže sa nachádza na spodnej strane obalu. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretom obale na suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky