Bezkalorická omáčka Caesar Dressing 320 ml - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Bezkalorická omáčka Caesar Dressing zvýrazní chuť vášho obľúbeného jedla. Neobsahuje žiadne kalórie, cukor, tuk, a pomôže vám znížiť množstvo prijatých kalórií. A to dokonca bez toho, aby ste museli obetovať chuť vašich obľúbených jedál.

Dlhodobo nedostupný

Bezkalorická omáčka Caesar Dressing bez zbytočných kalórií, cukru a tuku

Bezkalorická omáčka Caesar Dressing vám poslúži na dochutenie šalátov, mäsa alebo iných jedál. Hodí sa takmer ku všetkému, a navyše neobsahuje žiadne kalórie, cukor, tuk, a pomôže vám znížiť množstvo prijatých kalórií. A to dokonca bez toho, aby ste museli obetovať chuť vašich obľúbených jedál. Caesar Dressing je veľmi ľahký a má osviežujúcu chuť. Či si už strážite príjem kalórií, ste v diéte, v príprave na súťaž, alebo sa jednoducho snažíte žiť zdravšie, bezkalorická Caesar omáčka je tá správna voľba.

Bezkalorická omáčka Caesar Dressing - ostrovit

Bezkalorická omáčka Caesar a jej výhody

• Bezkalorický Caesar dressing
  • neobsahuje žiaden tuk
  • neobsahuje žiaden cukor
  • je vhodná pre vegetariánov
  • je vhodná do diéty

Voda, ocot, rastlinné vlákno, soľ, regulátor kyslosti - kyselina mliečna, zahusťovadlo - xantánová guma, cibuľový prášok, cesnakový prášok, aróma, konzervačné činidlo - benzoát sodný, sladidlo - sukralóza, farbivo - oxid titaničitý.

Užívajte ako klasickú caesar omáčku.

Nutričné hodnoty10 ml
Energetická hodnota 3,8 kJ / 0,8 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené tuky 0 g
Sacharidy 0 g
   z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0,22 g

Neprekračujte odporúčané denné porcie určené na spotrebu. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. Tento produkt by nemal byť používaný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Minimálna trvanlivosť do: dátum minimálnej trvanlivosti, a číslo šarže sa nachádza na spodnej strane obalu. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretom obale na suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Omáčky