Beta-glukány - GymBeam

Beta-glukány sú polysacharidy, ktoré patria medzi prospešnú vlákninu. Majú formu kapsúl a pochádzajú z prírodného zdroja kvasiniek Saccharomyces cerevisiae. Tie sú preslávené svojimi blahodarnými účinkami na zdravie. Beta-glukány sú najčastejšie vyhľadávané ľuďmi, ktorí si strážia hladinu cholesterolu a usilujú sa o podporu trávenia a celkového zdravia.

Beta-glukány patria medzi prospešnú vlákninu, ktorá je dôležitá pre zdravé trávenie

Beta-glukány sú polysacharidy, ktoré sa radia medzi prospešnú vlákninu. Tá sa spája hlavne s blahodarným vplyvom na črevný mikrobióm a s vyšším pocitom sýtosti. Vláknina je všeobecne nevyhnutná pre správnu funkciu trávenia, ktoré je spoločne so zložením mikrobiómu dôležité napríklad pre správny metabolizmus živín a obranyschopnosť organizmu. Z toho dôvodu beta-glukány často vyhľadávajú priaznivci zdravého životného štýlu a tiež ľudia, ktorí chcú maximálne podporiť chudnutie.

V tomto produkte sú beta-glukány získané z prírodného zdroja pivných kvasiniek rodu Saccharomyces cerevisiae. Tie sa pre svoje účinky bežne pridávajú do doplnkov stravy na podporu celkového zdravia a imunity. Beta-glukány nájdeme tiež v obilninách, ako je ovos, jačmeň alebo otruby. Pri dennom príjme 3 g z týchto zdrojov prispievajú beta-glukány k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Tento doplnok obsahuje v jednej dávke 1000 mg beta-glukánov. Vďaka praktickej forme kapsúl sa ľahko užíva. Naviac má 100 % rastlinné zloženie a je tak vhodný aj pre vegánov.

Beta-glukány - GymBeam

Beta-glukány a ich výhody

• obsahujú beta-glukány z pivných kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae)
  • radia sa medzi prospešnú vlákninu
  • v jednej dávke obsahujú 1000 mg beta-glukánov
  • sú vo forme kapsúl
  • majú 100 % vegánske zloženie

Beta-glukány 1,3, 1,6 (Saccharomyces cerevisiae), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý).

Užívajte 1 kapsulu 1-2krát denne.

Nutričné hodnoty2 kapsule
Beta-glukány 1,3, 1,6 1000 mg

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Štítky produktu Vegan
Forma kapsulovaný