Beta Fuel Gel + Nootropiká - Science in Sport

Beta Fuel Gel + Nootropiká je športový gél na doplnenie energie a povzbudenie mysle počas náročných tréningov či pretekov. Obsahuje totiž 40 g rýchlo stráviteľných sacharidov, ktoré sú dôležité na udržanie optimálnej intenzity výkonu. Okrem toho je obohatený o nootropiká, ktoré sa všeobecne spájajú s podporou mozgových funkcií, ako je bdelosť alebo koncentrácia. Je ideálny pre bežcov, cyklistov a ďalších vytrvalcov.

Beta Fuel Gel + Nootropiká - športový gél, ktorý dodá rýchlu energiu a povzbudí myseľ počas tréningu

Beta Fuel Gel + Nootropiká predstavuje ideálne riešenie na doplnenie energie a mentálne povzbudenie počas tréningov či pretekov. Obsahuje totiž funkčnú dávku 40 g sacharidov, ktoré sú nevyhnutné na udržanie optimálnej intenzity športového výkonu. V zložení ich nájdete v podobe maltodextrínu a fruktózy, ktoré sú v ideálnom pomere 1 : 0,8. Práve ten je zárukou vysokej využiteľnosti v tele a rýchlej stráviteľnosti s minimálnym zaťažením tráviaceho traktu.

Tento produkt je obohatený aj o populárne nootropiká, ktoré sa všeobecne spájajú s podporou mozgových funkcií, ako je pozornosť alebo reakčná rýchlosť. Patrí k nim napríklad kognizín® citikolín a kofeín, ktorý je cenený najmä pre podporu bdelosti a koncentrácie. Ideálne funguje v kombinácii s obsiahnutým l-teanínom. Ten totiž pomáha tlmiť silný nástup účinku kofeínu, čo sa u citlivejších jedincov môže prejaviť nervozitou a podráždenosťou. Povzbudenie duševných funkcií oceníte najmä v ťažkých a záverečných fázach tréningov i pretekov.

Beta Fuel Gel + Nootropiká sa ideálne hodí pre bežcov, cyklistov a ďalších vytrvalostných športovcov. Pre doplnenie energie ho na dlhom tréningu využijú aj futbalisti, hokejisti, basketbalisti a ďalší tímoví športovci. V neposlednom rade je vhodný aj na vysokohorské túry. Výhodou je tiež jednoduché používanie priamo z obalu, ktorý sa vám pohodlne zmestí aj do vrecka. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu je tento produkt vhodný aj pre vegánov. Navyše určite oceníte aj fakt, že produkty značky Science in Sport sú pravidelne testované, čo zaručuje zachovanie najvyššej kvality a maximálnu možnú čistotu produktu.

Beta Fuel Gel + Nootropiká a jeho výhody

• športový gél s obsahom sacharidov a nootropík
  • je zdrojom rýchlej energie
  • v jednej dávke má 40 g sacharidov
  • obsahuje optimálny pomer maltodextrínu a fruktózy
  • je ľahko stráviteľný
  • obsahuje nootropiká
  • má povzbudzujúce účinky
  • je ideálny pre vytrvalostných športovcov
  • ľahko sa používa
  • je vhodný pre vegánov

Príchuť jablko: voda, maltodextrín ((z kukurice) (29 %)), fruktóza (22 %), L-taurín, Kognizín® citikolín, bezvodý kofeín, L-teanín, aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrát sodný, kyselina jablčná), želírujúce látky (gellanová guma, xantánová guma), konzervačné látky (benzoát sodný, sorban draselný), chlorid sodný.

Príchuť citrón-limetka: voda, maltodextrín ((z kukurice) (29 %)), fruktóza (22 %), L-taurín, Kognizín® citikolín, bezvodý kofeín, L-teanín, aróma, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrát sodný , kyselina jablčná), želírujúce látky (gellanová guma, xantánová guma), konzervačné látky (benzoát sodný, sorban draselný), chlorid sodný.

Konzumujte priamo z obalu, maximálne jednu dávku denne.

Nutričné hodnoty (jablko, citrón-limetka) 1 dávka (60 ml)
Energetická hodnota 264 kJ / 159 kcal
Bielkoviny 0 g
Sacharidy 40 g
   z toho cukry 19 g
Tuky 0 g
   z toho nasýtené 0 g
Soľ 0,03 g
L-taurín 1000 mg
Kognizín® citikolín 250 mg
L-teanín 200 mg
Kofeín 200 mg

Výživový doplnok pre športovcov. Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí! Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Štítky produktu Vegan
Hlavná kategória Zlepšenie športového výkonu