Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Beta Ala 9 210 kaps - Universal

Hodnotenie:
100 %

Beta Ala 9 kombinuje Beta-Alanín spolu s 8 kľúčovými podpornými živinami, čo pomáha optimálne doplniť vnútrosvalové zásoby karnozínu. Ten zvyšuje anaeróbnu výkonnosť, potláča únavu, spomaľuje prekyslenie svalstva, pretože karnozín pufruje pH a súčasne aktivizuje enzým zodpovedný za intenzivitu svalovej kontrakcie.

Dlhodobo nedostupný

Beta Ala 9 - na podporu vysokej úrovne vnútrosvalového karnozínu, zvýšenie vytrvalosti a potlačenie únavy

Beta Ala 9 kombinuje CarnoSyn® (Beta-Alanín) spolu s 8 kľúčovými podpornými živinami. Beta-Alanín je potrebný na podporu vysokej úrovne vnútrosvalového L-Carnosinu, ktorý v podstate hrá kľúčovú rolu v udržiavaní správneho pH. L-Carnosin je prirodzene sa vyskytujúca látka, ktorá napomáha nasiaknúť kladné ióny vodíka, ktoré sa uvoľňujú pri intenzívnej telesnej námahe. Tieto ióny vodíka spôsobujú pokles pH vo svale, čím sa stane vnútorné prostredie vo svalových bunkách kyslejším. To zapríčiňuje zvýšenú svalovú únavu a znížení silu.

  beta ala 9

 

Vtedy nastúpi Beta Ala 9 do hry. Funguje ako podpora prirodzenej úrovňe svalového L-Carnosinu pufráciou kladných iónov vodika tvorených pri namáhavej fyzickej činnosti. Spojenie špeciálizovaného vstrebávania a pufrovaciej zmesy, Beta Ala 9 podporuje svalovú činnosť a pomáha zaisťovať optimálnú pracovnú úroveň svalovej činnosti a zároveň zbavuje svalové bunky voľných radikálov.


Beta Ala 9 a jeho výhody

  • 1 dávka obsahuje až 2000 mg čistého beta alanínu
  • potláča únavu
  • zvyšuje vytrvalosť
  • vhodný pri intenzívnych tréningoch

 

Dávkovanie

Odporúčame užívať 2-krát denne, a to prvú dávku (3 kapsule) pred tréningom a druhú dávku 4 hodiny po prvej dávke.

Upozornenie: Niekedy môžete pocitiť jemné mravčenie na pokožke. Spôsobuje ho Beta alanín, je neškodné, ale v prípade potreby stačí znížiť dávkovanie.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (3 kaps)
Niacín (ako niacínamid) 50 mg
CarnoSyn® Beta-Alanín 2000 mg
Beta Ala9 Proprietary Buffering Formula150 mg
N-acetylcysteín, fosforečnan horečnatý, fosforečnan draselný, fosforečnan sodný citrulín malát, L-histidín ,K-R-Ala (K-R-alfa-lipoová), Glucuronolactone

 

Ďalšie zložky

Maltodextrín, želatína, stearát horečnatý.

 

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Beta Ala 9 210 kaps - Universal

Write Your Own Review
Prezeráte si:Beta Ala 9 210 kaps - Universal
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
Spojené štáty
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Beta Ala 9 210 kaps - Universal

Napíšte otázku
Napísať odpoveď