Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Beta Alanín 250 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

Beta Alanín je vhodný pre každého, kto potrebuje výbušnú silu či silový tréning. Túto látku obsahuje väčšina predtreningových stimulantov, ale v menšom množstve ako je jedna dávka tohto beta alaninu. Dá sa povedať, že v takomto množstve pôsobí nielen ako predtréningový stimulant, ale aj ako spaľovač tukov. Taktiež pomáha pri vytrvalostných disciplínach. Zvýšenie koncentrácie karnozínu vo svaloch vedie k zlepšeniu výkonnosti a zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej (slabšie svalovky). ja preto je veľmi obľúbený u profesionálov.

Dlhodobo nedostupný

Beta Alanín

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá v kombinácii s L-histidínom podporuje vznik karnozínu. Zvýšenie koncentrácie karnozínu vo svaloch vedie k zlepšeniu výkonnosti a zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej. Beta Alanín je vhodný pre každého, kto potrebuje výbušnú silu, napríklad šprint alebo silový tréning. Beta Alanín pomáha pri vytrvalostných športoch, pretože oddialuje únavu.

Používaním beta-alanínu pomôžete zvýšiť produkciu karnozínu. Zvýšenie koncentrácie karnozínu vo svaloch je životne dôležité pre športovcov, karnosin môže zvýšiť schopnosť svalov trénovať tvrdšie a dlhšie. Taktiež zabraňuje vzniku kyseliny mliečnej počas intenzívneho cvičenia, a tým znižuje únavu.

 

Výhody Beta Alanínu

  • potláča únavu
  • zvyšuje vytrvalosť
  • vhodný pri intenzívnych tréningoch 

 

Odporúčané dávkovanie

V prvej fáze (1-5 dní): Užívajte 1.5 g (polovicu malej MP odmerky) 4-krát denne, rovnomerne rozložené po celý deň. Najlepšie používať s vodou alebo ovocným džúsom medzi jedlami.
Udržiavacia fáza (6-35 dní): Užívajte 1.5 g (polovicu malej MP odmerky) 2-krat denne, rovnomerne rozložene po celý deň. Najlepšie používať s vodou alebo ovocným džúsom medzi jedlami.
Po dokončení tejto doby si dajte 2 týždne prestávku pred začiatkom ďalšej beta-alanín fázy

Skúste pridať 300 mg L-histidín 45 minút pred cvičením pre zvýšenie výroby karnozínu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné honoty1 dávka (1,5 g)
Beta alanín 1,5 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100% Beta alanín v prášku, nič nebolo pridané alebo odobraté.

 

Upozornenie

Beta-alanín môže spôsobiť brnenie na pokožke. Jedná sa o úplne normálnu reakciu v tele a nie je škodlivý.

Recenzie od zákazníkov

Beta Alanín 250 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Beta Alanín 250 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Beta Alanín 250 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď