Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports
Hodnotenie:
95 %

Best BCAA v pokročilej peptidovej forme doplnené o agmatín sulfát a CLA, pre ešte väčšiu efektivitu v tele. Základné zložky BCAA, leucín, izoleucín a valín, vplývajú na rast svalovej hmoty, zabraňujú rozpadu tkaniva, sú efektívnym zdrojom energie a urýchľujú regeneráciu. Tieto BCAA sú dokonale rozpustné a vstrebateľné.

Dlhodobo nedostupný

Best BCAA v pokročilej peptidovej forme pre ešte väčšiu efektivitu v tele

Best BCAA sú rozvetvené aminokyseliny BCAA, ktoré sú jednou z najdôležitejších zložiek diéty každého športovca. Tieto konkrétne sú BCAA aminokyseliny v pokročilej peptidovej forme. Pridány Agmatín Sulfát a CLA. Bpi Sports prichádza s novým BCAA doplnkom, ktorý nie je len dalšími BC-áčka. Zloženie je moderné a naväzuje na najnovšie poznatky vo športovej vede. Tri najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny, sú v dodatku v peptidovej forme. Výrobca označil technológiu zpracovania ako oligopeptidy, ktoré by mali garantovať neporovnatelne väčšiu efektivitu v tele. Sú potrebné pre nárast svalovej hmoty, okrom toho tvoria viac ako 35% aminokyselín obsiahnutých vo svaloch. Bohužiaľ organizmus nie je schopný rozvetvené aminokyseliny vytvárať sám, preto musia byť doplňované.

 

Best BCAA

 

BCAA hrajú mnoho zásadných rolí v metabolizme svalovej hmoty – majú bezprostredný vplyv na ich nárast, zabraňujú ich rozpadu v dobe intenzívneho tréningu a hladu, znamenajú efektívny zdroj energie, značne urýchľujú regeneráciu. BPI BEST BCAA je zmes troch potrebných aminokyselín: L – izoleucínu, L- leucínu, L-valínu.

 

Behom pravidelných fyzických tréningov, či už silových alebo vytrvalostných, môže telo prejsť do stavu katabolizmu – svalové tkanivo sa rozkladá. Pokiaľ sa toto stáva, musíte doplniť svoju diétu o BCAA. BPI BEST BCAA pomáhá udržať svalovú hmotu po dobu fyzickej námahy a nízkokalorickej diéty, zvyšuje silu a vytrvalosť a taktiež výkonnosť pri extrémnych situáciach ako je veľmi intenzívny tréning alebo tréning za vysokých teplôt.


Vďaka špeciálnej technológii bol získaný produkt, ktorý sa rozpúšťa oveľa ľahšie než doteraz. Zabudnite na nerozpustené hrudky prášku na stenách šejkru. Všetky zložky sa dokonale rozpustia a vstrebajú.

  Best BCAA

 

Best BCAA a ich výhody

  • zmes 3 potrebných aminokyselín (L-izoleucín, L-leucín, L-valín)
  • pomáhajú udržať svalovú hmotu
  • zvyšujú silu a vytrvalosť
  • dokonale rozpustné a vstrebateľné

 

Zloženie

Oligopeptide-Enzymatic Technology™ (potassium hydroxide, stearic acid, carboxymethylcellulose sodium, crospovidone, natural waxes, carboxylic acids, polyethylene glycol, dicalcium phosphate), maltodextrin, citric acid, natural and artificial flavors, malic acid, silica, fiber blend (cellulose gum, xanthan gum, carrageenan gum), sucralose, acesulfame-K, FD&C red 40.

 

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml vody, a to buď pred, v priebehu, alebo po tréningu. V netréningové dni užívajte jednu odmerku ráno na lačný žaludok.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (10g)
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-leucine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-leucine) 2,5 g
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Isoleucine)  1,25 g
Glycyl-Alanyl-Lysine-L-Valine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ Glycyl-Alanyl-Lysine-L-valine) 1,25 g
CLA MATRIX Proprietary Blend (sunflower oil [seed], avacado oil [fruit], coconut oil [fruit], CLA [conjugated linoleic acid]  1 g
Agmatine (as Oligopeptide-Enzymatic Technology™ agmatine sulfate) 250 mg

 

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Globálne hodnotenie produktu

95 %
95 %
Priemer z 3 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Best BCAA 300 g - BPI Sports

Write Your Own Review
Prezeráte si:Best BCAA 300 g - BPI Sports
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Best BCAA 300 g - BPI Sports

Napíšte otázku
Napísať odpoveď