Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Beef Jerky 50 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
80 %

Zdravý a chutný snack od spoločnosti Myprotein je vyrobený z prvotriedneho, prémiového hovädzieho mäsa. Beef Jerky ma nielen dlhú trvanlivosť, ale hlavne bohatý obsah bielkovín a nizky obsah tuku.

Môžete si ho vybrať z viacerých veľmi chutných príchutí.

Dlhodobo nedostupný

Beef Jerky

Pohodlné a ľahko konzumovateľné, do vrecka, kapsy či auta, desiata či olovrant, nič lepšie nenájdeš. 

Optimálna regenerácia si vyžaduje doplnenie nutričných zdrojov sacharidov a bielkovín, ktoré významne ubúdajú pri telesnom cvičení a športovaní.

Vzájomná kombinácia proteínov s cukrami (sacharidmi) spôsobuje rýchlejšie trávenie týchto proteínov a to je príčinou, že proteíny sú oveľa rýchlejšie k dispozícii pre regeneráciu organizmu – laicky povedané – cukor je taxíkom pre proteíny.

Konzumáciou sacharidov (cukrov) spolu s bielkovinami sa predíde veľkým výkyvom hladiny cukru v krvi pri trávení bielkovín, z tohto dôvodu sa neobjaví zvýšené uvoľňovanie inzulínu v organizme, a vyhneme sa nepríjemnému pocitu hladu, ktorý sa často objavuje po namáhovom fyzickom výkone.
V porovnaní s vajcom (referenčná hodnota 100), hovädzie mäso (92) poskytuje druhý najlepší organický, prirodzený proteín dodávaný ľudskému telu.

Beef Jerky po konzumácii ostávajú v žalúdku 4-8 hodín (!) a aktivujú tzv. vagus nerv, ktorý pomáha regulovať tlkot srdca, pohyby svalov a dýchanie. Jeho dôležitou funkciou je vysielanie informácií do mozgu - čo práve náš žalúdok trávi a čo z toho telo bude mať – akú výživu z danej stravy dostaneme.

 

Výhody

  • Dlhá trvanlivosť
  • Bohaté na bielkoviny
  • Nízky obsah tuku
  • Zdravší spôsob „snackovania“
  • Skvelé pre predajne zdravej výživy ako alternatíva
  • 50g balenie je vyrobené zo 175g prémiového hovädzieho mäsa so zachovaním prirodzených a pôvodných nutričných hodnôt hovädzieho mäsa

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnotyv 50 g
Energetická hodnota576 kJ / 136 kcal
Bielkoviny25,1 g
Sacharidy2,9 g
Tuky2,7 g
Recenzie od zákazníkov

Beef Jerky 50 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:Beef Jerky 50 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Beef Jerky 50 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď