BCAA Xpress - Scitec Nutrition

BCAA Xpress je zmes vetvených aminokyselín: L-LeucínL-izoleucínL-Valín, ktorá podporuje uvoľňovanie rastového hormónu a inzulínu a napomáhajú udržiavať optimálnu hladinu testosterónu a kortizolu. Vďaka tomu podporujú regeneráciu aktívnej svalovej hmoty a anabolizmus.

Dlhodobo nedostupný

BCAA Xpress - chutné instatné BCAA pre lepšiu regeneráciu

BCAA Xpress je špeciálne formulovaná zmes vysoko účinných vetvených esenciálnych aminokyselín: L-LeucínL-izoleucínL-Valin, získaných špeciálnou technológiou z prírodného zdroja, ktorá tvorí až 30% z celkového množstva aminokyselín svalového tkaniva. Na rozdiel od ostatných aminokyselín väčšina BCAA prechádza pečeňou v nezmenenej podobe a metabolizuje sa predovšetkým vo svaloch. Tam významne znižuje odbúravanie svalových bielkovín po vyčerpaní glykogénu pri intenzívnom tréningu a cvičení.

bcaa xpress

BCAA Xpress podporuje uvoľňovanie rastového hormónu a inzulínu a napomáhajú udržiavať optimálnu hladinu testosterónu a kortizolu. Tým vytvárajú podmienky pre anabolický proces, ktorý vedie k regenerácii a rastu aktívnej svalovej hmoty. Potréningový anabolizmus je podmienkou pre ďalší výkonnostný rast a zamedzenie stagnácie vo všetkých druhoch športu, pri ktorých je svalová práca rozhodujúca.

BCAA Xpress a ich výhody:

• chránia svalovú hmotu pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • podporujú novotvorbu svalovej hmoty
  • sú potrebné pre obnovu energetických zásob
  • sú potrebné pre podporu svalovej sily
  • posilňujú imunitný systém
  • sú nevyhnutné pri vzostupe výkonnosti a odolnosti
  • navodia pozitívnu dusíkovú bilanciu
  • podporujú tvorbu kolagénu v chrupavčitých tkanivách

Príchuť Cola: L-leucín, L-izoleucín, L-valín, dextróza, aróma (kola), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), farbivo (amoniak-sulfitový karamel).

Bez príchute: L-leucín, L-izoleucín, L-valín.

Odporúča sa užívať 1 dávku nápojového prášku BCAA XPRESS denne (7 g – ½ dávkovacej odmerky, bez príchute: 5 g - 1 dávkovacia odmerka), rozpusteného v 250 ml vody alebo inej tekutine. Užívajte pred tréningom, počas a po tréningu, alebo v čase odpočinku.

Tabuľka nutričných hodnôt (s príchuťou)

Nutričné hodnoty (príchuť cola-lime)1 dávka (7 g)
L-leucín 2500 mg
L-izoleucín 1250 mg
L-valín 1250 mg

Tabuľka nutričných hodnôt (bez príchute)

Nutričné hodnoty1 dávka (5 g)
L-leucín 2500 mg
L-izoleucín 1250 mg
L-valín 1250 mg
Hlavná kategória BCAA
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
HS kód 29225000: - Aminoalkoholfenoly, aminokyselinofenoly a ostatné aminozlúčeniny s kyslíkatou funkciou
Forma práškový
Distribútor Scitec Nutrition s.r.o, A.Sipossa 9, 93601 Šahy, Slovakia
Ostatné kategórie Aminokyseliny

Recenzie od zákazníkov BCAA Xpress - Scitec Nutrition

Prezeráte si:BCAA Xpress - Scitec Nutrition

Čistá ,neochutená verzia je najlepšia varianta . Je to v podstate ako také horké pivo. .Ide o chuť alebo o účinok? Načo zbytočne zaťažovať telo farbivom a sukralózou .Ved ked máš chuť na sladké,tak chod do cukrárne.

Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom