BCAA Intra Fusion - Reflex Nutrition

BCAA Intra Fusion je obľúbený intra-tréningový nápoj pre zlepšenie hydratácie s unikátnym obsahom BCAA v pomere 2:1:1, L-glutamínu, ZMA a elektrolytov sodík a draslík. Jedinečná kombinácia pomôže vášmu telu udržať sa v anabolickom stave, čo má za následok regeneráciu svalovej hmoty.

BCAA Intra Fusion - zmes BCAA, L-Glutamínu a minerálov v chelátovej väzbe

BCAA Intra Fusion je obľúbený intra-tréningový nápoj, ktorý slúži pre zlepšenie hydratácie, doplnenie aminokyselín a minerálov počas tréningu. Má unikátny obsah fermentovaných BCAA v pomere 2:1:1, L-Glutamínu, ale obsahuje aj elektrolyty draslík a sodík, či kombináciu zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá udržiava telo v anabolickom stave a pomáha pri regenerácii namáhaného svalstva. Zároveň výrazne znižuje pocit únavy a vyčerpania, prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a podieľa sa aj na ochrane imunitného systému. Tento produkt je okrem vysokej kvality použitých surovín charakteristický aj úplne transparentným zložením a zodpovedá najnovším vedeckým poznatkom. Produkt je vhodný aj pre vegánov.

BCAA Intra Fusion a jeho výhody

• je intra-tréningový nápoj
  • obsahuje fermentované BCAA a L-Glutamín
  • obsahuje zmes minerálov v chelátovej väzbe
  • má rýchlu vstrebateľnosť a využiteľnosť
  • hydratuje organizmus
  • prispieva k regenerácii namáhaného svalstva
  • znižuje pocit únavy a vyčerpania
  • prispieva k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • podieľa sa aj na ochrane imunitného systému

L-leucín, L-glutamín, L-izoleucín, L-valín, dochucovadlá, látky na zvýraznenie chuti (kyselina citrónová), farba (Betanín), citran sodný, sladidlo (sukralóza), chlorid sodný, farba (odroda ovocných punčov), citran draselný, prostriedok proti spekaniu (kremičitan vápenatý), farba (antokyány (len odroda melónu)), emulgátor (slnečnicový lecitín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Rozmiešajte 20 g (približne 1 zarovnaná 25 ml odmerka) so 400 ml vody a konzumujte v priebehu tréningu.

Nutričné hodnoty100 g
Energetická hodnota 1530 kJ / 604 kcal
Tuky 0,5 g
   z toho nasýtené tuky 0,1 g
Sacharidy 24 g
   z toho cukry 0,5 g
Bielkoviny 66 g
Soľ 3,2 g
Vitamín B6 3,5 mg
Aminokyselinové spektrum
Rozvetvené aminokyseliny 10 g
L-leucín 5 g
L-izoleucín 2,5 g
L-valín 2,5 g
L-glutamín 5 g

Môže obsahovať mlieko, lepok a/alebo vajcia. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení vždy starostlivo uzavrite veko nádoby.

Skupina príchute ovocie
Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Bezlepkový nie
Bez laktózy nie
Vegánsky áno
Forma práškový
Štítky produktu Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez umelých sladidiel nie
Ostatné kategórie Aminokyseliny
BCAA
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov BCAA Intra Fusion - Reflex Nutrition

Prezeráte si:BCAA Intra Fusion - Reflex Nutrition
Balenie (g) Príchuť Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
400 g ovocný punč
400 g vodný melón
Vegan
Dobrý deň,

chcem sa spýtať, ako je možné, že tento produkt má značku VEGAN, ale v popise je uvedené, že môže obsahovať mlieko a taktiež laktózu.
Vopred ďakujem za odpoveď.

Daniel Puchoň
Vegan
Dobrý deň, produkt neobsahuje žiadnu látku ktorá by nebola vegánska. Tieto kategórie takmer nikdy neobsahujú nevegánske zložky. Zariadenia v daných výrobách sa vždy poriadne sanitujú. Avšak ak výrobca napríklad na vedľajšej linke použil uvedené nevegánske suroviny tak kvôli alergénovému upozorneniu musí uviesť to, že môže obsahovať stopy. Väčšinou sa jedná o upozornenie pre silných alergikov.

Paula, team GymBeam