Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

BCAA Instant sú instantné BCAA aminokyseliny v pomere 4:1:1, ktoré chránia, regenerujú svalovú hmotu a majú antikatabolické účinky. Sú vyrobené šetrnou metódou fermentácie bez chemikálií. BCAA Instant sa skvelo rozpúšťajú vo vode, nepenia a majú fantastické príchute! Vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.

Cena od:

Cena od: 9,95

Skladom bude Vám doručené 22.08.2017 (Utorok)

BaleniePríchuťOdporúčaná cenaVaša cena
250 gpear14,95 €9,95 €
250 glemon lime14,95 €9,95 €
250 gstrawberry lime14,95 €9,95 €
250 gwatermelon14,95 €9,95 €
250 gcola14,95 €9,95 €
500 gwatermelon19,95 €16,95 €
500 gpear19,95 €16,95 €
500 gunflavored19,95 €16,95 €
500 glemon lime19,95 €16,95 €
500 gcola19,95 €16,95 €
500 gstrawberry lime19,95 €16,95 €
 

BCAA Instant - fermenované BCAA 4:1:1, instantná regenerácia vo fantastických príchutiach

Bcaa Instant sú instantné BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-leucín, L-izoleucín a valín, vytvorené procesom fermentácie (kvasenia) v optimálnom pomere 4:1:1. Tieto esenciálne aminokyseliny nedokáže telo syntetizovať, a preto musia byť prijaté zo stravy alebo formou výživových doplnkov. Podporujú ochranu a tvorbu svalovej hmoty, šetria svalový glykogén, až niekoľkonásobne zvyšujú sentézu čistej svalovej hmoty a znižujú vytváranie kyseliny mliečnej vo svaloch. To má za následok rast sily a garantuje maximálnu efektívnosť pri ochrane svalov počas a po tréningu, pri strese, diétach. Podaním Bcaa Instant aj po najnáročnejšom tréningu zlepšuje regeneráciu svalov a zvyšuje pozitívnu dusíkovú bilanciu organizmu. Navyše, zvyšujú vylučovanie rastového hormónu.

 

BCAA INSTANT Fermentované BCAA 4:1:1

 

BCAA Instant sú fermentované BCAA, vyrobené šetrnou metódou, ktorá nevyužíva chemikálie a spracovanie pri vysokých teplotách. Pochádzajú z rastlinných surovín, vďaka čomu sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Výsledkom fermentácie je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny. Sú v pomere 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín a L-valín), takže obsahujú až 4-krát vyššiu dávku leucínu, aminokyseliny z BCAA, ktorá má najsilnejšie anabolické účinky. Tieto fermentované BCAA sú skvele rozpustné vo vode, nepenia a nájdete ich vo fantastických príchutiach!

 

BCAA sú nevyhnutné a nenahraditeľné hlavne vtedy, keď sa telo dostáva do kritických situácii, ako je napríklad diéta s nízkym obsahom sacharidov v kombinácii s náročnými tréningmi. Pri redukčných diétach ho odporúčame kombinovať so spaľovačom tuku, napríklad s karnitínom, ktorý sa stará o spaľovanie a BCAA zatiaľ chráni svalovú hmotu. 

 

BCAA Instant a ich výhody

 • sú v instantnej vo vode rozpustnej forme
 • nepenia a ľahko sa rozmiešavajú
 • sú fermentované, vyrobené šetrnou metódou
 • BCAA v optimálnom pomere 4:1:1
 • majú vysokú dávku L-leucínu, najsilnejšej anabolickej aminokyseliny
 • obsahujú až 6 g BCAA
 • čisté BCAA
 • majú fantastické príchute a úžasnú chuť
 

BCAA Instant 4:1:1 fermentované BCAA


Čo sú to fermentované BCAA?

Nie všetky BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú si rovné. Nie len z hľadiska pomeru zložiek (leucín, izoleucín a valín), ale aj z hľadiska kvality samotných aminokyselín. Existuje viacero spôsobov, ako produkovať aminokyseliny a najbežnejšiou metódou je nešetrná extrakcia kyseliny zo živočíšnych produktov. Tento proces, ktorý v sebe zahŕňa niekoľkohodinovú hydrolýzu, používa vysoké teploty a silné kyseliny, vytvára hydrolyzáty aminokyselín, ktoré sú neskôr filtrované, sušené a rafinované, aby boli vhodné pre ľudskú spotrebu. To je najpopulárnejší spôsob produkcie aminokyselín, avšak môže vytvoriť produkt, ktorý obsahuje alergény.

 

Druhý spôsob produkcie aminokyselín, ktorý nie je až natoľko častý, pretože je drahší, sa vykonáva pomocou fermentácie kultúr vo farmaceutickom laboratóriu. V tomto procese sa nevyužívajú žiadne živočíšne produkty ako východiskové materiály, žiadne chemikálie a ani spracovanie pri vysokých teplotách. Výsledkom je vyššia kvalita, BCAA bez alergénov a účinnejšie aminokyseliny.

 

Prečo užívať BCAA Instant?

Vetvené aminokyseliny, L-leucín, L-izoleucín a L-valín, tvoria dôležitú časť všetkých aminokyselín, ktoré sú súčasťou svalového tkaniva. Vzhľadom k tomu, že intenzívny tréning alebo akákoľvek fyzická záťaž vyčerpáva energetické zásoby, ktoré sú tvorené glykogénom, nastupuje tvorba energie práve z týchto vetvených aminokyselín. Tomuto možno zabrániť podaním BCAA Instant, čo je pre športovcov, ako aj iných fyzicky zaťažovaných ľudí naozaj nevyhnutné. 

 

BCAA Instant 4:1:1 fermentované BCAA

 

Účinky BCAA Instant

 • zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty,
 • obnovujú silu a urýchľujú regeneráciu,
 • zabraňujú katabolickým procesom,
 • pomáhajú zachovať zásoby glykogénu,
 • regulujú hladinu cukru v krvi,
 • podporujú novotvorbu svalovej hmoty,
 • chránia svalovú hmotu pred poškodením počas náročného fyzického výkonu,
 • chránia svalovú hmotu pred devastáciou v priebehu znižovania hmotnosti,
 • poskytujú dostatok voľných vetvených aminokyselín pre tvrdý tréning,
 • zvyšujú absolútnu silu,
 • spaľujú tuk a redukujú nadváhu.

 

Pre koho sú určené?

Instantné BCAA sú určené pre športovcov a športovkyne, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí trpia nedostatočným príjmom bielkovín, pre ľudí, ktorí sú akokoľvek fyzicky zaťažovaní a chcú zaistiť dokonalú regeneráciu a obnovu svalovej hmoty, prípadne pre tých, ktorí sa rozhodli redukovať telesnú váhu prostredníctvom zníženia príjmu potravy a zvýšenou fyzickou aktivitou. 

 

Zloženie BCAA bez príchute

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1.

 

Zloženie BCAA s príchuťou

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 4:1:1,ochucovadlá, kyselina citrónová, sladidlo (sukralóza).

 

Dávkovanie

Pridajte 400 ml vody do šejkra. Potom pridajte 6 g BCAA, pretraste a môžete konzumovať. Pre optimálny úcinok užívajte 2-4 krát denne, a to pred tréningom, na tréningu, po tréningu alebo pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt BCAA Instant bez príchute

Nutričné hodnoty1 dávka
Energetická hodnota85 kJ / 20 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny6 g
Sodík0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucín4000 mg
L-Valín1000 mg
L-Izoleucín1000 mg
 

Tabuľka nutričných hodnôt BCAA Instant s príchuťou

Nutričné hodnoty1 dávka
Energetická hodnota85 kJ / 20 kcal
Tuky0 g
Sacharidy0 g
Bielkoviny5 g
Sodík0 g
Aminokyselinový profil
L-Leucín3334 mg
L-Valín833 mg
L-Izoleucín833 mg
 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orieškov.

Recenzie od zákazníkov

ešte nemám názor
Recenziu zaslal(a) Marek dňa 17.8.2017
Gym beam prosím píšte pri každom jednom suplemente napr. bcaa ,že sa to neberie kvôli chuti ani rozpustnosti ale kvôli účinku resp. regenerácii pretože mi je doplaču z toho,že keď si chcem prečítať dobrú recenziu či daný produkt je zložením kvalitný,tak miesto toho tu všade vidím komentáre totálnych blbcov ktorí berú protein,bcaa,atď len kvôli chuti...raz sa stane ,že si niejaký Janko objedná neochutený protein a bude sa sťažovať ,že prečo nieje ochutený.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Posledný krát
Recenziu zaslal(a) Jana dňa 14.8.2017
objednala som si hrušku, a stalo sa to čoho som sa obávala...chuťovo hruška ale vôňou mi to strašne pripomína spišskú hrušku alebo podobné niečo (čudné, viem)...vypiť sa to dá, ale viac krát si to už neobjednám
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Môže byť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Karol dňa 9.8.2017
Možno že mi niekto neuverí ale BCAAčka sa nekupujú pre chuť... Aj keď 90 % recenzií je len o tom. Aby som daných nadšencov potešil...
áno príchuť cola je dobrá...
A teraz k veci po dlhodobom užívaní musím povedať, že ma celkom potešili výsledky hlavne čo sa týka regenerácie a strasenia sa svalovky pri správnom užívaní... Samozrejme je potrebné doplniť ich nejakou kĺbovou výživou... Netreba vśak očakávať zázraky svalovka tam stále bude...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Som spokojna
Recenziu zaslal(a) Editta dňa 5.8.2017
Fakt dobrá chuť, najradšej mám citrón limetka príchuť ktorá, príjemne osvieži a dodá potrebné aminokyseliny po tréningu. Ale môžu sa konzumovať kedykoľvek a doplnia aminokyseliny aj počas dňa a regenerácia svalstva je rýchlejšia. Rozpustnosť je bezproblemová a prášok sa skvelo vstrebáva. Som spokojná.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 4.8.2017
Tento produkt som si vybral ako doplnok výživy k silovému cvičeniu. Zatiaľ spĺňa všetko, čo som si od neho predstavoval. Výborná melónová chuť je osviežujúca. Výrobok zaberá proti svalovej únave pri tréningu a taktiež aj na doplnenie aminokyselín počas netréningového dňa. Trošku zamrzí jeho vyššia cena, keďže produkt pri pravidelnom každodennom užívaní, v tomto 500g balení, vydrží maximálne dva mesiace.
Produkt, ale určite odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
5
Recenziu zaslal(a) Filip dňa 28.7.2017
Urcite odporucam pear prisla mi vzorka a som velmi prekvapeny lepšia chut a prijemne osvieži je este lepsia ako blackcurrant ako ju doberiem tak objednavam pear
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Tohto som sa bála:/ overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Kristína dňa 15.7.2017
Je to presne to isté, ako tie od MYprotein s touto príchuťou. Niekedy BCAAčka pijem v pohári a miešam ich lyžičkou a tie od BSN a OLIMPU sa dajú v pohode rozmiešať za 5 sekúnd, ale s týmito som to po 10 minútach drvenia lyžicou vzdala a vypila to ak s polovicou prášku na hladine vody:/, A táto príchuť je pre mňa hrozne sladká, musím si do nej dávať citrón.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Marcel dňa 10.7.2017
Watermelon neomrzel ani po dlhodobom uzivani vyborna chut a este ked je leto TOP a rozpustnost ani nehovorim odteraz len tieto Bcaa
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Miroslav dňa 8.7.2017
BCAA všetko super ale príchuť Lemon Lime ... no zobral som hneď 2x 500g a oľutoval som, treba to striedať. Zo začiatku celkom fajn chuť ale keď to pijete každý deň tak sa to zunuje :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Stano dňa 28.6.2017
Tento produkt som si vybral ako doplnok výživy k silovému cvičeniu. Zatiaľ spĺňa všetko, čo som si od neho predstavoval. Výborná watermelon príchuť je osviežujúca. Výrobok zaberá proti svalovej únave pri tréningu a taktiež aj na doplnenie aminokyselín počas netréningového dňa. Trošku zamrzí jeho vyššia cena, keďže produkt pri pravidelnom každodennom užívaní, v tomto 500g balení, vydrží maximálne dva mesiace.
Produkt ale určite odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
príšerná príchuť
Recenziu zaslal(a) luke dňa 18.6.2017
Pri týchto produktoch ide hlavne o to aby sa dostali do tela zásobovali ho bielkovinami čiže sa príchuť velice nerieši , no ale príchut lemon lime je absolutne prekyslená , vobec sa nedá piť a akurát z nej bolí brucho, príchuť cola je otrochu menej kyslá no i tak je to ešte dosť . a ten obal je tiež dosť nekvalitný , pár krát ho otvoríte a hned sa roztrhne.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Natália dňa 16.6.2017
Super rozpustnosť, chuť citron limetka najmä v lete osviežujúca. Cena a kvalita je výborná. Objednávam pravidelne.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Boris dňa 15.6.2017
Vyborna chut 100% , rozpustnost 90%.
blackcurrant
- sladka, osviezujuca 100%
mango-maracuja
- o nieco menej sladka 80%

Objednam znova, dalsie prichute rozhodne stoja za vyskusanie.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nove prichute
Recenziu zaslal(a) rudo dňa 14.6.2017
mango maracuja top ,este hrusku musim vyskusat
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Zlý obal
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 13.6.2017
Príchuť blackcurrant je fajn tak isto ako aj rozpustnosť v šejkri je úplne v poriadku, jedine obal je hrozný... hneď pri prvom otvorení sa nadtrhol a pri druhom úplne odlepil a nedal sa viac zatvoriť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
chuť  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Michal dňa 11.6.2017
oproti tabletovej forme menší účinok na regernáciu svalstva a v mojom prípade aj bolesti brucha. Takže sa vraciam k tabletovej forme.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) Awea dňa 10.6.2017
Kvalitne bcaacka ,rozpustnost dobrá na začiatku sa urobí pena s kúskami prášku ale to časom opadne a vstrebe sa , chuťovo mi zatiaľ najviac chutí blackcurrant osviežujúca príjemná chuť, cola primerane sladká chuť (záleží na Tom koľko si dáte prášku do vody ale to s každou príchuťou od každého výrobcu) mne osobne chutí veľmi, lemom lime osviežujúca mierne kyslasta , záver : určite odporúčam výborná kvalita aj cena určite vyskúšam aj ďalšie príchute a verím tomu že ani jedna má nesklame
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Tom dňa 9.6.2017
Super chuť mango mnam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Braňo dňa 9.6.2017
Ako prvú som mal príchuť lemon lime. Zo začiatku bola dobrá ale po čase sa mi trochu znechutila. Teraz som si objednal blackcurrant a stou som zatiaľ spokojný, chutí ako šumienka tang. Za mňa hodnotím tieto BCAA kladne. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fajn overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 8.6.2017
Rozpustnosť teda nie je 100% ale tak 80% :D ale tie male hrudky na konci sa daju prehltnut nie je to az taka tragedia... Chutia dobre..Na moj vkus az moc sladke .. Ale co ma nastvalo ze som nedostal k nim odmerku treba si to doma vazit kolko je cca 6g. ... a este by som vypichol uz len taku kravinu ako je ten uzatvaraci obal ktory som otvoril prvykrat a uz sa nedal zavret lebo sa tie plasty odlepili a musel som si to presypat do dozy pričom sa mi stvrtka vyprasila do vzduchu ... :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Celé zle
Recenziu zaslal(a) Nika dňa 26.5.2017
Všade píšete že rozpustnost skvelá,ale prd. Tu som sa riadne sklamala,ten prášok stojí navrchu a čo sa rozpustí tak akurát po bokoch sejkra alebo pohara. Nečakám od bcaa skvelú rozpust. ale ani to že ten prášok sa ani nehne pod vodu.stoji na vrchu bojujem s nim lyžičkou ponaram ho a nič.furt vypláva na povrch!tak nič no,vyskrabam lyžičkou s okraja sejkra a reku zjem aj tak,ale kdeže taký hnus sa nedá na sucho,uz nevládzem,prve a posledné bcaa v prášku.uz len v tabletovej forme.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojný :) overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Jakub dňa 23.5.2017
prichuť blackcurrant velmi dobra, osviezujuca! rozpustnost uplne rychla v sejkri... ked rozmiesavate lyzickou to trva dlhsie ;) uplna spokojnost.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvele bcaa za primeranú cenu
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 20.5.2017
Tieto bcaa ma milo prekvapili, už po pár dňoch užívania bol cítiť účinok. Rozpustnosť je veľmi dobrá, dám do sejkra a za pár sekúnd sú rozpustené, chuť je tiež celkovo super, mám čiernu ribezlu a plánujem skúsit jahodu a limetku
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Uplne super !!
Recenziu zaslal(a) Viktoria dňa 20.5.2017
Z novej príchute som nadšená. Je najlepšia dávam jej 100%. Chuť fantastická, osviežujúca, super rozpustné, rýchlo vstrebateľné, nežaťažujú žalúdok. Som maximalne spokojná a môžem len odporučiť !
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
jahoda limetka
Recenziu zaslal(a) Mr. X dňa 19.5.2017
Ta nova prichut jahoda limetka je velka pecka...mal som uz vsetky prichute ale tato sa fakt vydarila aj ked je to netradicne spojenie. S valstnostami ako rozpustnost, peivost a pod...som spokojny. Je to super produkt.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Blackcurrant- spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Janka dňa 15.5.2017
Príjená príchuť ani nie príliš sladká ani umelá. Rozpustnosť tak 95%. Takže za mňa super
. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
skvelý účinok
Recenziu zaslal(a) vladis dňa 12.5.2017
really? ochutené bcaa? To chcete maškrtiť ľudia alebo niečo docieliť? Trocha tej pachute hádam znesiete, keď zvládnete mordovať svaly v posilovni, nie?
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Top
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 19.4.2017
Najchutnejsie Bcaa ake som kedy mal !! Ciierna ribiiz proste top! :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Hrozná chuť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 13.4.2017
Bcaa od Gymbeamu majú jednú veľmi zlú vec ..Chutia hrozne presladene a umelo.
Mal som prvý krát príchuť Cola ktorá chutila ako najlacnejšia Cola z Tesca za par šupov ale dalo sa na to zvyknúť.
Potom som mal príchuť Watermelon a tá bola už umelina sama o sebe ... vypiť sa to dá ale osviežiť to neosvieži vôbec.
Kvalita Bcaa je výborná. Svalstvo sa nimi regenerovalo výborne.
Po tejto stránke ho odporúčam, po chuťovej vôbec.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super produkt overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Andrej dňa 5.4.2017
Skvela chut, staci dat do sejkra a za par sekund rozpustene. Zlozenie je super, bol som skepticky voci tymto BCAA, no po pravde aj ked nemaju vselijake pridane latky, dost pomahaju pri regeneracii a to som vyskusal uz asi 10 roznych BCAA. Tieto su rozhodne najlepsie :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najlepšie overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Matúš dňa 5.4.2017
Blackcurrant-ríbezľa, najlepšie bcaa ake som kedy mal.. osviežia, dodajú energiu, žiadna svalovka po nich... Úžas proste..
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) BR4NI5 dňa 27.3.2017
Cena super a dobrá chuť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Karin dňa 24.3.2017
Príchuť melon je parádna lenom je tiež fajn taka osviežujúca. Celkovo super teším sa na blackcurrant a colu :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Good
Recenziu zaslal(a) Bedo dňa 20.3.2017
Watermelon chutnejší ako Lemon lime
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Bcaa - som sklamany
Recenziu zaslal(a) Miro dňa 19.3.2017
Cena je super. Mal som uz viacero bcaa a musim povedat,ze boli chutovo lepsie a rozpustnejsie. Ale co ma mrzi a ma to aj nahnevalo,ze mi gymbeam bcaa sposobovali neurologicke mikanie v oku. Som si myslel,ze unavene oci. Nie,lebo som to testoval. Nasadil som na mesiac bcaa a zacalo to...a vysadil som gymbeam bcaa a prestalo to. Pri inych mi to nerobilo nikdy. Preto neodporucam tento produkt. Sklamal som sa v tom dost. Je mi luto,ze pisem negativnu recenziu,lebo som bol Vas fanusik,ale sklamal som sa.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP!
Recenziu zaslal(a) Janka dňa 19.3.2017
Skvele zlozenie, regeneracia zarucena, uzasna chut (lemon lime, blackcurrat) osviezujuce, nezunuju sa stale chutia skvelo, pijem 3x denne a niekedy mam chut aj na viac. Urcite objednam nabuduce watermelon.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
da sa
Recenziu zaslal(a) aro dňa 18.3.2017
chuť mi zatial vyhovuje je to svieže a rozpustnoť nič moc.. po 5 minutach ustavičneho miešania sa rozpusti tak 90%
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
pochopte to uz
Recenziu zaslal(a) andrej dňa 18.3.2017
Ludia, kedy konecne pochopite, ze BCAA sa NEROZPUSTAJU? prave tak viete urcit ci su kvalitne...BCAA sa nikdy UPLNE nerozpustia a ani sa NEMAJU
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Účinok splnja, rozpustnosť a chuť už horšie  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 15.3.2017
Klasické bcaa bez zbytočných látok ako taurin a podobne za veľmi dobrú cenu. Mal som blackcurrant, water melón a coca cola .. no na rovinu každá z nich je umelina a cítiť pachuť sladidla má jazyku, melón o niečo vyraznejsi a sladsi, kola je relatívne v pohode a blackcurrant je asi najlepsia. Nečakaj od toho ale nič moc lebo ak si myslíš že to bude chutiť super tak sa sklames, ale chuti to lepšie ako čistá voda .. tá rozpustnosť je taká že 2.5/5 rozpusti sa to časom ale instantné to není
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
cele zle
Recenziu zaslal(a) lukaš dňa 7.3.2017
Objednal som si prichut cola každy tu piše aka je dobra , vôbec sa nerozpustila v šejkre fuj kentus a od chuti cola to ma ďaleko .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitný produkt overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 4.3.2017
Tento produkt hodnotím pozitívne, chuť lemon-lime v poriadku ani sladká ani kyslá, rozpustnosť je vynikajúca a účinok som pocítil po dvoch týždňoch, samozrejme ako každý produkt má aj tento svoje muchy ale pre začiatočníkov, vrelo odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
 overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 1.3.2017
Bcaa su dobre.. fajna rozpustnost.. mam melonovu prichut... uz som si na to zvykol pijem to 3x denne... cola prichut je tez fajn.... no dostal som od gym beam vzorku blackcurrant a tomu sa nevyrovna ani jedna zo spomenutych prichuti..fakt super.. miniem melon h ed objednavam blackcurrant... po cviceni viac preferujem plechovkove bcaa...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitne bcaa za dobre peniaze
Recenziu zaslal(a) Patrik dňa 21.2.2017
BCAA-čka super prichut lenon lime je top pijem ich cely den aj v noci ked som smadny, kto vaha nech urcite skusi lemon lime je to naozaj kvalitna zmes s osviezujucou chutou, GYMBEAM top obchod na SR aspon pre mna, rychlost ochota komunikacia vymena tovaru... to sa nevidi len tak a na SK uz vobec nie... nech Vam to vydrzi
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Za tie prachy ok overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Miloš dňa 18.2.2017
Chut v pohode, ale toto nie su instantne bcaa ako sa tu pise. Mozem ich miesat v sejkri aj do konca svojho zivota a stale vyplavu napovrch, rozpusti sa akurat farbivo.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Velmi dobré overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 14.2.2017
Vodný melón to najlepšie čo si môžete vybrať, uplne top
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super
Recenziu zaslal(a) Miselinka dňa 12.2.2017
Výborná cena, plusom je, že sú aj pre vegetariánov. Zatiaľ som mala iba príchuť lemon lime a tá chutí super.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
4,5*
Recenziu zaslal(a) Ro dňa 8.2.2017
Cenovo a zložením výborný produkt. Chuť "blackcurrant" bola taká že keď som prvý krát ochutnal, tak som sa tešil keď si ich znova dám. Rozpustnosť je taktiež výborná, jednoducho sa dajú pripraviť aj v pohári.
+ cena,zloženie,rozpustnosť a veľké plus za chuť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Dobry produkt overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Andrej dňa 6.2.2017
Vyborna cena, fajn zlozenie a pomer amynokyselin. Skvela chut Lemon Lime. Je to vsak doplnok stravy a ak mate kvalitnu stravu a uzivate aj protak, netreba sa prelievat Bcaa-ckami 3x denne. Inak tento produkt odporucam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Topka
Recenziu zaslal(a) Ondrej dňa 1.2.2017
Prichut cola je bezkonkurencna, bohuzial pre tych kto neznesie umele sladidla nie. Mne velmi chutila. Rozpustnost po zatrepani je uzasna, ziadne hrudky ani nic. Treba iba odhadnut spravny pomer vody a prasku, tak aby to bolo chutne. Odporucam a vyskusam aj ine produkty od Gymbeamu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Pecka
Recenziu zaslal(a) Dano dňa 28.1.2017
Rozpusť super, príchute skvele, pre mna najviac watermelon ale taktiež aj cola.
Pomer 4:1:1 ideál.
Chránia svalovú hmotu a regeneruju svaly.
Super !!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Palec hore
Recenziu zaslal(a) Gabi dňa 27.1.2017
Podporuju tvorbu svalovej hmoty, ktorú taktiež chránia.
Rozpustnosť fajn ( netreba použiť veľmi studenú vodu)
Príchute sú skvele watermelon - sladši, lemon lime vyborne kyslejši, cola - niečo ako cola zero a blackcurrant výborne tiež. Za mňa osobne každá príchuť super.
Palec hore !
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príchuť cola
Recenziu zaslal(a) Kouba dňa 24.1.2017
Dobré bcaa za slušnú cenu ... Mal som 3 príchute : watermelon , cola, blackcurrant , watermelon celkom sladký ale mne to nevadí , blackcurrant taktiež sladká chuť ale taktiež dobre , no prejdeme ku príchutí cola ... Nič horšie som nepil možno áno ale možno tak sirup proti kašľu keď som bol malý . Prichuť cola šla veľkým oblúkom je to čistý kentus ... Nechápem ako niekto môže napísať že prichuť cola že nemal nič lepšie veď s colou to nemá nič spoločné a nakoniec vám ostane taká pachuť že to netreba ani komentovať ... Neberte to ako negatívnu recenziu , bcaa super ale tá cola nikdy viac je to prírodný vyprostovak .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Paráda overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Станислав dňa 19.1.2017
Bcaa parádne skvelá rozpustnosť parádna cena kvalita odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Hanka dňa 11.1.2017
Škoda, že nie je väčší
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ivan dňa 11.1.2017
Rozpúšťa sa výborne lemon lime skvela chuť a navyše za výbornú cenu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam +
Recenziu zaslal(a) Daniel dňa 11.1.2017
Skvelé príchute, pre mna najviac cola ale ani ostatne nie su zle. Rozpustnosť pri strašne studenej vode môžno trošku horšia ale pri normálnej teplote ( nie ľadová voda) rozpustnosť bezproblemova. Pomer 4:1:1 super a cena tiež, takže som veľmi spokojný.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
perfektne overený zákazník
Recenziu zaslal(a) zdenotvor dňa 11.1.2017
suber bcaa za vybornu cenu, chut,rozpustnost parada ... lepsie ako predrazene komercne znacky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nadpriemer
Recenziu zaslal(a) Oliver dňa 30.12.2016
Pomer amino 4:1:1 skvelý, rozpustnosť taká aká ma byť na tento pomer a príchute ? vynikajúce ! mne najviac chutí príchuť cola ale lemon lime a blackcurrant tiež super.
Som s nimi veľmi spokojný.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nic moc
Recenziu zaslal(a) Robo dňa 16.12.2016
Kupil som si neochutene a ta chut je nieco odporne a to znesiem vselico :) rozpustnost je velmi slaba. Toto je jediny produkt od GymBeam, s ktorym teda moc spokojny nie som.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Mňamka overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Žopa dňa 14.12.2016
Cola brutálna a lemon lime ešče viac.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvelé
Recenziu zaslal(a) Maroško dňa 12.12.2016
Podporuju ochranu svalovej hmoty, zlepšuju regeneraciu a chutia skvelo. Najradšej mám citron limetka ale taktiež aj cola je dobra. Som s nimi spokojný, rozpustnosť je podľa mna dobrá a nemám s nimi žiadny problem práve naopak. Som veľmi spokojný.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Su skvele a to fakt !
Recenziu zaslal(a) Jarko dňa 3.12.2016
Som veľmi spokojný s týmito bcaa. Ludi píšu že rozpustnos nie je najlepšia ale nemožu porovnavať 2:1:1 alebo amino x s týmto produktom.
Chuť je skvelá a učínky tiež, čo je odrazom super nutričných hodnot.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
priemer
Recenziu zaslal(a) peklo dňa 2.12.2016
taky priemer, chuťovo fajn, rozpustnost slabá, cena veľká za taku cenu kúpite aj napr amino od bsn už a to je rozdiel
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
výborné
Recenziu zaslal(a) Andrea dňa 28.11.2016
Výborná rozpustnosť , síce príliš sladká chuť ale inak možem len a len pochváliť :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
príchuť
Recenziu zaslal(a) fefe dňa 24.11.2016
Mal so tabletové bcaa, no hltať 10 dosť veľkých tabliet mi vadí. Prešiel so na práškové a urobil som chybu. Taký humus, nechápem ako to môže niekomu chutiť. Rozpustnosť tiež nič moc, ale to mi nevadí, len tá pachuť je niečo hrozné. Aj keď som čítal, že aplikácia práškovych bcaa je lepšia než tabletových , práškové už nekúpim. Vyriešil som to tak, že odmerku bcaa si rovno nasypem do úst a rýchlo to zapijem a potom vypláchnem ústa.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) MaJo dňa 23.11.2016
Maximálna spokojnosť, rozpustnosť trošku dlhšia ale vôbec nevadí pokiaľ príde človek do fitka tak sa rozpustia. Príchute maximálna spokojnosť. Pomer cena a hodnoty Super
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super produkt, výborná cena, doporučujem
Recenziu zaslal(a) Doňka dňa 18.11.2016
Objednala som si príchuť lemon lime. Velmi osviezujuca príchuť,hodnotím veľmi pozitivne. Dávam si dávku pred tréningom a cvičí sa mi skvele,plná energie som. Ďalšiu si dávam po tréningu na regeneráciu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Janko dňa 16.11.2016
Vyskušal som už všetky príchute. Lemon lime dobre kyslasta, watermelon sladší a blackcurrant tiež ale cola za mna najlepšia prichuť.
Co sa týkka rozpustnosti ja som veľmi spokojný po chvílke sa rozpustia, možno to nie je uplne ako napríklad amino x ale nemože porovnať amino x so 4:1:1.
Som spokojný a budem stále ich nakupovať.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príchuť
Recenziu zaslal(a) DONO dňa 15.11.2016
Chuť na 1* .. ale rozpustnosť 0 ... ale ak si dáš do šejkru tak pohodka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnost overený zákazník
Recenziu zaslal(a) marian dňa 28.10.2016
Maximálna spokojnosť,melón síce presladeny, lemon príjemné kyslasty. Rozpustnost 100% na,určite sa ku nim vrátim,odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ján dňa 24.10.2016
Účinok - super, Rozpustnosť - poriadne pohrkať v šejkri a do minúty rozpustený, Príchuť - lemon lime naozaj super chuť, úplne ako citronáda z detstva.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odúporucam
Recenziu zaslal(a) longy dňa 18.10.2016
mal som dve prichute a to watermelon ktory je presladeny ale stale v norme a lime,ktora je prijemne kyslasta. Rozpustnost 100%na do 15min bez hrkania,nieto co vytknut. Ucinok porovnatelny s konkurenciou,pomer cena/kvalita primerany.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príchuť
Recenziu zaslal(a) Jaro dňa 17.10.2016
Bcaa co sa tyka kvality slusne, co sa týka príchuti trosku umelina, ale istavama aj nadalej prinich kedze mi vyhovuje cena/kvalita, odcenil by som viac prichuti napr. Pomaranč :3 kedze som uz vyskusal vsetky najlepsia znich asi bola citron-limetka. Zatiaľ spokojny zo všetkým :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitka
Recenziu zaslal(a) David dňa 14.10.2016
Kvalitné BCAA, žiadny problém s rozpustnosťou a chuť je skvelá. Ja som si vybral lemon lime. Určite odporúčam aj iným zákazníkom a budem znova objednávať.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporučam
Recenziu zaslal(a) Dada dňa 14.10.2016
Doteraz som užívala len tabletovú verziu BCAA, ale po skúsenosti s touto formou sa k tabletám už nevrátim. Môžem len odporučiť. Nemusíte prehltat kopec veľkých tabliet a k tomu si ešte aj pochutíte na fajnom nápoji. Ja som mala príchuť ríbezla, a bola super.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Som spokojný
Recenziu zaslal(a) Miňo dňa 10.10.2016
Skvelá cena v porovnaní s BCAA od iných značkových predajcov. Prášok je oveľa jemnejši než ten, čo som dostal od iných značiek, a vo vode sa rozpusti oveľa lepšie. Všetky príchute su skvele ale mne najviac chutila príchuť watermelon. Skúšal som aj bez príchute a bolo to pod moje očakávania. Nič horšie som este nemal ale to sa dalo ocakavat.
Ochtené BCAA možem len odporučiť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nic moc
Recenziu zaslal(a) mixer dňa 9.10.2016
strašná rozpustnosť,
jedna z najhorších akú som doteraz mal , príchuť melón chuti trochu umelinovo ,
funkciu ale splnajú (ale to vacsina BCAA )
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitne bcaa
Recenziu zaslal(a) Johny dňa 6.10.2016
Kvalitné a účinné BCAA za dobrú cenu, používame 5g 20min. pred a cca 10g hneď po trénnigu. Bolestivé svaly už nemávame po tvrdom trénnigu, celková výkonnosť išla hore. Druhý deň po trénnigu sa cítim fajn, zregenerovaný. Odporúčam mixovať v šejkri s 400ml vody. Inak produkt bez výhrad.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalitne
Recenziu zaslal(a) Princess dňa 3.10.2016
BCAA-čka som si od vás objednala prvýkrát a bola som veľmi milo prekvapená chuťou, rozpustnosťou a aj účinkom. Vyskúšala som príchuť lemon lime ktorá pripomína citronadu. Chuťovo veľmi príjemná a osviežujúca, nevtieravá. Určite bude aj naďalej mojou súčasťou, keďže pri mojom aktívnom cvičení mi veľmi pomáha a môžem tento výrobok len ďalej odporučiť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 3.10.2016
Zatiaľ najlepšie BCAA . Rozpustnosť 100% a tá chuť je perfektná . Mám príchuť cola , ktorá je skvelá .Verím, že aj výsledky budú viditeľné v kombinácii so stravou a cvičením :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Vrelo odporučam
Recenziu zaslal(a) Robert dňa 30.9.2016
Jedny z TOP bcaa aké som doteraz mal. Oproti iným veľká výhoda v chuti. Niektoré sa nedali takmer piť (otrasná chuť, až ma napínalo) avšak tieto bcaa (príchuť lemon lime) sú vynikajúce. Ja to riedim s pol litrom vody a pijem počas tréningu. Super osviežujúca chuť a navyše dodá silu a energiu počas celého cvičenia. Vrelo odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepšie bcaa overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Frederik dňa 24.9.2016
tieto bcaa sú jedny z najchutnejších ktoré som kedy mal, popíjam si ich takmer celý deň, aj počas tréningu. Celkovo na 85kg vypijem cca 20g denne. Blackcurrant a lemon sú TOP ! jednoznačne odporúčam a nemyslím si, že nájdete lepšie bcaa za túto smiešnu sumu.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
BCAA overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Marcel dňa 9.9.2016
Nemyslím si, že je blackcurrant sladká príchuť, oproti watermelon je to skôr kyslejšie čo pomáha osviežiť počas tréningu. S rozpustnosťou týchto BCAA som nikdy nemal problém, neviem či chalani nedokážu poriade potrepať svoje šejkre :D :D Inak kvalitné BCAA s najlepším pomerom cena/výkon. :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nič moc
Recenziu zaslal(a) Marki dňa 31.8.2016
Z prichute cola ma napinalo hned po prvom ochutnani... je tam taká hnusná nasladnutá pachuť. Nechápem ako to niekto mohol prirovnať k normálnej cole.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Príliš sladký overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Lucia dňa 31.8.2016
Mám som príchuť čierna ríbezla..dnes mi prišli tak som hneď vyskúšala. Samotný prášok je dosť horký, ale vo vode tu horkosť necítim. V tej sú zas príliš sladké. A bohužiaľ aj po takmer hodine, navrchu ostávajú stále tie čo sa nerozpustili. Ale to sa dá len doliat vodou takže ak splnia účinok...nabudúce skúsim citrón limetka, snáď to nebude tak sladké
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 22.8.2016
Mal som už viac BCAA, aj tie od scitecu..ale tieto sú naj! Príchuť cola osvieži počas tréningu. Pridajte si sýtenú minerláku a máte klasickú colu. Účinok majú tiež dobrý..používal som ich v diéte keď som už proteín nemohol a pomohli. V jednej dávke obsahujú 5g bcaa a sladidlo sukralózu, ktorá je jedna z najlepších sladidiel. Celkovo som s nimi veľmi spokojný a preto vám ich odporúčam ako všetkým mojím známim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Maximálna spokojnosť  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Tomáš dňa 17.8.2016
Mne sa to rozpúšťa normálne
chuť je tiež v pohode ( na bcaa )
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľmi chutné
Recenziu zaslal(a) dominika dňa 15.8.2016
Príchuť cola veľmi dobrá, zmiešajte so sýtenou minerálkou a chuť bude rovanká ako pri klasickej cole. Rozpustnosť na 4:1:1 je dobrá, pri dávke 10g a viac stačí chvílu počkať, kým sa rozpustia. Príjemné počas tréningu. Účinok uvidíme po určitej dobe.
Kedysi by som nekúpila 2:1:1 za takúto cenu :D Odporúčam do diéty na potlačenie chuti na sladké.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Najchutnejšie BCAA v hre
Recenziu zaslal(a) mato dňa 8.8.2016
Nečakane asi najchutnejšie BCAA, ktoré som kedy mal! Skúšal som všetky ochutené verzie a ani jedna ma nesklamala, necítiť žiadnu umelú chuť. Používam pred (5g) a počas každého tréningu (10g). Lemon Lime najosviežujúce počas horúčav. Dokonca som ich používal aj počas turistiky. Regenerácia nastala oveľa skôr, svalovka nebola rovnaká ako pred ich užívaním.

Možno by sa mohli rýchlejšie rozpúšťať. Inak Super! Thumbs up :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojný overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adam dňa 5.8.2016
Zloženie veľmi dobré a objednal som si príchuť watermelon čo ma tiež prekvapilo keďže necítiť žiadnu pachuť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Slabá rozpustnosť
Recenziu zaslal(a) Goro dňa 1.8.2016
Mám bez príchute, celkom sa dá ale rozpustnosť je veľmi slabá .... Myslel som, že mi to nebude tak vadiť, ale mýlil som sa! Nestačí to ani poriadne vyšejkovať v šejkri ... ale mam s tým trpezlivosť ... tak snáď budú aspoň tak dobre účinné, ako sa zle rozpúšťaju :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie2
Recenziu zaslal(a) Maroš dňa 18.7.2016
Rozpustnosť hrozna, hrudky, už nekupim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
najlepsie :)
Recenziu zaslal(a) Majky dňa 17.7.2016
najlepsie BCAA ake som kedy mal po vsetkych strankach okrem rozpustnosti, ta je tiez ok ale az po minute...okamzite po rozsejkovani este nie...treba pockat...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
topka ! overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Milan dňa 21.6.2016
Perfektné bcaa, prichuť cola top na trhu v kuse by som to pil, lemon line osviežujuca na leto ideal. Rozpustnost na jednotku a učinok na jednotku. Top bcaa
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Janko dňa 17.6.2016
chuť super, cola v studenej vode je to najlepsie osviezenie, nahradza mi to sladkosti alebo aj klasicku kolu, lemon lime prijemne kysly, ked mas sladky protak prijeman zmena, rozpustnost 4/5, rozpustaju sa uplne ale len ak pocakate minutu a mate 5g v 500ml, cim silnejsia koncentracia tym tahsie sa rozpsutaju...efekt z nich citim. Cvicim este len 4 mesiace, cely cas ich berime a vidim velky efekt na svojom tele.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom dobré
Recenziu zaslal(a) Lenka dňa 13.6.2016
mám príchuť watermelon a tá mi po čase prišla až veľmi sladká, lemon-lime je príjemná osviežujúca. rozpúšťa sa troška horšie občas ostávajú hrudky ja osobne si to mixujem.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
OK overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Lenka dňa 8.6.2016
lemon lime - FAJN
watermelon - NA MOJ VKUS VELMI SLADKE

rozpustnost - horsia ako u inych no premixujem a je to v pohode.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nad ocakavanie
Recenziu zaslal(a) Tino dňa 31.5.2016
S rozpustnostou ziaden problem, chut lemon lime uplne super. Maximalna spokojnost. Napriek negativnym recenziam sa oplati vyskusat.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP!
Recenziu zaslal(a) Judita dňa 26.5.2016
Perfektný produkt, perfektný účinok a perfektná cena, rozpúštajú sa ľahko, chuť je skvela (lemon-lime), už okrem týchto BCAA ani iné nekúpim.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Chuť - otras; Kvalita, cena - Fajn
Recenziu zaslal(a) Juraj dňa 23.5.2016
Aj vám ta chuť bez príchute chutí strašne horko? Je to asi najhoršie BCAA, ktoré som kedy kúpil čo sa týka chuti. Ani rozpustnosť nie je bohviečo. Ale čo sa týka ceny a zloženie je to fajn.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Sklamanie
Recenziu zaslal(a) Smajlik dňa 17.5.2016
Rozpustnosť vôbec nieje perfektná ako je v recenziách spomínané, robia sa hrudky a pokiaľ sa to rozpustí trvá to istý čas.
Objednala som si príchuť watermelon, vobec mi nechutil, strašne sladké a cítiť umelinu, hned som BCAA posunula ďalej.
Čo sta týka BCAA vraciam sa ku konkurenčnému výrobcovi, škoda.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Skvelé, odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Nikola dňa 5.5.2016
Veľmi skvelé a musím povedať, že aj kvalitné BCAA. Lemon lime chuťovo skvelý, osviežujúci, na leto ideálny. Rozpustnosť perfektná.
Z mojej strany, naozaj vydarený produkt!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
velka nespokojnosť
Recenziu zaslal(a) majo dňa 4.5.2016
Nie som veľmi náročný ale to že má výbornú rozpustnosť vôbec nie je pravda, trvá to strašne dlho a ešte sa mi nezdá zloženie pretože mám pocit že je tam veľa cukru. neviem kto tu pridáva tie recenzie ale pochybujem že sú to kupujúci !!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobra
Recenziu zaslal(a) sick dňa 27.4.2016
Sa mi zdaju az podozrivo moc dobre ,preco vobec necitim horkost? ako ostatne bcaa? dik
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Super BCAA overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Walter dňa 26.4.2016
Veľmi kvalitné a chutné BCAA, vďaka cene môžem dodržať odporúčané množstvo 0,44g/kg váhy. Mám watermelon, takže palec hore
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam
Recenziu zaslal(a) Lukas dňa 22.4.2016
GymBem opäť nesklamal. Doručenie hneď na druhý deň ráno čo si veľmi cením. Chuť cola trochu umelá ale chutí mi viac ako rôzne iné príchute od iných výrobcov a nie je moc sladká čo je výhoda. Určite objednám od vás znova.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojny
Recenziu zaslal(a) spokojnost dňa 21.4.2016
Vyjadujem velku spokojnost. Par krat presejkujem a su rozpustene + vynikajuca chut. Super vydareny produkt.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Kvalita overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Adrián dňa 20.4.2016
Kvalita za výbornú cenu ;) pred tréningom ochutené BCAA a po tréningu zmiešam BCAA bez príchute do proteínu :) rozpustnosť neriešim, lyžička do úst a zapijem vodou :) odporúčam ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť overený zákazník
Recenziu zaslal(a) David dňa 20.4.2016
vyborna kupa, som s nimi maximalne spokojný, lepsie bcaa som asi ani nemal, rozpustnost lepsia nez scitec bcaa express, chut lepsia, aj cena lepsia :) u mna favorit lemon lime, fakt osviezujuce, melon trochu sladke, ale da sa.... zobral som si hned na prvykrat 1kg a nelutujem...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Nic moc
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 20.4.2016
Instant BCAA? asi nie, chut nic moc. To si uz radsej priplatim a kupim si BCAA od nejakej znamenj značky.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporucam
Recenziu zaslal(a) adam dňa 19.4.2016
chutne bcaa s dobrou rozpustnostou. velmi ma prekvapila chut. co sa tyka ucinnosti, tak to musi posudit telo :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Veľmi dobré overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 18.4.2016
Vodný melon fajna sladučká príchuť v diete záchrana ,zloženie rozpustnosť a cená je proste bombová a odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
naj bcaa
Recenziu zaslal(a) Mike dňa 17.4.2016
vystriedal som mnozstvo znaciek ale tieto fakt nemaju konkurenciu... maju lepsie vlastnosti aj ucinok ako omnoho drahsie bcaa... odporucam lemon lime take prijemne kysle a osviezujuce... :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spoko
Recenziu zaslal(a) Asfaque dňa 10.4.2016
Unflavored - účinok výborný ale tá chuť, radšej vylížem opicu ako mať ešte raz neochutené bcaačka v ústach :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Riči dňa 10.4.2016
Bol som veľmi prekvapený z chuti vodného melónu fakt lepšie som ešte nemal a to som toho už popil dosť. Zložením a chutovo jednoznačne 1čka v SR a ČR. Maximálna spokojnosť účinky vidno hneď regenerácia jak má byť
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
vyborne!
Recenziu zaslal(a) Dominik dňa 30.3.2016
Vynikajúce bcaa, veľmi ma prekvapili. S rozpustnosťou nieje absolútne žiadny problém môžem ich piť okamžite po rozmiešaní s vodou v šejkri. Príchuť vodný melón - dal by som 12 z 10 bodov :D Vynikajúca, prirovnal by som ju k AminoX watermelon, len o niečo lepšie, nieje to také práškové, vedel by som to piť na litre :D Takže určite odporúčam tento produkt a kupujem aj nabudúce :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Výborné
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 29.3.2016
Rozpustnosť výborná. Nerozumiem recenziám, ktoré tvrdia opak. Dal som do šejkra, zopárkrát zatriasol a po prášku neostalo ani zrnko. Chuť takisto dobrá. Pomer, kvalita a cena, jednoznačne bezkonkurenčná!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
super
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 28.3.2016
dnes mi prisli ,v 0,5l pohari som ich minutku miesal hned sa rozpustili,nechapem co tu pisete za sracky.vodny melon chuti super
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
fantasticka chut overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 24.3.2016
chut je vynikajuca, ucinok zatial neviem urcit, ale doplnim, velmi lacne oproti ostatnym znackam.. rozpustnost neriesim kto mal v minulosti instatne bcaa vie, ze sa tazko rozpustaju a preto je lepsie nasypat davku do ust a zapit vodou...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
momentalne naj BCAA 4:1:1  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Denis dňa 22.3.2016
lepsie BCAA som este nemal... najprv som sa trochu zlakol lebo po rozmiesani vznikla hore pena, ktora sa uplne rozpustila asi az po minute, rozpustnost mile prekvapenie spokojnost...

zlozenie fakt bcaa, nie ako americke limonady amino x a spol kde mate 3 x viac farbiv a ochucovadiel ako ucinnych zloziek a aj tie su reznute nepotrebnými aminami ako taurin a glicin...

chut prijemna...mal som obe, limetak-citron asi naj bcaa ake som mal prijemne kysle, water melon sladky ale chutny...

som milo prekvapeny, velky progress firmy gym beam oproti predchadzajucim bcaa ktore boli tazko rozpusne...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOPKA!!!!
Recenziu zaslal(a) Staberny dňa 22.3.2016
Tak vážení a milí. Ľudia čo sem vypisujú stupidity o horkej chuti a zlej rozpustnosti zjavne ešte fakt nemali dočinenia so "zlým" produktom. Takýmto ľudom by som odporučil nejaké naturálne neinstantné bcaa alebo iné doplnky výživy, z ktorých vám vbehnú slzy do očí. Rozpustnosť je perfektná, len tu vyplakávate jaká je strašná. Ja už so poskúšal toľko vecí od všelikoho, že by sa vám ani nesnívalo o rozpustnosti keď to zapenilo tak, že mi otvorilo šejker...takže v skratke a objektívne vyzdvihujem tieto BCAA - čo sa týka príchute, rozpustnosti sú úplne najviac čo som kedy mal, čo sa týka kvality, ostáva mi len dúfať, že píšu pravdu a že ochutené ozaj obsahujú 83% BCAA :). Čo sa týka spoločnosti GYM BEAM - darčeky potešia vždy, dodanie bolo priam expresné a to som si to nechal poslať na poštu. Takže každému odporúčam, určite budú dobré aj pre fajnové papulky rozmaznané :) Takže neverte hejterom a skúste!
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam, aj keď su nerozpustné !!
Recenziu zaslal(a) Ďurko dňa 21.3.2016
No a čo že sa horšie rozpušťajú, šak prinajhoršom vsypem do huby a zapijem... paradne BCAA, odporúčam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporúčam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Natália dňa 3.3.2016
Skor by človek rozpustil kameň vo vode ako tieto BCAA :D všetko ostatné je v poriadku, plnia to čo majú, chuť naozaj dobrá, proste kvalitka, len sa musí dlhšie šejkovať/miešať no. Škoda tohoto, ale za mňa stále áno :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam...
Recenziu zaslal(a) tomikz27 dňa 16.2.2016
mne to celkom ide rozšejkovať.
chuť je trošku nahorklá, ale dobrá...
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
nesklamal
Recenziu zaslal(a) adrian23 dňa 7.2.2016
musim vyzvihnut chut, tropical fruit prijemne prekvapenie, vyborna chut, horkost minimalna, neda sa to porovnat s neochutenim bcaa... rozpustnost slaba ako pri vsetkych bcaa co som mal ale to je sila zvyku.. vrelo odporucam ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
50 na 50
Recenziu zaslal(a) Janči dňa 6.11.2015
Celkom v pohode BCAA chuť nič moc ale koli chuti som to nekupoval nejak mi to nevadí, cena prijatelná no rozpustnosť STRAŠNÁ doslova nejde to rozšejkovať nie to ešte v pohari rozmiešat keď si zabudnem šejker ... popracovat na týchto INSTANT bcaa a bude dobre.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporučam
Recenziu zaslal(a) johny dňa 23.10.2015
Bcaa su v pohode mam prichuť čerešňa mentol a mne to chuti ako každy ma inu chuť. Rozpustnosť je celkom dobra. Proste bomba bcaačka
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Dobre bcaa za dobrú cenu overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Ľubo dňa 17.9.2015
Podľa zloženia kvalitné bcaa s pre mňa prijatelnou príchuťou, rozpustnost veľmi slabá ale nieje problém po dopiti doliat vodu a dopit zvyšky, cenovo prijateľné balenie, nemám čo vytknúť.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
som spokojná
Recenziu zaslal(a) Bea dňa 28.8.2015
nemám síce až tak moc s čím porovnať, okrem týchto BCAAčiek som zatiaľ vyskúšala len 1 a oproti tým sú tieto vynikajúce. mám príchuť čerešňa - mentol a mne to chutí tak osviežujúco. rozpustnosť áno je trochu slabšia ale dávam si ich do šejkra a potom nechám kus postáť a vtedy sa rozpustia dokonale. účinok tiež skvelý, svaly sa mi aj po namáhavom tréningu celkom slušne zregenerujú, takže dobré :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Spokojnost
Recenziu zaslal(a) Miska dňa 13.6.2015
Bcaa su naozaj chutne. Mam prichut tropical a nemam co vytknut... rozpustnost je v pohode... ale ja si to nechavam asi 20 minut rozpustit a potom su este lepsie !! Nemam co vytknut. Po cviceni som super zregenerovana a nemam na druhy den ziadny pocit unavenych svalov.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Splnenie ocakavani
Recenziu zaslal(a) Noro dňa 10.6.2015
Troska som sa bal ich objednat no nelutujem ze som ich zobral cena super aj v pomere mnozstvo/kvalita.Mam prichut tropocke ovocie a je super niesu sladke rychlo sa rozpustia.
Za mna aj co sa tyka rychlosti dodania a vybavenia objednavky mozem len odporucit.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
the best
Recenziu zaslal(a) Majo dňa 2.6.2015
Beriem ich pravidelne - tropické ovocie top po vsetkych strankach. Chut, penivost, ucinok, nieje im co vytknut ;)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Uvidíme overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Viliam dňa 6.5.2015
Dnes som si ich vyzdvihol a pijem prvú dávku akurát. Neskutočne horké, príchuť skoro ani necítim, ale asi moc vody som dal... Ale keď splnia účinok a dostaví sa očakávaní výsledok budem spokojný, plus je v nich moc veľká odmerka asi 10g ak sa nemýlim. Will see
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
efekt zlozenie super, chut hrozna
Recenziu zaslal(a) Majo dňa 12.4.2015
Tieto BCAA som si objednal lebo obsahujú skoro čisté BCAA. Podľa zloženia majú 95% čisté BCAA a ostatné zložky ako chuť, farba, prípravky na kyprosť... sú len 5%.

To všetko je super, ale na úkor čistosti je to dosť cítiť na chuti. Čisté bcaa sú horké a v týchto je cítiť tú horkosť. Tak isto sú strasne penivé a po dopití tú penu vyhazujem.

Kto je zvyknutý na AminoX čo chutí sladučko, ale obsahuje polovicu BCAA týchto bude sklamaný. PVL - BCAA sú tiež o dosť chutnejšie, ale tiež obsahujú 20% ochucovadiel. Ja pijem BCAA kvloi BCAA nie kvoli ochucovadlám tak preto týmto 95% dávam 4 z 5.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Dávid Cáp - BCAA Instant

V nasledujúcej video recenzii sa dozviete základné informácie o práškových BCAA od spoločnosti Gym Beam

 

Igor Illeš - BCAA Instant

Zopár slov od Igora Illeša k produktu BCAA Instant

Položiť otázku o produkte Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

Otázky a odpovede o produkte Bcaa 4:1:1 Instant - GymBeam

1.
Otázka:
Chut:
Dobry den budu v ponuke tieto bcaa aj bez prichute alebo ste ich zrusili ? dakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
2.
Otázka:
Kik:
Je pomer 4:1:1 vhodný aj do redukčnej diéty, ked ho nedoplňam spaľovačmi?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Áno, BCAA v pomere 4:1:1 sú vhodné do redukčnej diéty.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
3.
Otázka:
kombinovanie:
Dobry den chcel by som sa opytat ci je mozne pridavat bcaa aj do mixeru k tvarohu banamu a mlieku?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, bcaa môžete pridať aj do mixeru s tvarohom, banamom a mliekom.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
4.
Otázka:
Bezlepkove:
Dobrý deň prosím vas sú tieto BCAA aj bezlepove? Dakujem
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deň, áno, tieto BCAA sú bezlepkové.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
5.
Otázka:
Uzivanie v puberte:
Dobry den. Chcel by som sa opytat ci sa moze BCAA pouzivat este vo vyvoji. Ci mi to nemoze uskodit? Mam 14 rokov. A odkedy sa odporuca pouzivat BCAA?
Bola táto otázka pre vás užitočná?
Odpoveď:
GymBeam:

Dobrý deń, BCAA sa môžu užívať aj vo veku 14 rokov, nemusíte sa obávať žiadnych vedľajších účinkov.

Bola táto odpoveď pre vás užitočná?
Zobraziť viac
 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
unflavored
3.4
5 x
2.
watermelon
4.1
28 x
3.
pear
4
2 x
4.
tropical fruit
5
2 x
5.
lemon lime
4.5
42 x
6.
čerešňa - mentol
2
2 x
7.
strawberry lime
5
2 x
8.
blackcurrant
4.5
25 x
9.
cola
3.8
20 x
10.
mango maracuja
4
3 x
//Asynchronous click tracking code