Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA Fitmiss 130 g - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm
Bcaa Fitmiss je vysokoúčinná zmes esenciálnych aminokyselín L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín. Bcaa Fitmiss podporuje uvoľňovanie rastového hormónu, ochranu svalovej hmoty, posilňuje imunitný systém a taktiež podporuje tvorbu kolagénu v chrupavkových tkanivách.
Dlhodobo nedostupný

BCAA Fitmiss

Špeciálne formulovaná zmes vysoko účinných vetvených esenciálnych aminokyselín: L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín, získaných špeciálnou technológiou z prírodného zdroja, ktorá tvorí až 30% z celkového množstva aminokyselín svalového tkaniva. Na rozdiel od ostatných aminokyselín väčšina BCAA prechádza pečeňou v nezmenenej podobe a metabolizuje sa predovšetkým vo svaloch. Tam významne znižuje odbúravanie svalových bielkovín po vyčerpaní glykogénu pri intenzívnom tréningu a cvičenia.

BCAA Fitmiss podporujú uvoľňovanie rastového hormónu a inzulínu a napomáhajú udržiavať optimálnu hladinu testosterónu a kortizolu. Tým vytvárajú podmienky pre anabolický proces, ktorý vedie k regenerácii a rastu aktívnej svalovej hmoty. Potréningový anabolizmus je podmienkou pre ďalší výkonnostný rast a zamedzenie stagnácie vo všetkých druhoch športu, pri ktorých je svalová práca rozhodujúca.

Výhody

  • ochrana svalovej hmoty pred poškodením namáhavým fyzickým výkonom
  • podpora novotvorby svalovej hmoty
  • obnova energetických zásob
  • podpora svalovej sily
  • posilnenie imunitného systému
  • vzostup výkonnosti a odolnosti
  • navodenie pozitívnej dusíkovej bilancie
  • podpora tvorby kolagénu v chrupavkových tkanivách

Odporučené dávkovanie

Pre ochranu svalovej hmoty užívajte 1 odmerku 30-45 minút pred tréningom. Pre urýchlenie regenerácie svalov užívajte 1 odmerku ihneď po tréningu . Odmerku rozmiešajte zhruba v 3 dcl vody.

Nutričné infomrácie

veľkosť jednej dávky: 4.33 g

počet dávok v balení: 30

L-Leucine 1 500mg 
L- valínu 1 000 mg 
L-Ioleucine 500mg 

Zoženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina jablčná, sukralóza, Spirulina, sójový lecitín.

Upozornenie

Tento produkt bol vyrobený v zariadení, v ktorom sa môžu tiež spracovávať zložky obsahujúce mlieko, vajcia, ryby, kôrovce, orechy, arašidy, pšenica, sójové bôby.

Recenzie od zákazníkov

BCAA Fitmiss 130 g - Muscle Pharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA Fitmiss 130 g - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

BCAA Fitmiss 130 g - Muscle Pharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď