Bcaa Energy 330 ml - Nutrend

Výrobca: Nutrend

BCAA Energy 330 ml je RTD nápoj s obsahom 5000 mg BCAA v kombinácií s taurínom a kofeínom. Poskytne vám prílev energie a pomôže regenerovať svalstvo už počas cvičenia. Navyše, je úplne bez cukru a napriek tomu chutí výborne.

Dlhodobo nedostupný

BCAA Energy - obsahuje 5000 mg BCAA s taurínom a kofeínom na zvýšenie energie, rast a regeneráciu svalstva

BCAA Energy je ready-to-drink nápoj v plechovke, ktorý obsahuje 5000 mg aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA. Konkrétne leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Tie plnia v tele športovcov špecifické úlohy, ako zvyšovanie proteínovej syntézy a rast svalov, zmierňujú svalovicu, redukujú únavu a vyčerpanosť.

BCAA Energy 330 ml - Nutrend

Nápoj tiež obsahuje 1000 mg taurínu, ktorý pomáha regenerovať svalové bolesti a zvyšuje výkon a spaľovanie tukov počas tréningu. 100 mg kofeínu podporí vašu koncentráciu a doplní energiu, aby ste sa mohli plne sústrediť na tréning.

Je dokonca obohatený o vitamíny B3, B6, B12 a kyselinu pantoténovú, ktoré ovplyvňujú získavanie energie počas metabolizmu bielkovín, tukov a sacharidov a priaznivo vplývajú na zdravie. Navyše, produkt neobsahuje žiadne sacharidy. Doprajte si kombináciu látok v praktickom RTD drinku, ktoré maximalizujú váš výkon a regeneráciu.

BCAA Energy 330 ml a jeho výhody:

• RTD funkčný nápoj v plechovke
  • dodáva energiu a zlepšuje výkon
  • podporuje regeneráciu svalstva a zmierňuje svalovicu
  • obsahuje 5000 mg aminokyselín BCAA
  • má až 1000 mg taurínu
  • obsahuje 100 mg kofeínu
  • je obohatený o vitamíny - B3, B6, B12 a kyselinu pantoténovú
  • je bez cukru

Príchuť citrus + acai: voda, L-leucín, oxid uhličitý, L-valín, L-izoleucín, taurín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glycín, aróma, Glukuronolakton, koncentrát z mrkvy a granátového jablka, regulátor kyslosti citrónan sodný, antioxidant kyselina L -askorbová, sladidlo sukralóza, kofeín, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Príchuť tropical: voda, L-leucín, oxid uhličitý, L-valín, L-izoleucín, taurín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, glycín, Glukuronolakton, aróma, regulátor kyslosti citrónan sodný, antioxidant kyselina L-askorbová, stabilizátory arabská guma a E 444 , sladidlo sukralóza, kofeín, farbivo beta karotén, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Maximálna odporúčaná dávka je 1 plechovka denne.

Nutričné hodnoty 330 ml
Kofeín 100 mg
Taurín 1000 mg
L-leucín 2501 mg
L-izoleucín 1251 mg
L-valín 1251 mg
Glycin 594 mg
Glucuronolactone 498 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B12 2,5 μg
Vitamín B3 (niacín) 15,8 mg
Kyselina pantoténová 5,9 mg

Výživový doplnok so sladidlami s vysokým obsahom kofeínu (100 mg / 330 ml) vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Hlavná kategória Energetické RTD nápoje
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
Forma tekutý