BCAA Elite Rate - Amix

Výrobca: Amix

BCAA Elite Rate sú hydrolyzované aminokyseliny BCAA L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín v optimálnom pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny patria medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú regeneráciu, tvorbu a udržiavanie svalov.

BCAA Elite Rate - esenciálne aminokyseliny v optimálnom pomere 2:1:1, ktoré podporujú a prehĺbujú regeneráciu

BCAA Elite Rate sú aminokyseliny BCAA L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín v optimálnom pomere 2:1:1. Esenciálne aminokyseliny patria medzi základné zložky bielkovín, ktoré podporujú regeneráciu, tvorbu a udržiavanie svalov.

BCAA Elite Rate a ich výhody

• BCAA aminokyseliny v pomere 2:1:1
  • sú hydrolyzované - vysoká využiteľnosť a vstrebávanie
  • pomáha udržiavať svalovú hmotu
  • urýchľujú regeneráciu
  • podporujú antikatabolické procesy
  • nezaťažujú tráviaci systém

L-Leucín, L-izoleucín, L-Valín, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), protihrudkujúce látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Odprúčaná denná dávka je 6 kapsúl. Užívajte 3 kapsule 30-60 minút pred fyzickým výkonom a 3 kapsule ihneď po fyzickom výkone.

Nutričné hodnoty1 dávka (6 kaps)
L-izoleucín 750 mg
L-leucín 1500 mg
L-valín 750 mg

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Informácie pre alergikov: Produkt bol vyrobený v závode, ktorý spracováva suroviny z mlieka, vajec, sóje a kôrovcov.

Hlavná kategória BCAA
Distribútor Aminostar Slovakia, s.r.o., Trančianska 1279, 02001 Púchov, Slovakia
Forma kapsulovaný
Vegetariánsky nie