Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 500 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein
Hodnotenie:
100 %

BCAA sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, sú  to esenciálne aminokyseliny,  ktoré obsahujú 2 : 1 : 1, pomer leucín, izoleucín a valín. Tieto aminokyseliny sú považované za dôležité, pretože nemôžu byť syntetizované v tele, a preto musí byť konzumované z potravy.

BCAA

Aminokyselín s rozvetveným reťazcom ( BCAA ) sú leucín , izoleucín a valín . Tie sú považované za esenciálne aminokyseliny , pretože ľudia neprežijú , ak by neboli prítomné v potrave .

BCAA sú potrebné na udržanie svalového tkaniva a štúdie preukázali , že pomáhajú zachovať zásoby glykogénu . BCAA tiež zabrániť rozpadu tkaniva počas tréningu .

Na rozdiel od iných aminokyselín - BCAA nie sú metabolizované v žalúdku , a namiesto toho sa metabolizujú priamo vo svaloch . Táto jedinečná vlastnosť znamená , že môže dôjsť k budovaniu svalového tkaniva a zastavenie katabolizmu . Tieto jedinečné aminokyseliny ( leucín , izoleucín a valín ) , nemôžu byť syntetizované v tele , je potrebné ich preto telu dodať , nezabudnite , že sú že sú nevyhnutné pre váš rast .

Nechutia Vám práškové BCAA ? Tak vyskúšajte naše tabletové BCAA 

Výhody

  • pomáha zachovať svalové tkanivo
  • môže pomôcť k nárastu čistej svalovej hmoty
  • nevyhnutný pre regeneráciu a rast tkanív

Dávkovanie

Ako doplnok stravy sa odporúča konzumovať 5g 2-4 krát denne pre optimálne výsledky. Najlepšie je BCAA instant konzumovať s 4-7dcl vody alebo ovocnej šťavy.

5g zodpovedá jednej kávovej lyžičke.

Odmerka nie je súčasťou balenia

Nutričné Informácie

V dávke 5g:
BCAA: 4,25g

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky: Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Ako prípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

BCAA 500 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA 500 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

BCAA 500 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď