Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 2:1:1 - Gym Beam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
40 %

BCAA 2:1:1 sú BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, a to leucín, izoleucín a valín, v optimálnom pomere pre ľudské telo. Aminokyselina s najväčšími antikatabolickými účinkami L-leucín je tu hneď v dvojnásobnom množstve. BCAA podporuje syntézu svalových bielkovín a urýchľuje ich regeneráciu a obnovu.

BCAA 2:1:1 v skvelom pomere aminokyselín na rýchlejšiu regeneráciu

Bcaa 2:1:1 je výživový doplnok na báze Bcaa vetvených aminokyselín, a to leucín, izoleucín a valín. Vzhľadom k tomu, že sú to esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyprodukovať samo, a preto je odkázané na ich príjem z iných zdrojov. Bcaa majú medzi aminokyselinami špeciálne postavenie, pretože v spektre ostatných aminokyselín tvoriacich svalovú bielkovinu tvoria až jednu tretinu. Ďalším rozdielom v týchto aminokyselinách je ten, že sú metabolizované priamo vo svaloch, a po vyčerpaní svalového glykogénu počas cvičenia sú tieto vetvené aminokyseliny metabolizované vo zvýšenej miere, čoho výsledkom je nežiadaný úbytok svalovej hmoty.

 

Pokiaľ pri tréningu dochádza k deštrukcii svalovej hmoty, a teda katabolizmu, trpí tak regenerácia organizmu a zastavuje sa rast svalovej hmoty. Preto je nevyhnutné dopĺňať Bcaa, čo má výrazný vplyv na budovanie a ochranu svalov pred ich devastáciou, pretože spotrebované aminokyseliny sú hneď nahradené. Degradácia svalovej hmoty je tiež ešte viac vystupňovaná pri diétach s nízkym obsahom sacharidov a pri hladovke. Bolo však dokázané, že príjem Bcaa pri cvičení nalačno zvyšuje mieru spaľovania tukov a znižuj svalovú únavu po cvičení.

  BCAA 2:1:1 gymbeam

 

V takýchto situáciách výrazne stúpa význam Bcaa, pretože organizmus ich využíva ako energetickú náhradu chýbajúcich sacharidov. Z radu aminokyselín Bcaa je rozhodne najdôležitejšou L-leucín, pretože má najväčšie protikatabolické účinky. Keďže ľudské telo spotrebuváva aminokyselinu leucín najviac, je jeho množstvo vo výživovom doplnku Bcaa 2:1:1 Gym Beam, v porovnaní s ostatnými aminokyselinami hneď dvojnásobné. Optimálne zastúpenie rozvetvených aminokyselín v pomere 2:1:1 garantuje tie najlepšie výsledky.

 

Pomer 2:1:1 amonokyselín leucín:izoleucín:valín niekoľkonásobne zvyšuje syntézu čistej svalovej hmoty a má rozhodujúci vplyv na nárast sily a ochranu svalovej hmoty počas najnáročnejších tréningov, pri strese alebo diétach. Táto kombinácia výrazne skracuje dobu regenerácie a predlžuje dobu intenzívneho tréngu pre udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie.  

 

Účinky BCAA 2:1:1

  • zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty,
  • podporujú tvorbu svalovej hmoty,
  • obnovujú sily a urýchľujú regeneráciu,
  • chránia svalovú hmotu pred poškodením akýmkoľvek namáhavým fyzickým výkonom,
  • chránia svalovú hmotu pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy,
  • dostatok voľných vetvených aminokyselín aj pre tvrdší tréning,
  • zvyšujú absolútnu silu,
  • spaľujú tuk a redukujú nadváhu.

  BCAA 2:1:1 gymbeam

 

Pre koho sú BCAA 2:1:1 určené? 

BCAA 2:1:1 od Gymbeam sú určené pre všetkých, či už fyzicky aktívnych ľudí alebo športovcov, ktorí majú ťahší tréningový plán. Okrem toho, že sú vynikajúcim suplementom ne regeneráciu svalovej hmoty a jej ochranu, sú vhodné aj do diéty pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, a zároveň neprísť o ťažko vypracované svalstvo. 

 

Zloženie

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 2:1:1

 

Dávkovanie

Aplikujte denne 4-7 kapsúl a zapite ich dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie účinky zaznamenáte užívaním pred a po tréningu.

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Energetická hodnota16,76 kJ / 70,2 kcal
Tuky0 g
Cukry0 g
Bielkoviny3,9 g
Aminokyselinový profil
L-leucín1000 mg
L-izoleucín500 mg
L-valín500 mg
Recenzie od zákazníkov

BCAA 2:1:1 - Gym Beam

Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA 2:1:1 - Gym Beam
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov

BCAA 2:1:1 - Gym Beam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď