Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

BCAA 2:1:1 - GymBeam

Výrobca: GymBeam
Hodnotenie:
40 %

BCAA 2:1:1 sú BCAA aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, a to leucín, izoleucín a valín, v optimálnom pomere pre ľudské telo. Aminokyselina s najväčšími antikatabolickými účinkami L-leucín je tu hneď v dvojnásobnom množstve. BCAA podporuje syntézu svalových bielkovín a urýchľuje ich regeneráciu a obnovu.

Dlhodobo nedostupný

BCAA 2:1:1 v skvelom pomere aminokyselín na rýchlejšiu regeneráciu

Bcaa 2:1:1 je výživový doplnok na báze Bcaa vetvených aminokyselín, a to leucín, izoleucín a valín. Vzhľadom k tomu, že sú to esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyprodukovať samo, a preto je odkázané na ich príjem z iných zdrojov. Bcaa majú medzi aminokyselinami špeciálne postavenie, pretože v spektre ostatných aminokyselín tvoriacich svalovú bielkovinu tvoria až jednu tretinu. Ďalším rozdielom v týchto aminokyselinách je ten, že sú metabolizované priamo vo svaloch, a po vyčerpaní svalového glykogénu počas cvičenia sú tieto vetvené aminokyseliny metabolizované vo zvýšenej miere, čoho výsledkom je nežiadaný úbytok svalovej hmoty.

 

Pokiaľ pri tréningu dochádza k deštrukcii svalovej hmoty, a teda katabolizmu, trpí tak regenerácia organizmu a zastavuje sa rast svalovej hmoty. Preto je nevyhnutné dopĺňať Bcaa, čo má výrazný vplyv na budovanie a ochranu svalov pred ich devastáciou, pretože spotrebované aminokyseliny sú hneď nahradené. Degradácia svalovej hmoty je tiež ešte viac vystupňovaná pri diétach s nízkym obsahom sacharidov a pri hladovke. Bolo však dokázané, že príjem Bcaa pri cvičení nalačno zvyšuje mieru spaľovania tukov a znižuj svalovú únavu po cvičení.

  BCAA 2:1:1 gymbeam

 

V takýchto situáciách výrazne stúpa význam Bcaa, pretože organizmus ich využíva ako energetickú náhradu chýbajúcich sacharidov. Z radu aminokyselín Bcaa je rozhodne najdôležitejšou L-leucín, pretože má najväčšie protikatabolické účinky. Keďže ľudské telo spotrebuváva aminokyselinu leucín najviac, je jeho množstvo vo výživovom doplnku Bcaa 2:1:1 Gym Beam, v porovnaní s ostatnými aminokyselinami hneď dvojnásobné. Optimálne zastúpenie rozvetvených aminokyselín v pomere 2:1:1 garantuje tie najlepšie výsledky.

 

Pomer 2:1:1 amonokyselín leucín:izoleucín:valín niekoľkonásobne zvyšuje syntézu čistej svalovej hmoty a má rozhodujúci vplyv na nárast sily a ochranu svalovej hmoty počas najnáročnejších tréningov, pri strese alebo diétach. Táto kombinácia výrazne skracuje dobu regenerácie a predlžuje dobu intenzívneho tréngu pre udržanie pozitívnej dusíkovej bilancie.  

 

Účinky BCAA 2:1:1

 • zvyšujú kvalitu a množstvo svalovej hmoty,
 • podporujú tvorbu svalovej hmoty,
 • obnovujú sily a urýchľujú regeneráciu,
 • chránia svalovú hmotu pred poškodením akýmkoľvek namáhavým fyzickým výkonom,
 • chránia svalovú hmotu pred devastáciou v priebehu znižovania nadváhy,
 • dostatok voľných vetvených aminokyselín aj pre tvrdší tréning,
 • zvyšujú absolútnu silu,
 • spaľujú tuk a redukujú nadváhu.

  BCAA 2:1:1 gymbeam

 

Pre koho sú BCAA 2:1:1 určené? 

BCAA 2:1:1 od Gymbeam sú určené pre všetkých, či už fyzicky aktívnych ľudí alebo športovcov, ktorí majú ťahší tréningový plán. Okrem toho, že sú vynikajúcim suplementom ne regeneráciu svalovej hmoty a jej ochranu, sú vhodné aj do diéty pre všetkých, ktorí chcú schudnúť, a zároveň neprísť o ťažko vypracované svalstvo. 

 

Zloženie

L-Leucín, L-Izoleucín, L-Valín v pomere 2:1:1

 

Dávkovanie

Aplikujte denne 4-7 kapsúl a zapite ich dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie účinky zaznamenáte užívaním pred a po tréningu.

 

Nutričné hodnoty

Nutričné hodnoty1 dávka (4 kaps)
Energetická hodnota 16,76 kJ / 70,2 kcal
Tuky 0 g
Cukry 0 g
Bielkoviny 3,9 g
Aminokyselinový profil
L-leucín 1000 mg
L-izoleucín 500 mg
L-valín 500 mg
Recenzie od zákazníkov

BCAA 2:1:1 - GymBeam

Globálne hodnotenie produktu

40%
40%
Priemer z 1 hodnotenia
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Zlé zloženie, ale za tú cenu :) 18Tbl, je cca 10g BCAA

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie BCAA 2:1:1 - GymBeam

 1. 40%

  Tomáš

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  2
  Zlé zloženie, ale za tú cenu :)
  18Tbl, je cca 10g BCAA
Write Your Own Review
Prezeráte si:BCAA 2:1:1 - GymBeam
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

BCAA 2:1:1 - GymBeam

Napíšte otázku
Napísať odpoveď