Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
84 %

Assault je detailne prepracovaný predtréningový stimulant, ktorý poskytne každému športovcovi výrazne zlepšenie výkonu vďaka tomu, že cieli na všetky aspekty výkonnosti: objem, energiu, koncentráciu, silu, odolnosť a vytrvalosť. Je to spôsobené aplikáciou unikátnej formuly, päťfázového funkčného systému.

Dlhodobo nedostupný

Assault: detailne prepracovaný predtréningový stimulant, ktorý cieli na všetky aspekty výkonnosti - objem, energia, koncentrácia, sila a odolnosť

Assault je predtréningový stimulant, ktorý je svojim zložením absolútnou svetovou špičkou. Jeho detailne prepracovaná formula poskytne športovcovi výraznú výkonnostnú výhodu oproti jeho súperom. Dodajte telu najvyspelejšie a najúčinnejšie zložky potrebné aj pre ten najnáročnejší tréning a dosiahnutie maximálnych výsledkov. Jediná dávka Assaultu je nabitá až 2 g Carnosyn® Beta-Alanínom spolu s ION-3 Nitrate Technology™ živinami.. Päťfázový funkčný systém cieli na všetky aspekty výkonnosti: objem, energia, koncentrácia, sila, odolnosť a vytrvalosť.


Vďaka obsahu Astragínu a Cinnulínu PF môžete očakávať rýchlejší a kvalitnejší transport polymérov glukózy, kreatínu, arginínu a aminokyselín do svalov. Výsledkom bude lepšie napumpovanie svalov, anabolické prostredie v tele, zvýšená tvorba ATP a tým pádom viac energie vo svaloch. Astragín má navyše schopnosť znižovať množstvo cukru v krvi, Assault vám tak pomôže budovať štíhlejšiu a vyrysovanejšiu postavu.


assault muscle pharm


Zažite okamžité zvýšenie sily, vytrvalosti, svalovej hmoty a celkovo zvýšenie tréningovej kapacity. Kofeín je populárna zložka pre zvýšenie výkonu, sústredenia a bdelosti. Bežné zdroje kofeínu majú krátku dobu účinku, avšak PurEnergy™ vám dodá fokus a energiu, ktorá pretrvá 8-krát dlhšie ako pri obyčajnom kofeíne.


Assault je pravdepodobne najviac vedecky a klinicky skúmaný predtréningový doplnok výživy na svete. Je sústavne testovaný vrcholovými športovcami v hypermoderným športovom a vedeckom centre firmy MusclePharm v americkom Colorade. Filozofiou firmy však nebolo len vytvoriť vysoko účinný prípravok na zväčšenie sily a rast svalov. Zásadný dôraz je kladený na bezpečnosť suplementu, tak aby si športovci mohli byť istí, že vyživujú svoje telo tým najlepším možným spôsobom. Zostaňte nabití a plne sústredení od prvého opakovania až po úplne poslednú sériu vášho tréningu. 


5 fázový funkčný systém Assault™

 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadov kyseliny mliečnej
 • zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou nitrátovou technológiou ION-3
 • aktivátor bunkovej energie a inzulínu
 • stimulátor energie a nervovej sústavy
 • hydratačný systém


1. Amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadov kyseliny mliečnej

Každá dávka obsahuje 2 g patentovaného beta alanínu značky Carnosyn, ktorý preukázatelne zmierňuje účinky kyseliny mliečnej a zároveň zvyšuje výkonnosť a posilňuje vytrvalosť svalstva v priebehu vysoko intenzívnej fyzickej aktivity. Výskumy ukazujú, že výťažok z červenej repy vedie ku krátkodobému i dlhodobému nárastu produkcie oxidu dusnatého, odolnosti voči fyzickej záťaži a množstva nitrátov v krvnej plazme. DMG znižuje riziko vzniku svalovej infekcie pri tréningu. Navýšenie systémovej biodostupnosti oxidu dusnatého umožní tvrdšie tréningy.

 

assault muscle pharm

 

2. Zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou nitrátovou tehnológiou ION-3

Prvý a zatiaľ jediný predtréningový suplement, ktorý dodáva kreatín, arginín a BCAA v špeciálnej forme nitrátu spracovaného technológiou ION-3. Špičkový supermoderný ION-3 nitrát umožní efektívnejšiu vasodiláciu, ktorá otvára a rozšiřuje cestu krvi do svalov a umožňuje tak lepšiu účinnosť každej jednotlivej funkčnej molekuly. Tým, že nitráty zvyšujú prietok krvi svalom, uľahčujú adekvátnu distribúciu živín a posilňujú športovú výkonnosť. Výsledkom je väčšia sila, ľahšia a rýchlejšia regenerácia a mohutnejšia svalová hmota.ION-3 tvoria tieto hlavné komponenty:

CREATINE NITRATE - zlúčením kyseliny dusičnej a kreatínu vznikne kreatín nitrát - vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý v tele navyšuje hladiny oxidu dusnatého a ATP. Tento ultravýkonný vasodilátor otvára cestu krvi, aby mohla masívne zaplaviť sval živinami a vytvoriť mohutnú svalovú pumpu. Výhodou naviac je fakt, že kreatín nitrát podporuje vstrebávanie látok v črevách.

ARGININE NITRATE - spojením L-argininu a kyseliny dusičnej získame arginin nitrát. Z arginínu vzniká oxid dusnatý, ktorý podporuje vaskularitu, zlepšuje silu a udržuje zdravé hladiny rastových hormónov. Nitrát aktivuje tzv. hladkú svalovinu a rozšiřuje tepny a žily k maximalizácii krvného prietoku kľúčovými partiami, ako je biceps, triceps či kvadriceps.

BCAA NITRATE- aminokyseliny s vetveným reťazcom spojené s nitrátovou zložkou - to je skutočný vedecký prielom. Táto fúzia dáva BCAA-čkam ďaleko väčšiu stabilitu a účinnejší spôsob transportu cez bunkovú membránu čriev a svalových buniek. Aminokyseliny viazané k nitrátom sú v črevách ľahšie absorbované než aminokyseliny vo voľnej forme a chemickej soli.

 

assault muscle pharm3. Aktivátor bunkovej energie a inzulínu

Assault prichádza s unikátnym poháňačom bunkového transportu, jedná sa o kombináciu nutrientov glycin, d-ribóza, dextróza a cinnulin PF. Tieto zložky spôsobujú zvýšenie hladín inzulínu, ktorý urýchľuje metabolizmus, absorbciu živín a rast a regeneráciu svalov.GLYCINE - najjednoduchšia aminokyselina, hrá kľúčovú úlohu pri formovaní proteínov, peptidov, glykogénu a ATP. Prítomnosť glycínu umožňuje rýchlejší proces budovania.

D-RIBOSE - nosná molekula produkcie ATP umožňuje d-ribóza dhlšie a tvrdšie tréningy.

DEXTROSE - monosacharid, ktorý je možné konzumovať pred, počas či po tréningu. Umožní väčšiu intenzitu športového výkonu, tým vyvoláva okamžitú inzulínovú odozvu. Inzulín ako prírodný anabolický hormón vyživuje svalové bunky.

CINNULIN PF - násobí účinky inzulínu a pomáha ribóze a glycínu dopraviť nutrienty do svalových buniek. Pre potreby zväčšenia sily a rastu svalovej hmoty nebola vedecky zostavená lepšia a účinnejšia zmen bunkového transportného systému.


4. Stimulátor energie a nervovej sústavy PURENERGY™

Kofeín je obľúbený prostriedok na zvýšenie výkonnosti a bdelosti. Účinky obyčajného kofeínu však skoro vyprchajú, nasleduje útlm, u niekoho nervozita. Patentovaná zložka PURENERGY™ poskytne dlhotrvajúcu, osemkrát dlhšiu než u bežného kofeínu, energiu, bdelosť a koncentráciu a to bez akéhokoľvek následného útlmu. PureEnergy kombinuje účinky kofeínu a pterostilbenu. Antioxidačné a blahodárne účinky pterostilbenu sú naviac maximalizované tým, že je použitá jeho kokryštalizovaná forma.

  assault muscle pharm

 

5. Hydratačný systém

Zostavené s cieľom udržať energiu a zaistiť hydratáciu organizmu. Táto pokroková kombinácia elektrolytov, prášku z kokosovej šťavy, glutamínu a taurínu má za úlohu hydratovať, obnovovať a ozdravovať telo.


ELEKTROLYTES - Draslík, fosfáty, horčík a sodík udržujú hladiny tekutín a regulujú určité funkcie organizmu v oblastiach ako je svalstvo či nervová sústava. Bez týchto esenciálnych prvkov by nemohlo dochádzať k náležitej kontrakcii svalov. Vyváženosť elektrolytov je zásadná pre správne fungovanie buniek.

COCONUT WATER - Jedna z takzvaných prírodných superpotravín. Obsahuje kompletne vyvážené spektrum elektrolytov a minerálov - a maximalizuje vstrebávanie ostatných živín. V športovej výžive je považovaný za ideálny zdroj rehydratácie organizmu.

GLUTAMINE - Pomáha dopĺňať vyčerpané zásoby aminokyselín a glykogénu, ktoré sa aj v priebehu bežného dňa zmenšujú. Športová aktivita ich vyčerpáva ešte oveľa intenzívnejšie, glutamín je preto celkom zásadný.

TAURINE - Nachádza sa v mäse a rybách, taurín spoločne s glutamínom premiestňujú elektrolyty medzi bunkami.


assault muscle pharm


Predtréningový stimulant Assault a jeho výhody

 • zvyšuje retenciu dusíka a podporuje syntézu bielkovín
 • zlepšuje okysličenie buniek
 • reguluje hladinu hormónov
 • podporuje funkciu imunitného systému
 • zlepšuje regeneráciu a zvyšuje energiu
 • patentovaná technológia nitrátov ION-3
 • explozívny prílev energie bez následného útlmu
 • PURE ENERGY, úplne nový generácia kofeínových zložiek
 • 2 g beta alanínu v dávke
 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač vplyvov kyseliny mliečnej
 • zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou Nitrátovou technológiou ION - 3
 • aktivátor bunkovej energie a inzulínu
 • stimulátor energie a nervovej sústavy
 • hydratačný systém
 
 

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, sukralóza, prášok zo šťavy z červenej repy (farbivo), kyselina citrónová, MCT prášok, prírodné modré farby (koncentrát ovocnej šťavy, arabská guma, kyselina citrónová, fosforečnanvápenatý), acesulfam draselný.

  assault muscle pharm

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku ASSAULT s 240 - 350 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom. Dodržujte pitný režim.Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť hrozno)1 odmerka (14,5 g)
Kalórie 10 kcal
Sacharidy celkom 2 g
Cukry 2 g
Vitamín C 500 mg
Vitamín E 200 iu
Niacín 60 mg
Vitamín B6 15 mg
Vitamín B12 90 mcg
Vápnik 196 mg
Sodík 50 mg
Draslík 40 mg
ATP AMPLIFIER3500 mg
Carnosyn Patented Beta-Alanine 2000 mg
L-Tyrosine
L-Aspartic Acid
Red Beet Extract High in Nitrates
Dimethylglycine HCI (DMG)
Cellular Transport & Insulin Activator2952 mg
Dextrose
L-Glycine
Ribose
Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii)
Bark Extract
Athlete Performance Blend2000 mg
Featuring ION-3 Nitrate Technology Matrix
CreNitrate
ArgNitrate
BCAA Nitrate 3:1:2 Ratio (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine)
Energy & Neuro Igniter1750 mg
Choline Bitartrate
Glucuronolactone
PurEnergy Matrix (Pterostilbene-Caffeine)
Huperzine A
Hydration System1200 mg
Taurine
Coconut Water Powder
L-Glutamine

 

Upozornenie

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

 

Alergénne informácie: tento výrobok bol vyrobený v závode, ktorý môže spracovávať suroviny, ktoré obsahujú mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy a arašidy.

 

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov, alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete, akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

Globálne hodnotenie produktu

84%
84%
Priemer z 35 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
+ Dobrá príchuť +nakopnutie +dobrá nálada -Nepresne uvedený obsah kofeínu (pat. zmes)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

40.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
svoj účel splní ,môj výkon sa nedá porovnať oproti výkonu bez Assaultu Sklamalo ma oproti staršej verzii viac vecí,prvou je príchuť,druhou je svrbenie ,štípanie a červenanie kože,s predchádzajúcim Assaultom som s tým problém absolútne nemal a mal som odskúšaných viac príchutí a samozrejme i cena,predtým som kupoval za 28€ väčšie balenie a vydržalo viac ako 30dávok, nedal som na tento produkt dopustiť,no najbližšie už skúsim niečo iné .

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Všetky recenzie Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

 1. 80%

  MatejY

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  priemer
  + Dobrá príchuť
  +nakopnutie
  +dobrá nálada
  -Nepresne uvedený obsah kofeínu (pat. zmes)
 2. 80%

  Dalibor

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Odporucam
  Celkom v pohode davam 2 odmerky asi po 10 15 minutach sa dostavi mravcenie a naval energie a strasna chut zvedat.
 3. 100%

  Maroš

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  kvalita
  kvalita svetova znacka
  kvalitny produkt od svetovej znacky
 4. 80%

  Matej

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  je fajn
  Dajme tomu že je to fajn. Na mňa nefunguje skoro žiadna pumpa, u C4 som skúsil 5 odmeriek a ani náznak nabudenosti ale pri ASSAULT XT to hodnotím takto: Nabudenie 2/5 Chuť 3/5 Napumpovanie 4/5
 5. 100%

  peter

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  dobré skúsenosti
  Ak vás čaká náročný tréning odporúčam dávku aj zdvojnásobiť a už do 5 - 10minút budete cítiť nával energie a jemne mravčenie v prstoch. Ja osobne dávam dávky vyššie len pre posúvanie MAXIMÁLIEK v tréningoch, inak stačí jedna odmerka. Výborná chuť.
  Vadí mi len to malé balenie sotva na mesiac.
  Celkovo mám dobré skúsenosti s týmto produktom.
 6. 100%

  Marek

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  max. spokojnosť
  Som spokojny, zatial funguje ako ma.
  idem jak lokomotiva
 7. 100%

  Gabo

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  odporúčam
  šlape. závisí asi aj od mojho momentalneho stavu, ale niekedy chcem vytrhnuť niečo zo steny, inokedy sa mi len proste fakt DOBRE cvici. odporucam
 8. 100%

  Erika

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  veľmi dobrá
  strasne dobra vecicka a melonova prichut je fantasticka, najblizsie skusim ananas-mango
 9. 40%

  Richard

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Neodporúča
  sklamanie
  svoj účel splní ,môj výkon sa nedá porovnať oproti výkonu bez Assaultu
  Sklamalo ma oproti staršej verzii viac vecí,prvou je príchuť,druhou je svrbenie ,štípanie a červenanie kože,s predchádzajúcim Assaultom som s tým problém absolútne nemal a mal som odskúšaných viac príchutí a samozrejme i cena,predtým som kupoval za 28€ väčšie balenie a vydržalo viac ako 30dávok, nedal som na tento produkt dopustiť,no najbližšie už skúsim niečo iné .
 10. 100%

  Šimon

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  odporúčam
  Pred tréningom zašlape maximálne čo to dá ( červenanie uší až pálenie cca po 6 min) a po tréningu nie som naozaj unavený, čo je nesmierna výhoda tohoto produktu, určite odporúčam skúsiť !
  Tiež by som zhodnotil príchuť ako umelú... treba viac vody a je to fajn.

Položky 1 až 10 z celkového počtu 15

Stránka
Zobraziť na stranu
Write Your Own Review
Prezeráte si:Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď