Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

Assault je detailne prepracovaný predtréningový stimulant, ktorý poskytne každému športovcovi výrazne zlepšenie výkonu vďaka tomu, že cieli na všetky aspekty výkonnosti: objem, energiu, koncentráciu, silu, odolnosť a vytrvalosť. Je to spôsobené aplikáciou unikátnej formuly, päťfázového funkčného systému.

Cena od:

Cena od: 0

Nie je na sklade

 

Assault: detailne prepracovaný predtréningový stimulant, ktorý cieli na všetky aspekty výkonnosti - objem, energia, koncentrácia, sila a odolnosť

Assault je predtréningový stimulant, ktorý je svojim zložením absolútnou svetovou špičkou. Jeho detailne prepracovaná formula poskytne športovcovi výraznú výkonnostnú výhodu oproti jeho súperom. Dodajte telu najvyspelejšie a najúčinnejšie zložky potrebné aj pre ten najnáročnejší tréning a dosiahnutie maximálnych výsledkov. Jediná dávka Assaultu je nabitá až 2 g Carnosyn® Beta-Alanínom spolu s ION-3 Nitrate Technology™ živinami.. Päťfázový funkčný systém cieli na všetky aspekty výkonnosti: objem, energia, koncentrácia, sila, odolnosť a vytrvalosť.


Vďaka obsahu Astragínu a Cinnulínu PF môžete očakávať rýchlejší a kvalitnejší transport polymérov glukózy, kreatínu, arginínu a aminokyselín do svalov. Výsledkom bude lepšie napumpovanie svalov, anabolické prostredie v tele, zvýšená tvorba ATP a tým pádom viac energie vo svaloch. Astragín má navyše schopnosť znižovať množstvo cukru v krvi, Assault vám tak pomôže budovať štíhlejšiu a vyrysovanejšiu postavu.


assault muscle pharm


Zažite okamžité zvýšenie sily, vytrvalosti, svalovej hmoty a celkovo zvýšenie tréningovej kapacity. Kofeín je populárna zložka pre zvýšenie výkonu, sústredenia a bdelosti. Bežné zdroje kofeínu majú krátku dobu účinku, avšak PurEnergy™ vám dodá fokus a energiu, ktorá pretrvá 8-krát dlhšie ako pri obyčajnom kofeíne.


Assault je pravdepodobne najviac vedecky a klinicky skúmaný predtréningový doplnok výživy na svete. Je sústavne testovaný vrcholovými športovcami v hypermoderným športovom a vedeckom centre firmy MusclePharm v americkom Colorade. Filozofiou firmy však nebolo len vytvoriť vysoko účinný prípravok na zväčšenie sily a rast svalov. Zásadný dôraz je kladený na bezpečnosť suplementu, tak aby si športovci mohli byť istí, že vyživujú svoje telo tým najlepším možným spôsobom. Zostaňte nabití a plne sústredení od prvého opakovania až po úplne poslednú sériu vášho tréningu. 


5 fázový funkčný systém Assault™

 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadov kyseliny mliečnej
 • zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou nitrátovou technológiou ION-3
 • aktivátor bunkovej energie a inzulínu
 • stimulátor energie a nervovej sústavy
 • hydratačný systém


1. Amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač dopadov kyseliny mliečnej

Každá dávka obsahuje 2 g patentovaného beta alanínu značky Carnosyn, ktorý preukázatelne zmierňuje účinky kyseliny mliečnej a zároveň zvyšuje výkonnosť a posilňuje vytrvalosť svalstva v priebehu vysoko intenzívnej fyzickej aktivity. Výskumy ukazujú, že výťažok z červenej repy vedie ku krátkodobému i dlhodobému nárastu produkcie oxidu dusnatého, odolnosti voči fyzickej záťaži a množstva nitrátov v krvnej plazme. DMG znižuje riziko vzniku svalovej infekcie pri tréningu. Navýšenie systémovej biodostupnosti oxidu dusnatého umožní tvrdšie tréningy.

 

assault muscle pharm

 

2. Zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou nitrátovou tehnológiou ION-3

Prvý a zatiaľ jediný predtréningový suplement, ktorý dodáva kreatín, arginín a BCAA v špeciálnej forme nitrátu spracovaného technológiou ION-3. Špičkový supermoderný ION-3 nitrát umožní efektívnejšiu vasodiláciu, ktorá otvára a rozšiřuje cestu krvi do svalov a umožňuje tak lepšiu účinnosť každej jednotlivej funkčnej molekuly. Tým, že nitráty zvyšujú prietok krvi svalom, uľahčujú adekvátnu distribúciu živín a posilňujú športovú výkonnosť. Výsledkom je väčšia sila, ľahšia a rýchlejšia regenerácia a mohutnejšia svalová hmota.ION-3 tvoria tieto hlavné komponenty:

CREATINE NITRATE - zlúčením kyseliny dusičnej a kreatínu vznikne kreatín nitrát - vysoko vstrebateľný kreatín, ktorý v tele navyšuje hladiny oxidu dusnatého a ATP. Tento ultravýkonný vasodilátor otvára cestu krvi, aby mohla masívne zaplaviť sval živinami a vytvoriť mohutnú svalovú pumpu. Výhodou naviac je fakt, že kreatín nitrát podporuje vstrebávanie látok v črevách.

ARGININE NITRATE - spojením L-argininu a kyseliny dusičnej získame arginin nitrát. Z arginínu vzniká oxid dusnatý, ktorý podporuje vaskularitu, zlepšuje silu a udržuje zdravé hladiny rastových hormónov. Nitrát aktivuje tzv. hladkú svalovinu a rozšiřuje tepny a žily k maximalizácii krvného prietoku kľúčovými partiami, ako je biceps, triceps či kvadriceps.

BCAA NITRATE- aminokyseliny s vetveným reťazcom spojené s nitrátovou zložkou - to je skutočný vedecký prielom. Táto fúzia dáva BCAA-čkam ďaleko väčšiu stabilitu a účinnejší spôsob transportu cez bunkovú membránu čriev a svalových buniek. Aminokyseliny viazané k nitrátom sú v črevách ľahšie absorbované než aminokyseliny vo voľnej forme a chemickej soli.

 

assault muscle pharm3. Aktivátor bunkovej energie a inzulínu

Assault prichádza s unikátnym poháňačom bunkového transportu, jedná sa o kombináciu nutrientov glycin, d-ribóza, dextróza a cinnulin PF. Tieto zložky spôsobujú zvýšenie hladín inzulínu, ktorý urýchľuje metabolizmus, absorbciu živín a rast a regeneráciu svalov.GLYCINE - najjednoduchšia aminokyselina, hrá kľúčovú úlohu pri formovaní proteínov, peptidov, glykogénu a ATP. Prítomnosť glycínu umožňuje rýchlejší proces budovania.

D-RIBOSE - nosná molekula produkcie ATP umožňuje d-ribóza dhlšie a tvrdšie tréningy.

DEXTROSE - monosacharid, ktorý je možné konzumovať pred, počas či po tréningu. Umožní väčšiu intenzitu športového výkonu, tým vyvoláva okamžitú inzulínovú odozvu. Inzulín ako prírodný anabolický hormón vyživuje svalové bunky.

CINNULIN PF - násobí účinky inzulínu a pomáha ribóze a glycínu dopraviť nutrienty do svalových buniek. Pre potreby zväčšenia sily a rastu svalovej hmoty nebola vedecky zostavená lepšia a účinnejšia zmen bunkového transportného systému.


4. Stimulátor energie a nervovej sústavy PURENERGY™

Kofeín je obľúbený prostriedok na zvýšenie výkonnosti a bdelosti. Účinky obyčajného kofeínu však skoro vyprchajú, nasleduje útlm, u niekoho nervozita. Patentovaná zložka PURENERGY™ poskytne dlhotrvajúcu, osemkrát dlhšiu než u bežného kofeínu, energiu, bdelosť a koncentráciu a to bez akéhokoľvek následného útlmu. PureEnergy kombinuje účinky kofeínu a pterostilbenu. Antioxidačné a blahodárne účinky pterostilbenu sú naviac maximalizované tým, že je použitá jeho kokryštalizovaná forma.

 assault muscle pharm

 

5. Hydratačný systém

Zostavené s cieľom udržať energiu a zaistiť hydratáciu organizmu. Táto pokroková kombinácia elektrolytov, prášku z kokosovej šťavy, glutamínu a taurínu má za úlohu hydratovať, obnovovať a ozdravovať telo.


ELEKTROLYTES - Draslík, fosfáty, horčík a sodík udržujú hladiny tekutín a regulujú určité funkcie organizmu v oblastiach ako je svalstvo či nervová sústava. Bez týchto esenciálnych prvkov by nemohlo dochádzať k náležitej kontrakcii svalov. Vyváženosť elektrolytov je zásadná pre správne fungovanie buniek.

COCONUT WATER - Jedna z takzvaných prírodných superpotravín. Obsahuje kompletne vyvážené spektrum elektrolytov a minerálov - a maximalizuje vstrebávanie ostatných živín. V športovej výžive je považovaný za ideálny zdroj rehydratácie organizmu.

GLUTAMINE - Pomáha dopĺňať vyčerpané zásoby aminokyselín a glykogénu, ktoré sa aj v priebehu bežného dňa zmenšujú. Športová aktivita ich vyčerpáva ešte oveľa intenzívnejšie, glutamín je preto celkom zásadný.

TAURINE - Nachádza sa v mäse a rybách, taurín spoločne s glutamínom premiestňujú elektrolyty medzi bunkami.


assault muscle pharm


Predtréningový stimulant Assault a jeho výhody

 • zvyšuje retenciu dusíka a podporuje syntézu bielkovín
 • zlepšuje okysličenie buniek
 • reguluje hladinu hormónov
 • podporuje funkciu imunitného systému
 • zlepšuje regeneráciu a zvyšuje energiu
 • patentovaná technológia nitrátov ION-3
 • explozívny prílev energie bez následného útlmu
 • PURE ENERGY, úplne nový generácia kofeínových zložiek
 • 2 g beta alanínu v dávke
 • amplifikátor ATP a dokonalý odstraňovač vplyvov kyseliny mliečnej
 • zmes na podporu výkonnosti vystužená efektívnou Nitrátovou technológiou ION - 3
 • aktivátor bunkovej energie a inzulínu
 • stimulátor energie a nervovej sústavy
 • hydratačný systém
 
 

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, sukralóza, prášok zo šťavy z červenej repy (farbivo), kyselina citrónová, MCT prášok, prírodné modré farby (koncentrát ovocnej šťavy, arabská guma, kyselina citrónová, fosforečnanvápenatý), acesulfam draselný.

 assault muscle pharm

 

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku ASSAULT s 240 - 350 ml vody a užite 20 - 30 minút pred tréningom. Dodržujte pitný režim.Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť hrozno)1 odmerka (14,5 g)
Kalórie10 kcal
Sacharidy celkom2 g
Cukry2 g
Vitamín C500 mg
Vitamín E200 iu
Niacín60 mg
Vitamín B615 mg
Vitamín B1290 mcg
Vápnik196 mg
Sodík50 mg
Draslík40 mg
ATP AMPLIFIER3500 mg
Carnosyn Patented Beta-Alanine2000 mg
L-Tyrosine
L-Aspartic Acid
Red Beet Extract High in Nitrates
Dimethylglycine HCI (DMG)
Cellular Transport & Insulin Activator2952 mg
Dextrose
L-Glycine
Ribose
Cinnulin PF (Cinnamomum burmannii)
Bark Extract
Athlete Performance Blend2000 mg
Featuring ION-3 Nitrate Technology Matrix
CreNitrate
ArgNitrate
BCAA Nitrate 3:1:2 Ratio (L-Leucine, L-Valine, L-Isoleucine)
Energy & Neuro Igniter1750 mg
Choline Bitartrate
Glucuronolactone
PurEnergy Matrix (Pterostilbene-Caffeine)
Huperzine A
Hydration System1200 mg
Taurine
Coconut Water Powder
L-Glutamine

 

Upozornenie

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

 

Alergénne informácie: tento výrobok bol vyrobený v závode, ktorý môže spracovávať suroviny, ktoré obsahujú mlieko, vajcia, sóju, ryby, kôrovce, orechy a arašidy.

 

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov, alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete, akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

priemer  overený zákazník
Recenziu zaslal(a) MatejY dňa 20.6.2016
+ Dobrá príchuť
+nakopnutie
+dobrá nálada
-Nepresne uvedený obsah kofeínu (pat. zmes)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
prekvapil overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 14.5.2016
Našiel som dávkovanie že od 90kg a viac sa má dávať jedna odmerka poprípade 3/4odmerky...no nebudem trocháriť, poslal som tam rovno celú odmerku (mám 80kg) a čakal mravenčenie a podobne haluze ako všetci píšete...20min. a nič, začinam cvičiť (nohy) ..normálne dávam 4 serie drepov a legpress a podobne pi*****...hovorím si že asi to je blbosť ( ešte som nemal predtréningovku)..dal som si preddkopavanie, zakopavanie a idem na drepky...vahy ako zvyčajne..boha ja odcvicim 4serie a pohoda...dávam dalsiu...po 8mich uz je*** na to idem sa dodrbat na legpress-no ked uz dávam 8seriu ...reku to nieje normalne..davaj ešte lýtka...bežne mám do hodiny hotovo...ale teraz sa mi nechce ešte ísť domov a tak idem na biceps keďže to necvičím veľmi tak uvidíme :) 8cvikov po 4série a ja nechcem ísť domov z posilky :D ..kašľať na mravenčenie, ale naspídovaný som ako po Pečku :D uvidíme čo spravia dve odmerky :D
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
Odporucam overený zákazník
Recenziu zaslal(a) Dalibor dňa 31.1.2016
Celkom v pohode davam 2 odmerky asi po 10 15 minutach sa dostavi mravcenie a naval energie a strasna chut zvedat.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
kvalita
Recenziu zaslal(a) Maroš dňa 11.8.2015
kvalita svetova znacka
kvalitny produkt od svetovej znacky
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
je fajn
Recenziu zaslal(a) Matej dňa 4.8.2015
Dajme tomu že je to fajn. Na mňa nefunguje skoro žiadna pumpa, u C4 som skúsil 5 odmeriek a ani náznak nabudenosti ale pri ASSAULT XT to hodnotím takto: Nabudenie 2/5 Chuť 3/5 Napumpovanie 4/5
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
dobré skúsenosti
Recenziu zaslal(a) peter dňa 1.8.2015
Ak vás čaká náročný tréning odporúčam dávku aj zdvojnásobiť a už do 5 - 10minút budete cítiť nával energie a jemne mravčenie v prstoch. Ja osobne dávam dávky vyššie len pre posúvanie MAXIMÁLIEK v tréningoch, inak stačí jedna odmerka. Výborná chuť.
Vadí mi len to malé balenie sotva na mesiac.
Celkovo mám dobré skúsenosti s týmto produktom.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
max. spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Marek dňa 23.6.2015
Som spokojny, zatial funguje ako ma.
idem jak lokomotiva
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam
Recenziu zaslal(a) Gabo dňa 18.5.2015
šlape. závisí asi aj od mojho momentalneho stavu, ale niekedy chcem vytrhnuť niečo zo steny, inokedy sa mi len proste fakt DOBRE cvici. odporucam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
veľmi dobrá
Recenziu zaslal(a) Erika dňa 22.4.2015
strasne dobra vecicka a melonova prichut je fantasticka, najblizsie skusim ananas-mango
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
sklamanie
Recenziu zaslal(a) Richard dňa 13.4.2015
svoj účel splní ,môj výkon sa nedá porovnať oproti výkonu bez Assaultu
Sklamalo ma oproti staršej verzii viac vecí,prvou je príchuť,druhou je svrbenie ,štípanie a červenanie kože,s predchádzajúcim Assaultom som s tým problém absolútne nemal a mal som odskúšaných viac príchutí a samozrejme i cena,predtým som kupoval za 28€ väčšie balenie a vydržalo viac ako 30dávok, nedal som na tento produkt dopustiť,no najbližšie už skúsim niečo iné .
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam
Recenziu zaslal(a) Šimon dňa 11.4.2015
Pred tréningom zašlape maximálne čo to dá ( červenanie uší až pálenie cca po 6 min) a po tréningu nie som naozaj unavený, čo je nesmierna výhoda tohoto produktu, určite odporúčam skúsiť !
Tiež by som zhodnotil príchuť ako umelú... treba viac vody a je to fajn.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
celkom sa dá
Recenziu zaslal(a) Peter dňa 24.2.2015
- celkom dost ludi ma problem s cervenanim usi,tvare a pripadne hrudnika, sposobujuce svrbenie az palenie. u mna sa neprejavilo kamos ma zo zaciatku svrbenie a stipanie usi

-prichut trochu umela daval som viac vody ako odporuca vyrobca, siel by som skor asi do nejakej klasickej pomarancovej
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
spokojnosť
Recenziu zaslal(a) Paľo dňa 1.2.2015
Som maximálne spokojný
Určite odporúčam
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
TOP
Recenziu zaslal(a) Peťo dňa 16.1.2015
- Siel som do Assaultu po precitani porovnavania predtreningoviek na americkom trhu kde skoncila v top 3.

- energia a vybudenie maximalne, tlaci ma ist kazdu seriu o opakovanie viac a po treningovom dni ked som mal bezne stavy na odpadnutie pri poslednom cviku tak som schopny pridat 1-2 cviky a bez problemu odchadzam z posilky bez unavy.

- napumpovanie moc citelne nie je ale v kombinacii z monohydratom je to fajn

- sustredenie je lepsie ale to je skor o placebo efekte pre mna
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
je to dobré
Recenziu zaslal(a) Fero dňa 27.12.2014
Kvalitná dodávka energie na tréning!
Dosť ma sklamalo balenie.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
určite odporúčam
Recenziu zaslal(a) Andrej dňa 19.10.2014
Super produkt , makám tri krát viac a stále necítim únavu. Prestahujem sa do gymu
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?
odporúčam
Recenziu zaslal(a) Martin dňa 12.10.2014
Moj assault prisiel znehodnoteny vlhkostou...zhrudkaveny. Na zaklade mojej staznosti mi ho okamzite vymenili za novy. Na moje pocudovanie aj ten prisiel zhrudkaveny cize som pochopil ze museli dostat celu zasielku zvlhnutu. Tak som to nechal tak. Inak slape ako ma. Podla mna velmi kvalitna pumpa a aj nabudenie super. Odporucam.
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
 • Reload captcha

Igor Illeš - Assault

Vo videorecenzii od Igora Illeša sa dozviete základné informácie o predtréningovom stimulante Assault

Položiť otázku o produkte Predtréningový stimulant Assault - Muscle Pharm

 • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
1.
raspberry
2
1 x
2.
ananás - mango
5
1 x
3.
lemon lime
5
1 x
//Asynchronous click tracking code