Arnold Iron Pump 180 g - Muscle Pharm

Arnold Iron Pump je predtréningový stimulant, ktorý slúži pre maximálne napumpovanie svalov. Zvyšuje silu, výkonnosť a nárast svalovej hmoty. Tento predtrénningový stimulant je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

29,90 €

16,55

Nie je na sklade

 

ARNOLD IRON PUMP - predtréningový stimulant

Arnold Iron Pump - Muscle Pharm: IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

Arnold Iron Pump ako prvý na svete využíva upravenú arginínovú formulu. Arnold Iron Pump využíva “Super Nitric Oxide” ION-3 Nitrate technológiu, ktorá otvára krvné cesty do svalov a zlepšuje účinnosť bežnej formy arginínu. L-arginín je fúziou arginínu a kyseliny dusičnej, ktorá zvyšuje prietok krvi a distribúciu živín. To má za následok zlepšenie športového výkonu, lepšiu regeneráciu a zvýšenie svalovej hmoty. Arginín tvorí oxid dusnatý na podporu prekrvenia a zvýšenia hladiny rastového hormónu. Vysoko vstrebateľný derivát kyseliny dusičnej zväčší vaše svaly, aktivuje hladkú svalovinu, rozšíri tepny a vlásočnice. Tým sa maximalizuje prietok krvi do vašich svalov. Jedná sa o najmodernejšiu formu oxidu dusnatého vo svete športovej výživy.

Keď sa firma Muscle Pharm, ktorá je známa svojim vedeckým tímom a ich výskumom v oblasti suplementov spojila s ikonou Arnoldom Schwarzeneggerom vedela, že musí na trh priniesť niečo viac. Arnold skvele popísal, že práve napumpovanie svalov je ten najlepší pocit v posilňovni, ktorý môžete zažiť. To predstavuje určitý signál, že telo rýchlo rastie. A buďme úprimní, žiadny pocit nie je motivujúcejší než napumpovanie počas celého dňa.

IRON PUMP je špeciálne vytvorený tak, aby budoval veľké množstvo svalov a aby vám pred tréningom poskytol presne tie látky, ktoré vaše svaly napumpujú do extrémnych rozmerov.

 

Arnold Iron Pump predtréningový stimulant

 

ION-3 NITRATE technológia:

Ako prví na svete využívame upravenú arginínovú formulu. IRON PUMP využíva “Super Nitric Oxide” ION-3 Nitrate technológiu, ktorá otvára krvné cesty do svalov a zlepšuje účinnosť bežnej formy arginínu. L-arginín je fúziou arginínu a kyseliny dusičnej, ktorá zvyšuje prietok krvi a distribúciu živín. To má za následok zlepšenie športového výkonu, lepšiu regeneráciu a zvýšenie svalovej hmoty. Arginín tvorí oxid dusnatý na podporu prekrvenia a zvýšenia hladiny rastového hormónu. Vysoko vstrebateľný derivát kyseliny dusičnej zväčší vaše svaly, aktivuje hladkú svalovinu, rozšíri tepny a vlásočnice. Tým sa maximalizuje prietok krvi do vašich svalov. Jedná sa o najmodernejšiu formu oxidu dusnatého vo svete športovej výživy.

 

VÝHODY

  • podporuje maximálne napumpovanie
  • dodáva energiu a zvyšuje intenzitu tréningu
  • neobsahuje kreatín
  • podporuje nárast svalovej hmoty
 
 

Arnold Iron Pump predtréningový stimulant

 

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku v cca 300 ml vody a vypite 30 minút pred tréningom.

 

Nutričná tabuľka

Nutričné hodnoty1 dávka (6 g)
Kalórie5 kcal
Sacharidy1 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová)250 mg
Niacín (ako niacínamid)25 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCL)15 mg
Vitamín B12 (ako metylkobalamín)25 mcg
Vápnik (ako kremičitan vápenatý)23 mg
NO zmes2075 mg
L-arginín nitrát, L-Glycín, agmatín sulfát, červená repa (extrakt s vysokým obsahom dusičnanov), L-ornitín HCl, Hawthorn Berry (prášok).
Zmes na energiu2051 mg
Cholín bitartrát, L-tyrozín, bezvodý kofeín, vinpocetín.

 

Ostatné zložky

Glycín, prírodné a umelé príchute, sukralóza, kremičitan vápenatý, acesulfam draselný, kyselina citrónová, výťažok z kurkumy, farbivo (karamel, beta karotén).

 

Upozornenie

Produkt určený pre zvláštnu výživu. Nie je určený pre deti! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Neužívajte, ak vám nie je aspoň 18 rokov. Neužívajte, ak súčasne užívate predpísané lieky, ak trpíte vysokým krvným tlakom, ak ste diabetik, tehotná alebo dojčiaca žena, ak máte anémiu, alergiu na acylpyrín, dysfunkcii obličiek alebo pečene, neurózu, depresia, trpíte úzkosťou, epileptickými záchvatmi, srdcové nepravidelností akéhokoľvek typu, ak máte feochromocytomen, ťažkosti s močením alebo zväčšenia prostaty, ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI  alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom. Ihneď prestaňte užívať a poraďte sa so svojím lekárom, ak sa u vás prejaví závraty, nespavosť, neuróza, tras, búšenie srdca alebo bolesti hlavy.

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Alergénne informácie: Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohli byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Arnold Iron Pump 180 g - Muscle Pharm

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Arnold Iron Pump 180 g - Muscle Pharm

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code