Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Armor V - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm

Armor V je multivitamín a zmes prvotriednych živín špeciálne pre športovcov. Obsahuje 26 čerstvých druhov ovocia, zeleniny a byliniek, a preto je bohatá na antioxidanty a pozitívne vplýva na imunitný systém. Podieľa sa na detoxikácii organizmu, vyrovnáva pH a obsahuje dokonca zmes dôležitých esenciálnych mastných kyselín.

ARMOR-V: komplexný multivitamín s formulou z 26 druhov ovocia a zeleniny

Armor V je multivitamín a plnohodnotná zmes vitamínov, organických látok, byliniek a ďalších prírodných zložiek pre športovcov. Táto unikátna formula obsahuje 26 čerstvých a surových druhov ovocia a zeleniny, a preto je bohatá na antioxidanty a pozitívne vplýva na imunitný systém. Multivitamín Armor V obsahuje široké spektrum vitamínov a minerálov, a podieľa sa na detoxikácii organizmu, vyrovnáva pH a obsahuje dokonca zmes dôležitých esenciálnych mastných kyselín.

  Armor V multivitamín

 

Táto starostlivo prepracovaná formula od Muscle Pharm kladie dôraz na každodenné komplexné pokrytie zvýšených nárokov tvrdo trénujúceho športovca. Je zostavená tak, aby položila pevný základ vášmu špecifickému nutričnému programu aj suplementácii. Je skvelým spoločníkom pre náročný tréning, kvalitný športový výkon, rýchlu regeneráciu a sústavné zlepšovanie výkonnosti. 

 

Armor-V - ADVANCED MULTI-Nutrient COMPLEX:

  • V-F POWER MATRIX - Čerstvé, surové ovocie a zelenina tvoria úplný základ prirodzenej výživy. Armor-V ™ obsahuje zmes 26 koncentrátov ovocia a zeleniny, 2700 mg skutočnej sily z potravín v prírodnom stave. VF Power Matrix ™ je nabitý fytonutrientami, ktoré nebývajú súčasťou bežných multivitamínových prípravkov (fytonutrient je rastlinná látka obsahujúca zlúčeniny napomáhajúce boji proti chorobám). Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce antioxidanty, vitamíny, minerály, enzýmy, polyfenoly, karotenoidy a ďalšie zdraviu prospešné a výkonnosť posilňujúci zlúčeniny.

 

  • ANTIOXIDANT/ PODPORA IMUNITY - Silná a účinná ochrana imunity a udržiavania správneho pH, formula obsahuje dimethylglycine, trans-resveratrol, astaxantín, lycopenu a luteín - super antioxidanty známe svojimi blahodarnými účinkami na posilnenie imunitného systému a podporu kľúčových funkcií buniek. Ďalšie pozitívne účinky zahŕňajú podporu srdca a krvného obehu, zraku a hormonálnej rovnováhy v tele.

  Armor V multivitamín

 

  • SYSTEM MAINTENANCE & DETOXIFYING MATRIX - Námaha pri pravidelnom, intenzívnom tréningu, toxíny v našom okolí, stres a mentálne vyčerpanie, biochemické procesy v našom tele - to všetko spôsobuje nadmernú produkciu bunkového odpadu, ktorý sa v organizme hromadí a narušuje, oslabuje a poškodzuje dôležité bunkové procesy. Armor V obsahuje špecifické činidlá, ktorých úlohou je odstraňovať voľné radikály, detoxikovať organizmus, podporovať funkciu pečene a prečisťovať životne dôležité orgány v tele. Kľúčové zložky Armor-V ™ tiež zmierňujú dopady negatívnych vplyvov okolia na organizmus, udržujú správnu hladinu kortizolu a majú blahodarné účinky na celkové zdravie buniek.
 
  • EFA MATRIX - Esenciálne mastné kyseliny, tzv dobré tuky, tvoria špecifickú súčasť tukových molekúl, telo si ich nedokáže samo vyrobiť a preto musia byť prijímané v potrave. Plní v našom tele niekoľko významných biologických funkcií. Hrajú dôležitú úlohu v obehovej, endokrinnej i nervovej sústave. Sú nesmierne dôležité pre zdravie srdca, tvorbu hormónov, celistvosť bunkovej membrány a metabolizmus tukov. Prispievajú tiež k ochrane a posilneniu pohlavného, nervového a imunitného systému.

  armor v

 

ARMOR-V a jeho výhody?

  • komplexný multivitamín - úplné spektrum vitamínov a minerálov
  • zostavený použitím surovín z 26 čerstvých, surových druhov ovocia a zeleniny
  • je to bohatý zdroj antioxidantov a látok na posilnenie imunity
  • detoxikuje organizmus, vyrovnáva pH
  • obsahuje zmes esenciálnych mastných kyselín

 

Zloženie

želatína, stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza, kremík

 

Dávkovanie

Užívajte po 3 až 6 kapsuliach denne, najlepšie ráno.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (6 kaps)
Vitamín A6250 IU
Vitamín C235 mg
Vitamín D400 IU
Vitamín E19 IU
Thiamín16 mg
Riboflavín16 mg
Niacín20 mg
Vitamín B616 mg
Vitamín B12130 mcg
Biotín300 mcg
Kyselina pantoténová31 mg
Vitamín K280 mcg
Kyselina listová130 mcg
Boron470 mcg
Vápnik47 mg
Meď63 mcg
Chróm63 mcg
Magnézium94 mg
Mangán630 mcg
Zinok6,3 mg
Molybdén9,4 mcg
Selén63 mcg
Draslík38 mg
Omega 3-6-9 Complex769 mg
Alpha Linolenic Acid (Omega 3) as Flax seed & Lecithin, Oleic Acid (Omega 9) as Lecithin, Coconut Oil (Omega 6), Eicosapentaenoic Acid (Omega 3 (EPA) as Fish oil), Docosahexaenoic Acid (Omega 3 (DHA) as Fish oil)
V-F Power System942 mg
Greens & Vegetable Blend: Kelp Powder containg lodine, Dulse, Spirulina (Blue Green Algae), Barley Grass Juice Concentrate, Chlorella, Wheat Grass Concentrate, Carrot Powder, Spinach Powder, Garlic Extract, Broccoli Powder, Echinacea Extract, Green Tea Extract, Lemon Bioflavonoids, Jerusalem Artichoke, Fruit & Vegetable Blend, Red Currant Powder, Watermelon Powder, Pomegranate, Cranberry Concentrate, Blackberry Fruit Powder, Strawberry Powder, Cherry Extract Powder, Raspberry Powder, Mango Powder, Apple Extract, Blood Orange Powder
Antioxidant Matrix293 mg
N-Dimethylglycine (DMG HCI), Trans-resveratrol, Lutein, Lycopene, Astaxanthin
Pro-Biotic & Immune Enhancer (Total of 3 Bilion Active Colonies3 Billion CFU´s
Probiotic Blend containing (L. rhamnosus, L. acidophilis, S. thermophiles, L. plantarum, L. casei), S. boulardi, Choline (as Choline Bitartrate)
Armor Blend98 mg
Turmeric 10:1 (curcuminoids), Quercetin, Panax Gingseng Powder, Mixed bioflavonoids (as Citrus Bioflavonoids), Para-aminobenzoic, Inositol, Hesperidin, Rutin, Betaine HCI, Genistein
System Maintenance & Detoxifying Matrix81 mg
Phosphatidylserine lecithin, Milk Thistle Seed 4:1, Saw Palmetto Berries, Uva Ursi Leaf, Digeseb

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí.  Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Armor V - Muscle Pharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Armor V - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Alergény sú vyznačené tučným písmom v zložení.
Môže obsahovať lepok, vajcia, orechy a arašidy.
Produkt neobsahuje žiadne alergény.
Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Armor V - Muscle Pharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď