Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Arbuterol 60 tab - Universal Nutrition

Arbuterol je výživový doplnok, v ktorom sa nachádza až 9 účinných látok, ktorých úlohou je redukcia podkožnej vody. Arbuterol je najsilnejší legálny produkt na našom trhu.

Arbuterol

Chceš získať maximálnu definíciu svalstva? Možno že nemieriš  priamo na pódiá kulturistických súťaží, ale chceš dobre vyzerať na pláži. Snaha o maximálne zníženie hladiny tuku v tele je chválihodné a ťažká práca. Aj keď dosiahneš zníženie hladiny tuku pod 10%, tvoje svalstvo nemusí byť stále dobre viditeľné. Pre získanie maximálnej definície potrebuješ zároveň redukovať podkožný tuk a vylúčiť podkožnú vodu.

Arbuterol je profesionálny doplnok stravy s obsahom deviatich účinných látok, ktoré boli skombinované pre redukciu podkožnej vody. Arbuterol je to najsilnejšie legálne čo náš trh ponúka.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte jednu porciu (3 tablety) denne, na lačný žalúdok. Vrcholový športovci môžu užívať 6 až 9 tabliet. V priebehu 24 hodín neužívajte viac ako 3 porcie.

Nutričné informácie

1 porcia3 tabl
Vitamín B 6  1 mg
Magnézium50 mg
Draslík99 mg 
Diuretický komplex Atbutero1,9 mg 
Vízhajtó komplex Atbuterol 
Extrakt zo púpavy lekárskej 
Extrakt medvedice lekárskej 
Guarana 
Žihľava 
Extrakt Short Buchu Leaf 
Extrakt z Hortenzia Recenzie od zákazníkov

Arbuterol 60 tab - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Arbuterol 60 tab - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Arbuterol 60 tab - Universal Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď