Arašidové maslo So Good 100% 900 g - Fitness Authority

Arašidové maslo So Good je 100% prírodné arašidové maslo vyrobené z pražených arašidov na naturálnej báze bez dodávania umelých prísad. Neobsahuje soľ, palmový olej ani cukor, ale vysoký obsah bielkovín, vlákniny a zdravých tukov. Udržiava normálnu hladinu cholesterolu, pozitívne vplýva na udržiavanie svalovej hmoty a je vhodné aj pre vegánov.

Dlhodobo nedostupný

Arašidové maslo So Good: 100% prírodné orieškové maslo bez umelých prísad

Arašidové maslo So Good je prírodné arašidové maslo vyrobené len a len z pražených arašidov, ktoré sú spracované buď drvením plodov na drobné chrumkavé kúsky (variant Crunchy) alebo mixovaním orieškov až do formy jemnej konzistencie masla (variant Smooth). Oba postupy sú vykonávané na čistej naturálnej báze bez dodávania umelých prísad.

Arašidové maslo So Good

Arašidové maslo je výrobok s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny vysokým obsahom nenasýtených tukov, najmä mononenasýtených mastných kyselín. Mononenasýtené polynenasýtené mastné kyseliny sú veľmi dôležité, pretože ich dávkovaním súčasné aspoň čiastočným obmedzovaním príjmu nasýtených mastných kyselín, dochádza k udržiavanie hladiny cholesterolu normálne v krvi. Okrem toho obsahuje produkt bielkoviny - základné makronutrient, ktorý prispieva k rastu udržiavanie svalovej hmoty, produkt neobsahuje žiadne prísady navyše, ako je tomu u iných potravín tohto typu, kde býva obsiahnutý hydrogenovaný tuk za účelom konzervácie a predĺženie odporúčaného dátumu spotreby; výrobok je teda zbavený nepriaznivých trans tukov. So Good! Arašidové maslo neobsahuje ani soľ je vyrábané bez prídavku palmového oleja a cukrov.

Arašidové maslo So Good a jeho výhody

• 100% prírodné arašidové maslo len z arašidov
  • neobsahuje žiadne prísady
  • neobsahuje soľ ani palmový olej a cukor
  • má vysoký podiel bielkovín, vlákniny a zdravých tukov
  • udržiava normálnu hladinu cholesterolu
  • pozitívne vplýva na udržiavanie svalovej hmoty
  • vhodné aj pre vegánov

Arašidy pražené (100%).

Užívajte jednu polievkovú lyžicu 1 – 2 krát denne. Produkt So Good! Peanut Butter si môžete pridávať do proteínových koktailov, do tvarohu, alebo k ovseným vločkám.

Nutričné hodnoty (príchuť Crunchy)v 100 g
Energetická hodnota 2470 kj / 596 kcal
Tuky 46 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 8,2 g
   z toho mononenasýtené mastné kyseliny 21,1 g
   z toho polynenasýtené mastné kyseliny 14,3 g
Sacharidy 11,6 g
   z toho cukry 5,9 g
Vláknina 8,5 g
Bielkoviny 29,6 g
Soľ 0 g
Vitamíny a minerályv 100 g
Biotín 130 ug
Niacín 13,1 mg
Meď 0,64 mg
Fosfor 420 mg
Horčík 190 mg
Zinok 3,3 mg

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Právna kategória výrobku potraviny
Hlavná kategória Orieškové maslá