Arašidové maslo s kokosom - GymBeam

Arašidové maslo s kokosom je lahodné prírodné maslo zložené iba z pražených arašidov, strúhaného kokosu a z medu. Vyniká svojou skvelou chuťou a jemnou konzistenciou, vďaka ktorej si ho môžete natrieť na pečivo, pridať do kaše alebo ujedať samostatne. Je výborným zdrojom ako zdravých tukov, tak bielkovín a vlákniny.

Arašidové maslo s kokosom - prírodné krémové maslo s lahodnou chuťou, bohaté na zdravé tuky a bielkoviny

Arašidové maslo s kokosom vás dostane nielen lahodnou chuťou či krémovou konzistenciou, ale aj svojím čistým prírodným zložením bez zbytočných pridaných látok. Obsahuje len pražené arašidy, kokos a med. Naopak, nenájdete v ňom žiadny palmový olej ani žiadnu soľ. Je tak výborným zdrojom zdravých tukov, vlákniny a bielkovín, ktoré prispievajú k rastu svalovej hmoty a jej udržaniu, rovnako aj k udržaniu zdravých kostí. To robí z arašidového masla funkčnú pochúťku, ktorú si môžete dopriať tiež v prípade, že sa snažíte schudnúť.

Prírodné arašidové maslo je čoraz viac obľúbené u športovcov, no určite aj u vás v kuchyni sa nájde mnoho spôsobov využitia jeho kokosového variantu. V dezertoch si výborne rozumie s čokoládou, ovocím a marmeládou, perfektne však vynikne aj v ovsenej kaši. Takisto sa dá využiť v slaných jedlách, vďaka exotickej chuti sa skvele hodí napríklad do ázijskej kuchyne. S veľkou pravdepodobnosťou ho však budete jesť aj také samotné lyžičkou priamo z dózy, ťažko sa totiž odoláva jemnej arašidovej chuti spojenej s kokosom a medom.

Arašidové maslo s kokosom - GymBeam

Arašidové maslo s kokosom a jeho výhody

• 100 % prírodné arašidové maslo
  • je zložené len z pražených arašidov, kokosu a medu
  • neobsahuje soľ, palmový olej ani iné zbytočné zložky
  • je perfektným zdrojom zdravých tukov
  • má vysoký podiel bielkovín a vlákniny
  • vyniká lahodnou chuťou a jemne krémovou konzistenciou
  • výborne chutí v sladkom či slanom jedle, ale aj samotné

Príchuť coconut: pražené arašidy 84 %, kokos 10 %, med 6 %.

Arašidové maslo od GymBeam môžete použiť na priamu konzumáciu, jednoducho ho naberte lyžičkou a rovno jedzte. Odporúčame 2 lyžičky denne. Poslúži tiež ako nátierka, prísada do koktejlov (do gainerov a proteínov), ale oceníte ho aj pri varení a pečení. Je skvelou prísadou do ovsených vločiek, kaše či zdravých fitness dezertov, je výborné aj k ovociu.

Nutričné hodnoty (príchuť coconut)100 g
Energetická hodnota 2682 kJ/ 641 kcal
Tuky 45 g
   z toho nasýtené tuky 5,5 g
Sacharidy 16 g
   z toho cukry 8,1 g
Vláknina 7,4 g
Bielkoviny 22 g
Soľ 0,00 g

Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Výrobok nevhodný pre ľudí s alergiou na arašidy. Môže obsahovať stopy orechov a orechových škrupín. Pred použitím dobre premiešajte. Po otvorení skonzumujte do 3 mesiacov. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.

EAN 8588006751901
Hlavná kategória Orieškové maslá
Vegetariánsky nie
Forma potraviny
Právna kategória výrobku potraviny
Skupina príchute kokos
HS kód 20081110: --- Arašidové maslo
Ostatné kategórie Diéty
Bezlepkové produkty
Bezlaktózové produkty

Recenzie od zákazníkov Arašidové maslo s kokosom - GymBeam
Prezeráte si:Arašidové maslo s kokosom - GymBeam

Som veľkým milovníkom arašidových masiel a toto s kokosom je geniálne. Nie je veľmi sladké, arašidovú chuť jemne dopĺňa kokos . V masle sú reálne kúsky kokosu, čo ma veľmi potešilo. Dokážem ho jesť len tak lyžicou, ale výborne sa hodí aj do vločiek s banánom. Kupujem už len kilové balenie, cenovo sa oplatí oveľa viac. Je to chutná a zdravá maškrta pre všetkých milovníkov sladkostí, s vysokým obsahom bielkovín a zdravých tukov. Odporúčam :)

Jedine čo je tam cítiť je kokos

Balenie (g) Cena Špeciálna cena Skladom
340 g 4,95 € 3,95 €
12 x 340 g 53,95 € 43,95 €
Nie je skladom
Očakávame
Dobrý deň,rada by som sa opýtala na percentuálne zastúpenie jednotlivých zložiek výrobku. Ďakujem pekne.
Dobrý deň, percentuálne zastúpenie zložiek sú: Arašidové maslo - 84%, Strúhaný kokos - 10%, Med - 6%

Andrea, tím GymBeam