Antioxidant Complex - GymBeam

Antioxidant Complex obsahuje starostlivo vybranú kombináciu vitamínov, minerálnych látok a rastlinných extraktov, ktoré majú blahodarný vplyv na zdravie a vitalitu. Jadrom produktu sú známe antioxidanty v podobe vitamínu C, E, zinku a selénu, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tie potom dopĺňajú prírodné antioxidanty, ako je resveratrol, kvercetín, kurkumín, luteín či zeaxantín, ktoré potenciál celého produktu ešte umocňujú.

Antioxidant Complex obsahuje funkčný komplex antioxidantov na čele s vitamínom C, E selénom a zinkom, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom

Antioxidant Complex je spojením účinných látok pre všetkých ľudí, ktorí chcú podporiť ochranu svojho tela pred škodlivými vplyvmi z vonkajšieho prostredia. Funkčným základom produktu sú vybrané vitamíny a minerálne látky. Medzi tie patria známe antioxidanty, ako je vitamín C, E, zinok a selén, ktoré prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Spoločnosť im robia prírodné antioxidanty pochádzajúce z rastlinných extraktov. V zložení tak nájdete resveratrol, kvercetín, kurkumín, luteín, zeaxantín či proantokyanidíny.

Antioxidanty dokážu vychytávať, neutralizovať a zneškodňovať nežiaduce voľné radikály, ktoré prirodzene vznikajú v organizme alebo sa doň dostávajú z vonkajšieho prostredia. V prípade oxidačného stresu, keď je v organizme viac voľných radikálov, než telo stíha neutralizovať, dochádza k napádaniu a poškodzovaniu buniek. Antioxidanty potom majú za úlohu brániť bunky pred týmito negatívnymi účinkami a fungujú v podstate ako taký bunkový štít. Okrem toho sú vďaka svojim vlastnostiam obľúbené aj v prípade zdravého starnutia, zachovania mladistvého vzhľadu a celkovej anti-aging starostlivosti o telo.

Obsiahnuté látky majú množstvo ďalších priaznivých účinkov. Za zmienku určite stojí vitamín C, zinok a selén, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému. Vitamín C navyše prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre optimálnu funkciu kostí, chrupaviek a zubov. Zinok sa zase podieľa na zachovaní normálnych kognitívnych funkcií, medzi ktoré patrí pamäť, myslenie a koncentrácia. Rovnako pomáha udržať zdravý zrak a je jednou z látok, ktoré podporujú zachovanie zdravých vlasov, pokožky a nechtov.

Antioxidant Complex - GymBeam

Bioaktívne prírodné zložky z rastlinných extraktov potom potenciál celého produktu ešte umocňujú. S resveratrolom, ktorý pochádza z rastliny krídlatka japonská (Polygonum cuspidatum), sa napríklad často spája vplyv na srdce a obehovú sústavu. To platí aj pre kvercetín extrahovaný zo sofory japonskej (Sophora japonica). Kurkumín nájdeme v kurkume (Curcuma longa), ktorá má tiež množstvo blahodarných účinkov. Luteín a zeaxantín sú vo forme výťažku z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta), ktorá sa zase bežne používa pri starostlivosti o zrak. Nemôžeme však zabudnúť ani na proantokyanidíny, ktorým napríklad hroznové víno (Vitis vinifera) vďačí za množstvo svojich prospešných účinkov.

V jednej dávke antioxidant complexu tak prijmete funkčné množstvo 10 starostlivo vybraných antioxidantov. Tento produkt je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí chcú podporiť obranyschopnosť svojho tela voči nepriaznivým vplyvom. Hodí sa ale aj všetkým ženám a mužom, ktorí si chcú udržať svieži a mladistvý vzhľad. Má formu praktických kapsúl a je vhodný aj pre vegánov.

Antioxidant Complex a jeho výhody

• komplex 10 starostlivo vybraných antioxidantov
  • na podporu zdravia a vitality
  • je zdrojom vitamínu C, E, selénu a zinku
  • obsahuje resveratrol, kurkumín, kvercetín, luteín, zeaxantín a proantokyanidíny
  • pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi
  • prispieva k správnej tvorbe kolagénu dôležitého pre normálnu funkciu kostí, chrupaviek a zubov
  • podporuje zachovanie normálneho zraku
  • má vplyv na fungovanie imunity
  • prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky
  • podporuje mozgové funkcie, ako je pamäť a myslenie
  • vhodný pre ľudí, ktorí chcú podporiť obranyschopnosť organizmu
  • populárny medzi ľuďmi, ktorí sa usilujú o zdravé starnutie a celkovú anti-aging starostlivosť o telo
  • má formu praktických kapsúl

Vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) (50 % resveratrol), extrakt zo sofory japonskej (Sophora japonica) (95 % kvercetín), extrakt z koreňa kurkumy (Curcuma longa) (95 % kurkumín), extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) (95 % proantokyanidíny), bisglycinát zinočnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), vitamín E (D-alfa tokoferol), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) (80 % luteín, 5 % zeaxantín), L-selenometionín, hypromelózová kapsula.

Užívajte 1 kapsulu denne.

Nutričné hodnoty 1 kapsula *RI
Vitamín C 160 mg 200 %
Vitamín E 24 mg 200 %
Zinok 10 mg 100 %
Selén 100 μg 182 %
Extrakt z krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) 120 mg -
- Resveratrol 60 mg -
Extrakt zo sofory japonskej (Sophora japonica) 120 mg -
- Kvercetín 114 mg -
Extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 100 mg -
- Kurkumín 95 mg -
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) 80 mg -
- Proantokyanidíny 76 mg -
Extrakt z aksamietnice vzpriamenej (Tagetes erecta) 18,75 mg -
- Luteín 15 mg -
- Zeaxantín 0,94 mg -

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/ 2000 kcal)

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučne.

EAN 8586022219580
Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Forma kapsulovaný