Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Animal Rage XL 145 g - Universal

Hodnotenie:
87 %

Animal Rage XL je predtréningový stimulant, ktorý vám pomôže maximalizovať energiu a intenzitu tréningu, a tým pomáha zväčšovať aj silu a zlepší tak rast svalových vlákien. Animal Rage XL vzorec sa skladá z niekoľkých výkonných komplexov, ktorými dosiahnete maximálne prepojenie svalov a mysle.

Dlhodobo nedostupný

Animal Rage XL - extra silný predtréningový stimulant, vďaka ktorému budete trénovať tvrdšie a zbesilejšie

Animal Rage XL je predtréningový stimulant, ktorý vám pomôže maximalizovať energiu a intenzitu tréningu, a tým pomáha zväčšovať aj silu a zlepší tak rast svalových vlákien. Dávka adrenalínu, nárast hrubej sily, prúd elektriny prebieha od hlavy až k pätám. Animal Rage vám umožní dvíhať obrovské váhy, jednoducho ovládnete posilňovňu a svojim súperom na súťaži nedáte žiadnu šancu. Je to viac ako len obyčajný predtréningový doplnok, je to tajná zbraň kulturistov, ergogenická zlúčenina pripravená na okamžitý útok!


Animal Rage XL predtréningový stimulant


Animal Rage XL vzorec sa skladá z niekoľkých výkonných komplexov, ktorými dosiahnete maximálne prepojenie svalov a mysle. Obrovský nárast energie je spôsobený nárastom adrenalínu. Vaše zmysly sa prebudia a zaistia intenzívny tréning. Vďaka Animal Rage XL sa energia do vášho tela dostane zbesile a rýchlo. Ucítite, že ste pripravený trénovať rýchlejšie a tvrdšie. 


Animal Rage a jeho výhody

 • silný predtréningový stimulant
 • maximalizuje energiu
 • zvyšuje intenzitu tréningu
 • podporuje zvýšenie sily a výkonnosti
 • podporuje rast svalovej hmoty
 • eliminuje únavu
 • pripraví vás na tréning

 

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku s 200 ml studenej vody a užívajte 20-30 minút pred fyzickou aktivitou. Vzhľadom k extrémnej účinnosti začnite s užívaním jednej odmerky, pre zistenie tolerancie. Nekonzumujte dve odmerky v perióde 24 hodín. Nekonzumujte 6-8 hodín pred spánkom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 odmerka (5,03 g)
Niacín 15 mg
Vitamín B12 5 mcg
Vápnik 5 mg
Horčík 2,5 mg
Chlorid 15 mg
Sodík 10 mg
Draslík 13 mg
Animal Rage Proprietary Formula3635 mg
Endurance & Perfomance Complex 
Kreatín monohydrát  
CarnoSyn Beta alanín  
Citrulín malát  
L-taurín  
Glucuronolactone  
Focus & Intensity Complex 
L-tyrozín  
Cholín bitartrát  
N-acetyl tyrozín  
β-fenyletylamín  
Sustained Energy Complex 
Rhodiola Rosea (koreň)  
Schizandra Berry  
Cordiceps Sinensis (celá rastlina)  
Panax Ginseng (koreň)  
GlycoCarn  
Quick Energy Complex 
Bezvodý kofeín  
Extrakt z kávových zŕn  
Extrakt zo zeleného čaju  
Bacopa Monnieri (list)  

 

Ďalšie zložky

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, kyselina jablčná, acesulfam draselný, sukralóza, red #40 lake, draslík chelát, FD & C modrá # 1.

 

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak trpíte ochorením srdca, štítnej žľazy, pečene, obličiek, ak máte diabetes, vysoký krvný tlak, časté bolesti hlavy, depresie o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Ak užívate iné lieky aj voľnopredajné o užívaní sa poraďte so svojim lekárnikom, alebo doktorom. Prerušte užívanie dva týždne pred plánovanou operáciou. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Obsahuje kofeín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov!

Alergénové upozornenie: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Recenzie od zákazníkov

Animal Rage XL 145 g - Universal

Globálne hodnotenie produktu

87%
87%
Priemer z 2 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

100.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
mal som už zopár predtréningoviek a tááto je medzi naj.. príchute od animal sú na najvyššej úrovni takže nieje očom.. jedna kopcovitá odmerka a je to tam.. najlepšie kombinovať s Animal juiced aminos..tým pádom je výdrž šialená ... jediné mínus bude asi napumpovanie.. samozrejme na takúto dávku toho arginínu nieje veľa.. ale každopádne mám v pláne vyskúšať všetky príchute.. grape of wrath je super :)

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Animal Rage XL 145 g - Universal

 1. 100%

  Jakub

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  odporúčam
  mal som už zopár predtréningoviek a tááto je medzi naj.. príchute od animal sú na najvyššej úrovni takže nieje očom.. jedna kopcovitá odmerka a je to tam.. najlepšie kombinovať s Animal juiced aminos..tým pádom je výdrž šialená ... jediné mínus bude asi napumpovanie.. samozrejme na takúto dávku toho arginínu nieje veľa.. ale každopádne mám v pláne vyskúšať všetky príchute.. grape of wrath je super :)
Write Your Own Review
Prezeráte si:Animal Rage XL 145 g - Universal
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Animal Rage XL 145 g - Universal

Napíšte otázku
Napísať odpoveď