Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Superior Amino 2222 sú aminokyseliny v tabletách, ktoré obsahujú až 2222 mg (20 rôznych typov) aminokyselín. Poskytujú celé spektrum esenciálnych, podmiene esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín. Navyše, obsahujú L-Ornitín a L-Karnitín. Podporujú regeneráciu a rast svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

Superior Amino 2222: až 2222 mg dvadsiatich druhov aminokyselín

Superior Amino 2222 poskytujú celé spektrum esenciálnych, podmiene esenciálnych a neesenciálnych aminokyselín, získaných zo zmesi izolovaných, koncentrovaných a hydrolyzovaných zdrojov proteínov. Navyše, obsahujú L-Ornitín a L-Karnitín.


Superior Amino 2222

 

Aminokyseliny sú potrebné pre ľudský organizmus. Športovci a kulturisti môžu ťažiť z doplnenia aminokyselín najmä preto, že im pomáha pri regenerácii, raste a vývoji svalového tkaniva. Organizmus, prostredníctvom asymilácie aminokyselín, produkuje viac ako 50.000 proteínov a 15.000 enzýmov. Aminokyseliny sú zodpovedné nielen za výrobu všetkých enzýmov v tele (vrátane tráviacich enzýmov), ale aj hrajú hlavnú úlohu pri normalizovaní nálad, sústredenia, agresivity, pozornosti, spánku a libida. Proteín sa po spotrebovaní rozdelí na aminokyseliny. Potom jednotlivé aminokyseliny slúžia pri vytvorení potrebných proteínov a enzýmov. Tráviace enzýmy rozkladajú bielkoviny, ktoré človek spotrebuje, na aminokyseliny.

 

Superior Amino 2222 a ich výhody

  • pomáha pri raste a regenerácii svalstva
  • obsahuje 2,222 mg aminokyselín
  • poskytuje 20 rôznych typov aminokyselín
  • obsahuje L-karnitín a L-ornitín

 

Zloženie

Zmes bielkovín, (sušená srvátka, srvátkový bielkovinový koncentrát, izolát sójového proteínu, srvátkové peptidy), kroskarmelóza sodíka, mikronizovaná zmes aminokyselín (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, L-glutamín, L-arginín), silica lecitín, lecitín, enzýmový komplex (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza).

 

Dávkovanie

Užite 1 tabletku pred jedlami a potom znova pred a po tréningu. Superior Amino 2222 tabletky sú veľké a môžu byť náročné na prehltnutie. Užívajte preto s väčším množstvom vody.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tab)
Kalórie 15 kcal
Bielkoviny 2 g
Sacharidy 2 g
Tuky 0 g
Sodík 40 mg
Esenciálne aminokyseliny
Tryptofán 40 mg
Valín 130 mg
Treonín 109 mg
Izoleucín 130 mg
Leucín 240 mg
Lyzín 159 mg
Fenylalanín 89 mg
Metionín 40 mg
Podmienečne esenciálne aminokyseliny
Arginín 120 mg
Cystín 30 mg
Tyrozín 70 mg
Histidín 40 mg
Prolín 130 mg
Glutamín 388 mg
Neesenciálne aminokyseliny
Kyselina asparágová 239 mg
Serín 100 mg
Glycín 69 mg
Alanín 99 mg

 

Upozornenie

Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju (Lecitín).

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition
Vaše hodnotenie

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Aminokyseliny Superior Amino 2222 320 tab - Optimum Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď