Aminokyseliny SAA Core 150 g - Fitness Authority

SAA Core sú inovatívne aminokyseliny, ktoré množia anabolické reakcie a syntézu v svalových bunkách. Silk Amino Acids obsahujú inovatívnu sekvenciu piatich aminokyselín, a to L-glycín, L-alanín, L-valín, L-serín a L-treonín. Tento dokonalý pomer jednotlivých zložiek zvyšujú odolnosť organizmu a anabolické reakcie.

Dlhodobo nedostupný

SAA Core - inovatívne aminokyseliny na zvýšenie anabolických reakcií

SAA Core sú aminokyseliny, ktoré množia anabolické reakcie a syntézu v svalových bunkách. Celým názvom Silk Amino Acids, obsahuje inovatívnu sekvenciu piatich aminokyselín. (L-glycín, L-alanín, L-valín, L-serín a L-treonín). Tajomstvo tejto zmesi spočíva v dokonalom pomere jednotlivých zložiek s dôrazom na presné kombinácie a špeciálne sekvencie (poradie aminokyselín). Všetky tieto faktory sú významné pre zvýšenie odolnosti organizmu a tiež zvýšenie anabolických reakcií.

Až do nedávna boli SAA používané v tradičnej čínskej medicíne a kozmetike. V súčasnej dobe sa odporúčajú pre športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily, hmoty a vytrvalosti. Výskumy ukazujú, že SAA pomáhajú telu zachovať vysokú úroveň prirodzeného testosterónu a nízku hladinu kortizolu. Majú tiež široké spektrum antioxidačných vlastností.

SAA Core

SAA Core a jeho zložky:

L-alanín - je jednou z 22 aminokyselín, ktoré tvoria ľudský proteín. Alanín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že si ju telo vie vyprodukovať. Toto je kľúčová úloha v cykle glukózy a alanínu medzi tkanivami a pečeňou. Je to tiež dôležité pri tvorbe glukózy z bielkovín a tukov. Dostatočné množstvo alanínu zaisťuje správne fungovanie energetických procesov a to najmä počas intenzívnej fyzickej námahy.

L-glycín – tiež zaraďujeme do kategórie neesenciálnych aminokyselín. Je dôležitý neurotransmitér, ktorý vytvára pocit pohody a odbúrava stres. Ovplyvňuje syntézu rastového hormónu a uľahčuje zaspávanie. Je potrebný pri tvorbe žlčových kyselín. Je prekurzorom pri tvorbe kreatínu a glutatiónu. Glutatión je najsilnejší antioxidant, ktorý je zodpovedný za správne fungovanie imunitného systému.

L-serín – je taktiež neesenciálna aminokyselina. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín a sacharidov. Serín je nevyhnutný pre správnu činnosť imunitného systému. Pozitívne ovplyvňuje nervový systém, takže je ideálnym pomocníkom pre fyzicky a psychicky aktívnych ľudí.

SAA Core

L-valín –je esenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na syntéze svalových bielkovín ako aj pri energetických procesoch. Uspokojuje energetické potreby najmä počas stresových období, napríklad počas intenzívnej fyzickej námahy. Dopĺňaním valínu, zvyšujeme jeho hladinu v krvi a ten je využitý na ochranu svalovej hmoty a zrýchlenie času potrebného na regeneráciu. Reguluje tiež hladiny neurotransmitérov, čo vedie k oddialeniu únavy pri tréningu. Valín tiež účinne ochraňuje bunky pečene.

L-treonín – je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému, podporuje imunitný systém a zažívací trakt. Pozitívne ovplyvňuje sliznicu žalúdka a správnu funkciu pečene. Je tiež nevyhnutný pri syntéze bielkovín a pri tvorbe nových svalových buniek.

SAA aminokyseliny a ich výhody:

• SAA (Silk Amino Acids) obsahuje inovatívnu sekvenciu piatich aminokyselín. L-glycín, L-alanín, L-valín, L-serín a L-treonín
  • Tajomstvo tejto zmesi spočíva v dokonalom pomere jednotlivých zložiek s dôrazom na presné kombinácie a špeciálne sekvencie (poradie aminokyselín)
  • zvýšenie odolnosti organizmu a tiež zvýšenie anabolických reakcií

Silk Aminokyseliny (SAA), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (červená repa koncentrát v prášku), sladidlo (sukralóza), anti-caking agent (silica).

Zmiešajte 1 odmerku prášku (5 g) s 200 ml vody. Vypite 1 porciu buď pred, v priebehu, alebo po tréningu. V netréningové dni, vypite jednu dávku ráno na lačno.

Nutričné hodnoty (príchuť vodný melón)1 odmerka (5 g)
Energetická hodnota 68 kJ / 16 kcal
Bielkoviny 4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
Komplex Amino Acids (alanín, glycín, serín, valín, treonín) 4125 mg

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Neužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Recenzie od zákazníkov Aminokyseliny SAA Core 150 g - Fitness Authority