Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
90 %

RECON ™ je vysoko účinný prípravok na regeneráciu po tréningu, doplnenie paliva a obnovu poškodeného svalového tkaniva. Umožňuje dosahovať lepšie výkony a je kombináciou 7 rôznych zmesí, z ktorých každá podporuje inú fázu nárastu svalov. 1 dávka obsahuje 7000mg glutamínu, 6000mg esenciálnych aminokyselín a 6000mg BCAA.

Dlhodobo nedostupný
 

Re-Con: 7 fáz regenerácie svalov a doplnenia paliva

RECON ™ je unikátny, vysoko účinný prípravok na regeneráciu po tréningu, doplnenie paliva a obnovu poškodeného svalového tkaniva. RECON poskytne aktívnemu športovcovi všetko potrebné na zabezpečenie komplexnej regenerácie a rastu. Čím tvrdšie cvičíte, tým lepší výsledok dosiahnete, avšak iba za predpokladu, že zvolíte adekvátne nástroje na podporu rastu a regenerácie. Tento produkt umožňuje dosahovať lepšie výkony a zároveň urýchľuje regeneráciu. Je kombinácia 7 rôznych zmesí, z ktorých každá podporuje inú fázu nárastu svalovej hmoty. Obsahuje veľké množstvo sacharidov na doplnenie glykogénu a nasýtenie svalov, čo zabráňuje katabolizmu, posilňuje zdravie buniek a urýchluje regeneráciu.

 recon

 

Váš potréningový výživový program je kľúčovým faktorom úspešnosti vášho tréningového programu. RECON umožní športovcom dosahovať lepšie výkony a zároveň sa rýchlejšie zotavíte z následkov vysoko intenzívnych tréningov. Viditeľné zlepšenie výkonnosti a zväčšenie objemu a plnosti svalov dosiahnete už po 2-3 týždňoch užívania.

 

RECON je kombinácia 7 rôznych funkčných skupín (Matrix), každá je špecificky zameraná na maximalizáciu vplyvu účinkov v oblasti podpory budovania, obnovy a regenerácie svalstva. RECON™ je doslova nabitý špecifickými uhľohydrátmi na doplnenie glykogénu a nasýtenie svalov, regulátory stresových hormónov, bunkovými detoxifikátory a imunostimulátory. Tie majú zabrániť katabolizmu, posilniť zdravie buniek a urýchliť regeneráciu. RECON™ sa zameriavajú na všetky hlavné anabolické a regeneračné procesy v tele za účelom podpory svalového rastu, dopĺňanie požadovaného paliva a maximalizáciu schopnosti tela prispôsobovať sa fyzicky náročným aktivitám.

 recon

 

Muscle Reconstruction obsahuje:

 1. 7 gramov glutamínu v dávke (posilnenie imunity a budovanie svalstva)
 2. 6 gramov esenciálnych aminokyselín a 6 gramov BCAA (kľúčové zložky pre budovanie svalovej hmoty)
 3. 3 zdroje špecifických sacharidov (zásoba energie, rýchlejšie zotavenie)
 4. Bylinné extrakty a fytochemikálie (antioxidačná ochrana proti pôsobeniu voľných radikálov, posilnenie imunity, detoxifikácia buniek, odstránenie metabolického odpadu)
 5. Špecifické komponenty na potlačenie účinkov stresového hormónu kortizol
 

Re-Con a jeho výhody

 • maximalizuje potréningový rast a regeneráciu
 • optimalizuje potréningové "anabolické okno"
 • doplňuje zásoby energie do svalov
 • obnovuje svalové tkanivo
 • zásobuje organizmus kľúčovými živinami
 • podporuje a posilňuje imunitné a regeneračné mechanizmy
 • odstraňuje bunkové nečistoty a metabolický odpad
 • zmierňuje únavu a bolesti svalov po tréningu

 recon

 

Zloženie

Natural And Artificial Flavors, Citric Acid, Magnesium Oxide, Malic Acid, Sucralose, Acesulfame Potassium, Salt, , Potassium Chloride, FD&C Red #40.

 

Dávkovanie

bežný tréning – 1/2 odmerky ihneď po tréningu
hardcore tréning – 1 odmerka ihneď po tréningu, jedlo, či proteínový nápoj 45-60 minút potom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch)1 dávka (40 g)
Kalórie 100 kcal
Sacharidy 26 g
   z toho vláknina 1 g
   z toho cukry 7 g
Vitamín C 500 mg
Vitamín E 75 IU
Vitamín B6 5 mg
Vápnik 150 mg
Fosfor 30 mg
Horčík 360 mg
Selén 200 mcg
Chlorid 101 mg
Sodík 57 mg
Draslík 44 mg
Rec-on® Muscle Zmes36051 mg
Glukózové polyméry, dextróza, inulín, leucín, izoleucín, valín, glycín, L-treonín, L-lyzín HCL, L-fenylalanín, L-metionín, L-traptofán. L-glutamín, taurín, L-arginín, kyseiina pyroglutámová, kyselina askorbová, dimetylglycín HCL, fosfatidyl lecitín komplex, L-cystín, čerešňa, CarnoSyn® Beta-Alanín, citrulín malát, extrakt zázvoru, selénové droždie, vanadyl sulfát, polynikotinát chróm, extrakt senovky gréckej, Gymnema Sylvestre, extrakt brusníc, žihľava, koreň púpavy, plod medvedice lekárskej, bromelain, astaxantín komplex.

 

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

 

Informácie pre alergikov: Tento produkt sa vyrába v podniku, ktorý spracúva mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm

Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Re-Con 1200 g - Muscle Pharm
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 32,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 1200 g