Aminokyseliny Mutant Amino - PVL

Výrobca: PVL

Mutant Amino je komplex esenciálnych aminokyselín a BCAA vo voľnej forme, vďaka čomu putujú priamo do svalov k okamžitému využitiu. Pochádzajú z vysoko kvalitného hydrolyzovaného srvátkového izolátu a každá dávka obsahuje vyše 2000 mg kvalitných aminokyselín, ktoré udržiavajú pozitívnu dusíkovú bilanciu, podporujú budovanie a regeneráciu svalovej hmoty.

Dlhodobo nedostupný

Mutant Amino - aminokyseliny vo voľnej forme, ktoré putujú priamo do svalovej hmoty, podporujú regeneráciu a rast svalovej hmoty

Mutant Amino je vysoko koncentrovaný zdroj esenciálnych aminokyselín a aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA. Aminokyseliny vytvárajú a udržiavajú pozitívnu dusíkovú rovnováhu, čo je nevyhnutné pre nárast svalovej hmoty. Taktiež sú dôležité pri oprave a regenerácii svalovej hmoty. Mutant Amino je vyrobený z vysoko kvalitného hydrolyzovaného srvátkového izolátu a každá dávka obsahuje vyše 2000 mg kvalitných aminokyselín, ktoré pomáhajú pri budovaní a regenerácii svalov a pracujú rýchlejšie a lepšie ako podobné produkty na trhu. Ich výhodou je, že sú vo voľnej forme, a preto už nepotrebujú byť organizmom ďalej spracovávané a putujú priamo do svalovej hmoty k okamžitému využitiu.

mutant amino pvl

Mutant Amino a ich výhody

• komplex aminokyselín a BCAA
  • vyrobený z kvalitného hydrolyzovaného srvátkového izolátu
  • každá dávka obsahuje 2000 mg kvalitných aminokyselín vo voľnej forme
  • udržiava pozitívnu dusíkovú rovnováhu
  • podporuje regeneráciu svalovej hmoty
  • urýchľuje rast svalovej hmoty

mutant amino

Užívajte 1 dávku (2 tablety) pred jedlami a ďalšiu dávku pred tréningom a po tréningu. Zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty2 kapsule
Kalórie 33 kJ / 8 kcal
Bielkoviny 2 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0,1 g
Vláknina 0 g
Sodík 5 mg
Mutant Amino Blend
Aminokyseliny: voľná forma, di, tri a oligo peptidové aminokyseliny a BCAA z hydrolyzovaného srvátkového izolátu (mlieko), taurín, L-treonín, L-glycín, BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-arginín, L-glutamín.
Aminokyseliny
L-alanín 40 mg
L-arginín 160 mg
L-kyselina asparágová 490 mg
L-cystín 20 mg
L-glutamín a L-glutámová kyselina 130 mg
L-glycín 15 mg
L-histidín 20 mg
L-izoleucín 50 mg
L-leucín 150 mg
L-lysín 60 mg
L-metionín 20 mg
L-fenylalanín 20 mg
L-prolín 45 mg
L-serín 40 mg
L-treonín 50 mg
L-tryptofán 20 mg
L-tyrozín 30 mg
L-valín 50 mg

Ďalšie zloženie

Emulgátor: mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, oxid kremičitý, fosfát vápenatý, sójový prášok, emulgátor: sodná soľ, protihrudková zmes: magnéziumstearát, povlak [emulgátor: hypromelóza], emulgátor: methylcelulóza, protihrudková zmes: mastenec.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva pšenicu, jačmeň, ovos, glukosamín, vajcia, ryby, orechy, arašidy, sezamové semienka a siričitany.

Vyrobené v Spojené štáty
Hlavná kategória Aminokyseliny