Aminokyseliny BCAA 1000 - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
Hodnotenie:
100 %

BCAA 1000 sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), leucín, izoleucín a valín, pre budovanie svalovej hmoty a podporu regenerácie. V jednej kapsule je obsiahnutých 1000 mg esenciálnych aminokyselín. Sú obohatené o vitamíny B, a to vitamín B5, B6 a B12, ktoré prispievajú k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou a znižujú vyčerpanosť a pocit únavy.

Špeciálna cena od  8,65 € Bežná cena: od  9,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

BCAA 1000 - aminokyseliny s rozvetveným reťazcom obohatené o vitamíny skupiny B pre lepšiu regeneráciu a podporu rastu svalovej hmoty

BCAA 1000 sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), leucín, izoleucín a valín, ktoré patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín a telo si ich nedokáže vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je naša každodenná strava a doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria viac než 35% zásob esenciálnych aminokyselín vo svalových bielkovinách.

 

bcaa 1000 scitec

 

Vitamíny B5, B6 a B12 sú tiež súčasťou formule. Tieto vitamíny prispievajú k procesom normálnej tvorby energie látkovou premenou a znižujú vyčerpanosť a pocit únavy. Vitamín B5 (kyselina pantoténová) prispieva k správnej syntéze steroidných hormónov, vitamínu D a podaktorých látok pre prenos podnetov v nervových bunkách. Vitamín B6 prispieva k správnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu. Spolu s vitamínom B12 prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému.

 

BCAA 1000 a ich výhody

  • esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom
  • v 1 kapsule 1000 mg BCAA
  • sú obohatené o vitamíny skupiny B
  • podporujú budovanie svalovej hmoty a bielkovinovú syntézu
  • zlepšujú regeneráciu
  • znižujú vyčerpanosť a pocit únavy
 

Zloženie

L-leucín, L-izoleucín, L-valín, hovädzia želatína, kypriaca látka: mikrokryštalická celulóza; farbivá: oxid titaničitý, čierny oxid železa, brilantná čierna BN; d-pantotenát vápenatý, pyridoxín HCl, kyanokobalamín.


Dávkovanie

Odporúča sa užívať jednu dávku (2 kapsule) pred, počas alebo po tréningu, pripadne večer pred spaním.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 kaps)
Vitamín B5 4 mg
Vitamín B6 1 mg
Vitamín B12 0,5 mcg
L-leucín 860 mg
L-izoleucín 420 mg
L-valín 420 mg

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny BCAA 1000 - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny BCAA 1000 - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 9,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie N/A