Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Amino Pump™ je multifunkčná aminokyselinová formula vytvorená s cieľom pomôcť v dosahovaní kvalitnejších výsledkov v budovaní svalovej hmoty. Obsahuje kretatín, L-leucín, Beta-alanín (CarnoSyn®) a Agmatín. Amino Pump™ je vhodný pre profesionálnych a silových športovcov.

Dlhodobo nedostupný

Amino Pump - pokročilá aminokyselinová formula na budovanie svalov, zvýšenie sily a zlepšenie regenerácie

Amino Pump™ je multifunkčná amino formula vytvorená s cieľom pomôcť dosahovať kvalitnejšie výsledky v budovaní svalov priamo v jadre tkaniva. Jedna dávka obsahuje 3 g kreatínu, a tiež anabolické podporujúce látky, ako je L-leucín, Beta-alanín (CarnoSyn®) a Agmatín. Keď sa pozriete na tento vzorec je jasné, že Amino Pump je založený na klinicky preskúmaných látkach, ktoré potrebuje každý kulturista. Amino Pump™ je vhodný pre profesionálnych a silových športovcov.

 

Cutler Nutrition Amino Pump

 

Amino Pump a jeho výhody

  • komplexné aminokyseliny
  • podporuje rýchlejšiu regeneráciu
  • zaisťuje celkové zvýšenie sily
  • zabezpečuje intenzívnejší tréning
  • produkt vhodný aj pri chudnutí

 

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (9,5 g) zmesi v 250-300 ml ľadovej vody, a to buď pred, počas alebo po tréningu. V netréningové dni užívajte 1 dávku v dopoludňajších hodinách na lačný žalúdok.

  amino pump cutler

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (9,5 g)
AMINO PUMPJC ™ MATRIX (Proprietary blend)8,1 g
Kreatín (ako kreatín monohydrát & CreaPure®), kyselina L-asparágová, beta alanín (ako CarnoSyn®), glycerol (ako glycerol monostearát), L-leucín, taurín, agmatín (ako agmatín sulfát)

 

Ďalšie zložky

Oxid kremičitý, prírodné a umelé príchute, sukralóza, kyselina citrónová, kyselina jablčná, FD&C Red No. 40.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte viac ako osem po sebe nasledujúcich týždňov, potom by mala nasledovať 2 týždňová pauza. Tento produkt by nemali používať tehotné alebo dojčiace ženy. Pred začatím užívania tohto výrobku sa najprv poraďte s kvalifikovaným lekárom, najmä ak užívate lieky, trpíte ochorením alebo plánujete otehotnieť. Uchovávajte výrobok a všetky doplnky mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Aminokyseliny Amino Pump 285 g - Cutler Nutrition

Napíšte otázku
Napísať odpoveď