Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Výrobca: Muscle Pharm
Hodnotenie:
90 %

Amino 1 je unikátny športový nápoj na regeneráciu a hydratáciu, ktorý telo dokonale hydratuje a dodáva mu aminokyseliny, čím prináša vytrvalosť, hydratáciu, zlepšuje výkon, potláča únavu, podporuje regeneráciu a koncentráciu. Obsahuje viac ako 10000 mg aminokyselín a BCAA v pomere 3:1:2, neobsahuje žiaden cukor ani kofeín. Jedna dávka má len 5 kalórií.


Dlhodobo nedostupný

Amino 1: jedinečný športový nápoj, ktorý zaistí dokonalú regeneráciu, hydratáciu a zlepšenie výkonu

Amino 1 je jedinečný športový nápoj na regeneráciu a hydratáciu, určený pre všetky druhy športov. Tento chutný instantný nápoj dokonale hydratuje telo a dodáva mu nevyhnutné aminokyseliny, čím prináša vytrvalosť, hydratáciu a ešte lepší výkon. Obsahuje viac ako 10000 mg aminokyselín a BCAA v pomere 3:1:2, pomocou ktorých prekonáte akúkoľvek svalovú únavu. 

 

Jeho mimoriadnou výhodou je, že vôbec neobsahuje cukry, a preto má len 5 kalórii. Amino 1 je komplexná a rýchlo vstrebateľná formula, ktorá vám zlepší výdrž, podporuje budovanie svalov, hydratuje organizmus a regeneruje už počas tréningu. Vaše telo zaplaví tými najlepšími aminokyselinami vo voľnej forme, preto sú pre telo dostupné okamžite, instantnými BCAA a zaistí rovnováhu elektrolytov v tele, ktoré sú vyplavované potom počas tréningu.

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

 

Amino 1 poskytuje:

Komplexný balík aminokyselín na urýchlenie regenerácie

Amino 1 hje rýchlo vstrebateľný nápoj, ktorý obsahuje viac ako 10 g aminokyselín v jednej dávke, vrátane BCAA v pomere 3:1:2. Tento drink predĺži výdrž a vytrvalosť, a navyše zefektívni budovanie svalovej hmoty. Mierni bolesť už počas tréningu, dodáva živiny presne do tých miest, kde to je nevyhnutné a urýchľuje regeneráciu. Je ideálnym prostriedkom pre zaistenie maximálnej tréningovej efektivity. Svojím zložením, rovnako tak ako silou a spektrom účinkov, je vo svojej kategórii absolútne bezkonkurenčný.

 

Maximálna hydratácia pre každého športovca

Vyznačuje sa unikátnym hydratačným systémom, ktorý maximalizuje vstrebávanie živín počas všetkých fáz tréningu. Prírodný kokosový prášok je pre svoje vlastnosti považovaný za "superpotravinu". Ponúka vyvážený pomer elektrolytov a minerálov a výrazne zlepšuje schopnosť organizmu vstrebávať živiny. Kokosová šťava má podobnú konzistenciu ako krvná plazma a je poslednou dobou v športovom priemysle často využívaná ako prostriedok pre účinnú rehydratáciu organizmu.


amino 1 aminokyseliny muscle pharm


Rýchlejšie zotavenie a zmiernenie bolesti

Oneskorená svalová bolesť spôsobená predchádzajúcou svalovou námahou ("svalová horúčka") je bežný jav u všetkých vyznávačov bodybuildingu a fitness. Je spôsobená zvýšenou mierou rozpadu čistej svalovej hmoty a vyššou koncentráciou kyseliny mliečnej. Stuhnutosť a bolesť svalov negatívne ovplyvňujú váš program. Odborné štúdie dokazujú, že práve aminokyseliny sú kľúčovým suplementom pre výrazné zmiernenie rozpadu svalov, a tým pádom aj pre zmiernenie následnej bolesti, umožňujúce tak tráviť viac času v posilňovni. Antioxidačné vlastnosti citrulín malátu, L-karnitínu a L-glycínu majú tiež významný podiel na tom, že AMINO 1 je silný a účinný prostriedok v boji so svalovou horúčkou.

 

Preč s únavou počas tréningu

Keď padáte vyčerpaním, nie je to len z dôvodu vysileniu svalov. Svoj podiel na tom má aj únava centrálnej nervovej sústavy a tzv. periférna únava. Aminokyseliny obsiahnuté v tomto drinku stimulujú produkciu serotonínu v mozgu a znižujú hodnoty amoniaku v krvi. L-glycín je nevyhnutný zdroj energie pri procesoch v bunke a bunkových mitochondriách.

  amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Pozornosť, sústredenosť a posilnenie zmyslov

Cieľom bolo vytvoriť tréningový suplement, ktorý bude stimulovať mentálne funkcie a koncentráciu ako počas tréningu, tak aj po ňom - a to bez použitia kofeínu. Spojitosť medzi aminokyselinami a bystrosťou mysle bolo preukázané mnohými štúdiami. AMINO 1 poskytne nakopnutie, ktoré umožní lepšiu koncentráciu pri zvládaní športovej úlohy, ktorú ste si stanovili.

 

Budovanie svalovej hmoty, odolnosť a vytrvalosť

Vedecký tím zabezpečil, aby formula AMINO 1 mala ideálne parametre pre navýšenie rýchlosti syntézy bielkovín, a tým pádom pre zrýchlenie rozvoja svalového tkaniva, v priebehu a po tréningu. Obsiahnuté aminokyseliny zároveň brzdia a tlmia rozpad bielkovín, umožňujú tak dlhšie cvičenie a následne produktívnejší priebeh regenerácie. Každý športovec potrebuje mať istotu, že nestratí viac ako vybuduje. Schopnosť aminokyselín vo voľnej forme aj tých s vetvovým reťazcom zabraňovať rozpadu čistej svalovej hmoty je ten najlepší základ, na ktorom sa dá ďalej stavať.

 

Výkonnosť podľa vašich predstáv

Vedci vynašli ideálny pomer ingrediencií, ktoré budú na športovcoch najlepšie a najúčinnejšie fungovať, v tomto prípade na tých športovcoch, ktorí sa úplne odovzdali fitness a bodybuildingu. Vynašli tiež najvhodnejšie zásobovací a transportný mechanizmus, ktorý zaručí kompletné vstrebanie a využitie obsiahnutých živín. Je nutné, aby ste z každého dúšku AMINO 1 mohli vydolovať absolútne maximum, ktoré vám umožní dosahovať najlepšie možné športové výkony a prekonávať existujúce limity.

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm


Významnou súčasťou formuly Amino 1 sú elektrolyty - látky, ktoré aktivujú svaly, štartujú ich činnosť, ovládajú ich kontrakciu. Kontrolujú celý rad telesných funkcií, starajú sa o to, aby každá časť určitého procesu prebehla v ten najideálnejší okamih. U aktívnych športovcov je potrebné udržiavať rovnováhu elektrolytov v tele, pretože práve potením sa elektrolyty strácajú. Amino 1 obsahuje všetky esenciálne eletrolyty - draslík, horčík, fosfor, sodík a vápnik.

 

Amino 1 a ich výhody

 • chutný športový nápoj,
 • obnovuje tréningom poškodené svaly
 • napomáha k rýchlej regenerácii už počas tréningu
 • zaisťuje maximálnu hydratáciu
 • dopĺňa všetky elektrolyty vyplavené potom
 • zlepšuje výdrž a odolnosť, zvyšuje hladinu ATP
 • obsahuje až 10 g aminokyselín v dávke, BCAA v pomere 3:1:2
 • neobsahuje žiaden cukor
 • neobsahuje kofeín
 • 1 dávka má len 5 kalórií

 

amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Zloženie

Maltodextrín, kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, fosfát draselný, fosforečnan sodný, prášok červenej repy (farba), sukralóza, acesulfam draselný.

  amino 1 aminokyseliny muscle pharm

 

Dávkovanie

Užite jednu dávku (1 odmerka) s 200-400 ml studenej vody a konzumujte pred, počas alebo po tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Fruit Punch)1 odmerka (13,4 g)
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 2 g
   z toho cukry 0 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 250 mg
Vitamín B6 (ako pyridoxín HCI) 25 mg
Vápnik (ako kremičitan vápenatý) 29 mg
Fosfor (ako fosforečnan sodný) 60 mg
Horčík (ako oxid) 200 mg
Sodík (ako fosforečnan sodný) 40 mg
Draslík (ako fosforečnan draselný) 100 mg
Instantné BCAA v pomere 3:1:23000 mg
L-Leucín (instantný) 1500 mg
L-Izoleucín (instantný) 500 mg
L-Valín (instantný) 1000 mg
Bunková energia a podpora ATP4775 mg
L-Glycín, L-Alanín, Citrulín DL-Malát 2:1, L-Karnitín, L-Tartrát, Koenzým Q-10
Amino hydratačný systém2323 mg
L-Taurín, Prášok z kokosovej vody, Extrakt z repy obsahujúci Betaín, Prášok z koreňa rastliny Goldenseal (Hydrastis Canadensis), Prášok zo Sarsaparilla (Hemidesmus Indicus), Kôra z brestu (Ulus Pumila)

 

Upozornenie

Tento produkt bol vyrobený v zariadení, ktoré spracováva zložky, ktoré obsahujú mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, ryby, pšenica a orechy.

Recenzie od zákazníkov

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Globálne hodnotenie produktu

90%
90%
Priemer z 2 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie

overených zákazníkov

0 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

80.0000 %
0 zákazníkov považuje túto recenziu za prínosnú
0 zákazníkov považuje túto recenziu za neprínosnú
Osviežujúce BCAA, super chuť, troška sladšie ale mne to nevadí, rozpustnosť výborná, vrelo odporúčam.

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

Všetky recenzie Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

 1. 80%

  Mirek

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Super BCAA
  Osviežujúce BCAA, super chuť, troška sladšie ale mne to nevadí, rozpustnosť výborná, vrelo odporúčam.
 2. 100%

  Jaroslav

  Pridané:

  Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

  Odporúča
  Best
  Zobral som si na odskusanie iba 2x 100 gramove balenie ale je to super, pijem to pocas treningu, chut sa mi zda az prilis sladka ale inak je to super. Zlozenie 10 gramov aminokyselin v jednej davke je perfektne a BCAA v pomere 3:1:2 je super , perfektne to cloveka nabudi pocas treningu :)
Write Your Own Review
Prezeráte si:Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Aminokyseliny Amino 1 - MusclePharm

Napíšte otázku
Napísať odpoveď