Amino 5600 - Scitec Nutrition

Amino 5600 sú komplexné aminokyseliny so širokým spektrom esenciálnych aminokyselín a BCAA. Sú vyrobené zo srvátkového hydrolyzátu najvyššej kvality a biologickej hodnoty, a navyše sú obohatené o voľnú formu L-glutamínu. Podporujú nárast svalovej hmoty a jej ochranu pred devastáciou počas diét a extrémneho zaťaženia organizmu tréningom.

Dlhodobo nedostupný

AMINO 5600: komplexné aminokyseliny zo srvátkového hydrolyzátu na podporu regenerácie

AMINO 5600 obsahuje široké spektrum aminokyselín - okrem iného - všetky esenciálne aminokyseliny a aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA). Esenciálne aminokyseliny sú pre nás nevyhnutné, naše telo si ich nevie samo "vyrobiť" a preto musia byť dodávané v potrave alebo formou doplnkov výživy. BCAA tvoria približne 35% esenciálnych aminokyselín v svalových bielkovinách. Amino 5600 je vyrobený z hydrolyzátu srvátkovej bielkoviny najvyššej kvality a je obohatený o voľnú formu L-glutamínu.

amino 5600.

AMINO 5600 a jeho výhody

• kvalitné komplexné aminokyseliny
  • minimalizuje odbúravanie proteínov
  • zvyšuje syntézu bielkovín
  • zlepšuje a urýchľuje regeneráciu
  • podporuje rast svalov
  • dobre sa vstrebáva

Hydrolyzovaný srvátkový proteín, plnidlo (mikrokryštalická celulóza), hydrolyzovaný kazeinát sodný, L-glutamín, protispekavé látky (mastenec, koloidný oxid kremičitý, stearát horečnatý).

Užite 1 dávku (4 tablety) kedykoľvek cez deň: pred, po tréningu alebo pred spánkom.

Nutričné hodnoty1 dávka (4 tab)
Alanín 160 mg
Arginín 77 mg
Kyselina asparágová 352 mg
Cysteín 66 mg
Kyselina glutámová 627 mg
Pridaná kyselina glutámová 280 mg
Glycín 48 mg
Histidín 63 mg
Izoleucín 210 mg
Leucín 352 mg
Lyzín 316 mg
Metionín 78 mg
Fenylalanín 110 mg
Prolín 209 mg
Serín 162 mg
Treonín 214 mg
Tryptofán 46 mg
Tyrozín 102 mg
Valín 204 mg

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergénové upozornenie: Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Hlavná kategória Komplexné aminokyseliny
Bez GMO nie
Vegetariánsky nie
Zmes číry