Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Výrobca: Scitec Nutrition
Hodnotenie:
100 %

AMI-NO Xpress je tréningová zmes, ktorá obsahuje 19 dôkladne vyberaných účinných látok určená pre intenzívne a intervalové tréningy. Táto zmes zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch. Navyše, vďaka vitamínov a minerálom podporuje imunitný systém. Pre rýchlejšiu vstrebávateľnosť obsahuje mikronizované aminokyseliny.

Špeciálna cena   16,90 € Bežná cena:   25,95 € Poštovné od 1.90 € (poštovné ZDARMA pri objednávke nad 70.00 €)
Skladom
 

AMI-NO Xpress: zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch

AMI-NO Xpress je tréningová zmes, ktorá obsahuje 19 dôkladne vyberaných účinných látok, v 4 rôznych matrixoch, ktoré môžu byť dôležité počas dlho trvajúcich a opakujúcich sa tréningobv. AMI-NO Xpress bol vyvinutý vyslovene pre tréningy s vysokou intenzitou. Betaín je v ľudskom organizme metylovým donorom. Metylácia je základom mnohých dôležitých biochemických procesov (napríklad l-metionín vzniká homocysteinmetyláciou, ktorý je súčasťou dobre známej štruktúry kreatínu; a spúšťajúcou aminokyselinou bielkovinovej syntézy). Pre dosiahnutie rýchlejšej vstrebávateľnosti do formuly boli pridané mikronizované aminokyseliny- mikronizované BCAA a mikronizovaný arginín.

 

K tomu všetkému bol pridaný aj čistý l-citrulín, spolu s kyselinou jablčnou a arginínalfa-ketoglutarátom (AAKG), látkami patriacimi medzi kľúčové medzi látky v dôležitých metabolických cykloch. Extra aminokyseliny, beta alanín, vitamíny a minerálne látky taktiež zabezpečujú podporu počas vašich hardcore tréningoch. Fosfor, vitamíny B6 a B12 prispievajú k normálnej tvorbe energie premenou látok. Vitamíny B9 a B12 prispievajú k tlmeniu pocitu únavy a vyčerpanosti. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas intenzívnych tréningov a po nich. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom 200 mg vitamínu C (ktorý obsahuje 1 dávka AMI-NO XPRESS) nad dennú odporúčanú dávku vitamínu C. Horčík prispieva k normálnej činnosti svalstva a k bielkovinovej syntéze. Horčík a fosfor prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Draslík prispieva k normálnej činnosti svalstva, k udržiavaniu normálneho krvného tlaku a k správnej činnosti nervového systému.

 ami-no xpress

 

AMI-NO Xpress a jeho výhody

  • obsahuje až 19 účinných látok
  • vhodný pre intenzívne a intervalové tréningy
  • obohatený o vitamíny a minerály
  • zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch
  • podporuje imunitný systém

 

Zloženie

Bezvodý betaín, mikronizovaný L-leucín, arómy (broskyňa, čierny čaj), dihydrogenfosforečnan draselný, L-citrulín, beta-alanín, kyselina DL-jablčná, mikronizovaný L-izoleucín, mikronizovaný L-valín, glycín, L-glutamín, L-tyrozín, taurín, mikronizovaný L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, L-askorbová kyselina, farbivo (amoniak karamel), pyridoxín HCl, kyselina pteroylmonoglutamic, kyanokobalamín.

 

Dávkovanie

Zmiešajte denne 1 dávku (22 g - 1 2/3 dávkovacej odmerky) prášku Ami-NO Xpress s 500 ml vody a konzumujte počas tréningu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Peach Ice Tea)1 dávka (22 g)
Vitamín B6 (pyridoxín) 2,8 mg
Vitamín B9 (kyselina listová) 30,2 mcg
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 0,38 mcg
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 200 mg
Horčík 56,3 mg
Fosfor 350 mg
Draslík 441 mg
Ami-NO XPRESS Matrix7781 mg
Betaín bezvodný (2500 mg), L-citrulínu (1531 mg), Beta-alanín (1500 mg), DL-jablčná kyselina (1500 mg), mikronizovaný L-arginín (500 mg), L-arginín-alfa-ketoglutarát [AAKG 2 : 1] (250 mg).
Amino Matrix3000 mg
L-glutamín (1000 mg), taurín (1000 mg), L-tyrozín (1000 mg).
Recovery Matrix2827,8 mg
Dihydrogenfosforečnan draselný (1600 mg), glycín (1000 mg), uhličitan horečnatý (224 mg), vitamín C (200 mg), pyridoxín HCl (3,45 mg), kyselina pteroylmonoglutamic (330 mcg), kyanokobalamín (40 mcg). 

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Recenzie od zákazníkov

Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Ami-NO Xpress 440 g - Scitec Nutrition
Vaše hodnotenie
Viac informácií
Cena 25,95 €
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia Nie
Balenie 440 g