Alpha Lipoic Acid 60 kaps - Universal Nutrition

Výrobca: Universal Nutrition

Alpha Lipoic Acid je Kyselina alfa-lipoová - ALA, antioxidant, ktorý  odstraňuje voľné radikály z tela a posilňuje iné antioxidanty,  ako sú napríklad vitamíny A, C a E. Navyše, zaisťuje dramatický pokles hladiny glukózy, čo urýchľuje zotavovanie po tréningu a zvyšuje príjem živín pre svalové bunky.

Nie je na sklade
 

Alpha Lipoic Acid (ALA) - kyselina alfa-lipoová odstráni voľné radikály z tela a posilní iné antioxidanty

Alpha Lipoic Acid je Kyselina alfa-lipoová - ALA, mastná kyselina a antioxidant, ktorý má dve hlavné výhody. Prvou výhodou je odstránenie voľných radikálov z tela a funkčné vylepšenia iných antioxidantov, ako sú napríklad vitamíny A, C a E. Voľné radikály sú odpadové produkty, ktoré sa tvoria pri tom ako vaše telo mení potraviny na energiu. Zbaviť telo voľných radikálov znamená vyhnúť sa mnohým problémov súvisiacich so zdravím. Druhou výhodou ALA sú jej inzulín "napodobňujúce" účinky - dramatický pokles hladiny glukózy. To tiež poskytuje zvýšenú koncentráciu glutatiónu v bunkách, pri ktorom sa potvrdilo, že urýchľuje zotavovanie zo silového tréningu. Tiež zvyšuje príjem živín a bielkovín pre svalové bunky.

 

Alpha Lipoic Acid


Alpha Lipoic Acid a jej výhody

  • odstraňuje voľné radikály
  • vylepšuje účinky iných antioxidantov
  • reguluje hladinu glukózy v krvi

 

Dvkovanie

Užite 1 kapsulu 2-3 krát denne s jedlom.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Kyselina alfa-lipoová 100 mg

 

Ostatné zložky

Laktóza (mlieko), fosforečnan vápenatý, želatína, stearan horečnatý.

 

Upozornenie

Potravina na splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Potravina určená pre zvláštnu výživu - vhodná pre športovcov. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovajte v suchu a tme pri teplote 5-25 stupňov C. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku. V prípade zdravotných problémov sa pred užívaním poraďte s lekárom.

 

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, orechy, sezam, arašidy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Recenzie od zákazníkov

Alpha Lipoic Acid 60 kaps - Universal Nutrition

Write Your Own Review
Prezeráte si:Alpha Lipoic Acid 60 kaps - Universal Nutrition
Vaše hodnotenie
Opíšte kód z obrázka
Viac informácií
Príchuť N/A
Hmotnosť balenia N/A