Adapto Aid - OstroVit

Výrobca: OstroVit

Adapto Aid obsahuje komplexnú zmes látok s adaptogénnymi účinkami. Nájdete v ňom 6 extraktov z bylín, medzi ktorými nechýba ashwagandha, Rhodiola rosea ani Ginkgo biloba. S adaptogénmi sa spája najmä pozitívny vplyv na zvládanie stresu, ale aj na funkcie mozgu, ako je pamäť a koncentrácia. Pre lepšiu vstrebateľnosť sú tieto výťažky doplnené l-teanínom a extraktom z čierneho korenia.

Adapto Aid - komplexná zmes adaptogénov na zníženie stresu a optimálnu duševnú pohodu

Adapto Aid je komplexný doplnok, ktorého základom sú populárne adaptogény ashwagandha alebo Rhodiola rosea. Adaptogény sú všeobecne známe svojím pozitívnym vplyvom na zvládanie stresových situácií a napätia. Z toho dôvodu sú vyhľadávané najmä v psychicky a fyzicky náročnom období.

Ďalšou účinnou obsiahnutou látkou je extrakt z listu Ginkgo biloba. Tá sa najčastejšie pridáva do doplnkov stravy na podporu pamäti, myslenia a iných funkcií mozgu. Blahodarný vplyv na ne majú aj pridané výťažky z bakopy drobnolistej a pupočníka ázijského, ktoré sa zaraďujú medzi obľúbené nootropiká. Tie sú vyhľadávané hlavne medzi študentmi a ľuďmi, ktorí majú psychicky náročnú prácu a potrebujú maximálne povzbudiť myslenie, pamäť a sústredenie sa

V zložení nájdete aj l-teanín. Ten sa prirodzene nachádza napríklad v zelenom čaji. Rovnako patrí medzi nootropiká a používa sa najmä pri navodení relaxácie bez pocitu ospalosti. Jeho účinky preto ocenia predovšetkým jedinci, ktorí zažívajú psychické napätie. Tento produkt je ďalej obohatený o výťažok z čierneho korenia. Ten tlmí aktivitu enzýmov, ktoré by mohli znížiť vstrebateľnosť obsiahnutých látok v tomto produkte.

Adapto Aid je vďaka svojmu komplexnému zloženiu ideálny pre všetkých jedincov, ktorí hľadajú spôsob, ako čo najlepšie zvládať každodenný život a s ním spojené náročné situácie. Má formu praktických kapsúl, ktoré sú vhodné aj pre vegánov.

Adapto Aid a jeho výhody

• komplexný doplnok s obsahom adaptogénov
  • v zložení má 6 výťažkov z bylín
  • je zdrojom l-teanínu
  • adaptogény sa spájajú s lepším zvládaním stresu
  • obsahuje nootropiká, ktoré sa užívajú na podporu pamäti a koncentrácie
  • má formu praktických kapsúl
  • je vhodný pre vegánov

Užívajte 1 kapsulu denne. Prípravok je určený len pre dospelých.

Extrakt z koreňa Ashwagandha (7,2 % vitanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferín A), extrakt z pupočníka ázijského (2 % aziatikozidy, 6 % madekasozidy, 2 % aziatikozidy B), extrakt z listu Ginkgo biloba (24 % ginkgo flavonolové glykozidy a 120 mg 6 % terpénových laktónov), extrakt z celej rastliny bakopy drobnolistej (50 % bakozidov), extrakt z koreňa Rhodiola rosea (1 % salidrozidy), L-teanín, extrakt z čierneho korenia (95 % piperín), obal kapsuly (objemové činidlo: hydroxypropylmetylcelulóza).

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Extrakt z koreňa Ashwagandha (7,2 % vitanolidy, 1 % alkaloidy a 0,25 % vitaferín A) 135 mg
Extrakt z pupočníka ázijského (2 % aziatikozidy, 6 % madekasozidy, 2 % aziatikozidy B) 130 mg
Extrakt z listu Ginkgo biloba (24 % ginkgo flavonolové glykozidy a 120 mg 6 % terpénových laktónov)  90 mg
Extrakt z celej rastliny bakopy drobnolistej (50 % bakozidov) 100 mg
Extrakt z koreňa Rhodiola rosea (1 % salidrozidy) 100 mg
L-teanín 100 mg
Extrakt z čierneho korenia (95 % piperín) 2,1 mg

Výrobok môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy), sójové bôby, arašidy, iné orechy, sezamové semienka, ovos, vajcia, kôrovce, ryby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergickí na niektorú zo zložiek výrobku alebo beriete sedatíva, lieky na spanie či antiepileptické lieky. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Balenie uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Hlavná kategória Ostatné špeciálne doplnky výživy
Vegánsky áno
Zmes číry
Forma kapsulovaný
Štítky produktu Best Seller, Vegan
HS kód 21069098: --- Ostatné
Bez plastového obalu áno
Počet kusov na palete 2000 ks
Kapsule 60 kaps.
Ostatné kategórie Ostatné doplnky výživy
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov Adapto Aid - OstroVit
Prezeráte si:Adapto Aid - OstroVit

Zlozenie je chybná. Na oficiánom stránke písajú o menej zlozenie ginkgo bilobu a piperin.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom
60 kaps. 10,95 € 8,95 €
Kedy je najlepšie užívať?