Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

AAKG 250 g - Myprotein

Výrobca: Myprotein

AAKG od Myproteinnu je veľmi populárny u aktívnych športovcov, ktorí sa intenzívne venujú trénovaniu. Arginín zlepšuje prekrvenie svalov, napumpovanie svalov a môže pomôcť v lepšiu distribúciu energie.

Dlhodobo nedostupný

Arginín alfa ketoglutarát skrátene AAKG

Arginín alfa ketoglutarát skrátene AAKG je veľmi populárny prísada v mnohých bunkovýchvolumizér pre napumpovanie svalov (Nitrix, HemanoVol, C4 Extreme atď). AAKG obsahuje obeformy arginínu: čistý arginín aj alfa-ketoglutarát. 

Arginín je esenciálna aminokyselina, ktorá má celý rad dôležitých rolí v ľudskej biochémii vrátanedôležité úlohy v proteínovej syntéze. 

Alfa - ketoglutarát je ďalší biochemicky veľmi účinná zlúčenina arginínu, ktorú ľudské telo využívak pomoci pri tvorbe energie z cukrov, tukov a bielkovín. AAKG v kombinácii s amoniakom vytvárakyselinu glutamovú, ktorá je prekurzorom L-glutamínu.

 

Výhody 

Zlúčenina Alfa-ketoglutarát napomáha k zlepšeniu príjmu l-arginínu do metabolických procesov. 

NO je veľmi silný vazodilatátor, ktorá zvyšuje intenzitu a dobu trvania "svalovej pumpy", ktoré sazískali pri tréningu (väčšinou po posilňovanie). Väčšina užívateľov AAKG pocíti viditeľný nárastprekrvenie svalov a žilnatosti. 

 

Kľúčové výhody 

  •      Zlepšuje svalové prekrvenie a napumpovanie svalov 
  •      Môže pomôcť v lepšiu distribúciu energie 
  •      Populárne NO suplement 
  •      Arginín má nulovú kalorickú hodnotu - hodí sa do diét

 

Dávkovanie

Ako doplnok stravy užívajte najlepšie 1-2 g, a to dvakrát denne. Pre optimálne výsledky užívajteráno a 45 minút pred tréningom. 

Najlepšie rozmiešať dávku v chladnej vode alebo džúse. Ihneď konzumujte. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 g)
Arginín Alfa Ketoglutarát 2 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100% Arginín Alpha-Ketogluterát a nič nebolo pridané alebo odobraté.

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky:Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Akoprípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejednása o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Recenzie od zákazníkov

AAKG 250 g - Myprotein

Write Your Own Review
Prezeráte si:AAKG 250 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

AAKG 250 g - Myprotein

Napíšte otázku
Napísať odpoveď