AAKG 250 g - Myprotein

0%
0% (0)
Výrobca: Myprotein

AAKG od Myproteinnu je veľmi populárny u aktívnych športovcov, ktorí sa intenzívne venujú trénovaniu. Arginín zlepšuje prekrvenie svalov, napumpovanie svalov a môže pomôcť v lepšiu distribúciu energie.

Dlhodobo nedostupný

Arginín alfa ketoglutarát skrátene AAKG

Arginín alfa ketoglutarát skrátene AAKG je veľmi populárny prísada v mnohých bunkovýchvolumizér pre napumpovanie svalov (Nitrix, HemanoVol, C4 Extreme atď). AAKG obsahuje obeformy arginínu: čistý arginín aj alfa-ketoglutarát. 

Arginín je esenciálna aminokyselina, ktorá má celý rad dôležitých rolí v ľudskej biochémii vrátanedôležité úlohy v proteínovej syntéze. 

Alfa - ketoglutarát je ďalší biochemicky veľmi účinná zlúčenina arginínu, ktorú ľudské telo využívak pomoci pri tvorbe energie z cukrov, tukov a bielkovín. AAKG v kombinácii s amoniakom vytvárakyselinu glutamovú, ktorá je prekurzorom L-glutamínu.

 

Výhody 

Zlúčenina Alfa-ketoglutarát napomáha k zlepšeniu príjmu l-arginínu do metabolických procesov. 

NO je veľmi silný vazodilatátor, ktorá zvyšuje intenzitu a dobu trvania "svalovej pumpy", ktoré sazískali pri tréningu (väčšinou po posilňovanie). Väčšina užívateľov AAKG pocíti viditeľný nárastprekrvenie svalov a žilnatosti. 

 

Kľúčové výhody 

  •      Zlepšuje svalové prekrvenie a napumpovanie svalov 
  •      Môže pomôcť v lepšiu distribúciu energie 
  •      Populárne NO suplement 
  •      Arginín má nulovú kalorickú hodnotu - hodí sa do diét

 

Dávkovanie

Ako doplnok stravy užívajte najlepšie 1-2 g, a to dvakrát denne. Pre optimálne výsledky užívajteráno a 45 minút pred tréningom. 

Najlepšie rozmiešať dávku v chladnej vode alebo džúse. Ihneď konzumujte. 

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 g)
Arginín Alfa Ketoglutarát 2 g

 

Zloženie

Tento produkt je 100% Arginín Alpha-Ketogluterát a nič nebolo pridané alebo odobraté.

 

Upozornenie

Prípravok nie je určený deťom do 5 rokov a tehotným a dojčiacim ženám. Nežiaduce účinky:Výnimočne u citlivých osôb sa môže objaviť kožná vyrážka alebo podráždenie čriev. Akoprípravok uchovávať: na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 ° C a mimo dosahu detí.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejednása o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Detail produktu
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Právna kategória výrobku doplnok stravy
Hlavná kategória Arginín
Recenzie od zákazníkov AAKG 250 g - Myprotein
Write Your Own Review
Prezeráte si:AAKG 250 g - Myprotein
Vaše hodnotenie
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď