AAKG 100 tab - Scitec Nutrition

Arginine Alpha-Ketoglutarate (AAKG) od spoločnosti Scitec Nutrition  je suplement na napumpovanie a prekrvenie svalov. Ide o lepšiu a vzlepšenú formu L-arginínu.

12,95 €

9,9

Nie je na sklade

 

AAKG

Scitec AAKG je silný Nitric oxide booster (prípravok na napumpovanie a prekrvenie svalov) obsahujúci vysokoúčinnú látku arginín alfa-ketoglutarát. Jedná sa o pokročilejšiu a vylepšenú formu L-arginínu, ktorý je chemickou väzbou doplnený o alfa-ketoglutarát - kľúčovú látku zohrávajúcu dôležitú úlohu pri tzv. "Krebsovom energetickom cykle" (cyklus trikarboxylových kyselín prebiehajúci v mitochondriách - je to cyklická postupnosť reakcií odbúravania organických zlúčenín (najmä cukrov a tukov) na oxid uhličitý, pri ktorých vzniknú energeticky bohaté látky NADH, FADH2 a ATP). Alfa-ketoglutarát je taktiež dôležitý aj pri metabolizme aminokyselín.

Scitec AAKG súčasne pomáha aj zvyšovať tvorbu endogénneho rastového hormónu a sekréciu (vylučovanie) inzulínu - obidve látky majú rázne anabolické účinky a pomáhajú budovať novú svalovú hmotu.

Scitec AAKG je účinný Nitric oxide suplement (stimulátor a prekurzor pre tvorbu oxidu dusnatého), ktorý Vám vďaka výrazne zvýšenej hladine oxidu dusnatého v krvi rýchlo a efektívne zabezpečí mohutné napumpovanie a výborné prekrvenie svalov a ciev, vedúce k lepšiemu zásobovaniu svalov potrebnými živinami - čo sa prejaví v konečnom dôsledku väčšou výkonnosťou, rýchlejšou regeneráciou a efektívnejším rastom novej svalovej hmoty.

Dávkovanie

Užite 4 - 5 kaps. 30 - 40 minút pred tréningom na prázdny žalúdok, a zapite dostatočným množstvom tekutín.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: AAKG 100 tab - Scitec Nutrition

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte AAKG 100 tab - Scitec Nutrition

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code