A-HD ELITE™ - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports

A-HD ELITE™ je silný testosterónový booster navrhnutý k maximálnej podpore zdravej hladiny testosterónu a s tým súvisiacej vitality a schopnosti budovať svalovú hmotu. Obsahuje patentovanú zmes rastlinných extraktov a zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, plodnosti a správnym reprodukčným funkciám.

Dlhodobo nedostupný

A-HD ELITE™ - silný testosterónový booster s patentovanou zmesou rastlinných extraktov

A-HD ELITE™ je doplnok stravy navrhnutý na podporu optimálnej hladiny testosterónu, ktorá s vekom prirodzene klesá a môže byť spojená s nedostatkom energie, únavou, zvýšeným ukladaním tuku v brušnej  oblasti, nezáujmom o sexuálne aktivity alebo zníženou schopnosťou budovať svalovú hmotu. Obsahuje patentovanú zmes piatich rastlinných extraktov spojených s užívaním v súvislosti so zvýšením testosterónu, vitality alebo libida. Ďalej obsahuje aj zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, normálnym kognitívnym funkciám, zdravej syntéze bielkovín, látkovej premene makroživín a optimálnej funkcií imunitného systému.

A-HD ELITE™ a jeho výhody

• je testosterónový booster
  • obsahuje patentovanú zmes rastlinných extraktov
  • obsahuje zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu
  • je navrhnutý k podpore testosterónu, vitality a schopnosti budovať svaly

Zinok (ako aspartát zinočnatý), kapsula (želatína), mikrokryštalická celulóza, dikalcium fosfát, stearán horečnatý, kyselina stearová, oxid kremičitý, ryža (Oryza sativa), paprika (Capsicum annuum), zázvor (Zingiber officinale), candurin silver, FD&C Blue No. 1

Užívajte 1 kapsulu po raňajkách každý deň nepretržite po dobu 45 dní. V prípade, že ste pokročilý bodybuilder alebo máte hmotnosť vyššiu ako 85 kg, dávkovanie zdvojnásobte.

Nutričné hodnoty1 kapsula
Zinok (ako aspartát zinočnatý) 15 mg
A-HD ELITE™  500 mg

Produkt by mal byť skladovaný pri teplote do 25° C mimo dosah detí.

EAN 811213020453
Hlavná kategória Náhrada steroidov
Bezlepkový nie
Vegetariánsky nie
Forma kapsulovaný
Vyrobené v Spojené štáty
HS kód 21069092: --- Neobsahujúce mliečne tuky, sacharózu, izoglukózu, glukózu alebo škrob alebo obsahujúce menej ako 1,5 hmotnostného % mliečnych tukov, 5 hmotnostných % sacharózy alebo izoglukózy, 5 hmotnostných % glukózy alebo škrobu
Bez umelých sladidiel nie
Kapsule 30 kaps.
Ostatné kategórie Anabolizéry a stimulanty
Športová výživa

Recenzie od zákazníkov A-HD ELITE™ - BPI Sports
Prezeráte si:A-HD ELITE™ - BPI Sports

Priemer z 1 hodnotenia

K tomuto produktu môžem uviesť len,že funguje presne ako má. Neužívam to prvý raz takže viem čo píšem. Momentálne idem druhé balenie za sebou. Beriem po jednej kapsule každé ráno a plne postačuje. Plnšie výraznejšie, tvrdšie svalstvo, jeho skvalitnenie, žiadne zadržiavanie vody, prírastok na váhe. Treba vyskúšať. Za mňa 10/10.

Kapsule Cena Špeciálna cena Skladom