A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

A-HD ELITE™ je extrémne silný testosterónový booster, formula navrhnutá tak, aby podporovala zdravé hladiny testosterónu a svalnatosť. Navyše optimalizuje hladinu estrogénu, a to pomocou rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov. Je podporený výskumom a je tiež navrhnutý pre podporu zdravého anabolického stavu.

39,95 €

29,95

Nie je na sklade

 

A-HD Elite - silný testosterónový booster, ktorý prirodzene naštartuje hladinu testosterónu

A-HD Elite je testosterónový booster - koncentrovaná zmes vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov pre podporu prirodzenej sekérecie vášho testosterónu (TST) a optimalizáciu estrogénu v ramci zdravého rozsahu a bez hormonálneho zásahu. Postačuje jedna kapsula denne. Prípravok je legálnou a bezpečnou alternatívou k zakázaným steroidným a hormonálnym látkam. Ak ukončujete svoj cyklus ('kúru'), nie je nič lepšie ako A-HD. Váš tréning mimo cyklu nemusí byť až taký zlý. A-HD naštartuje prirodzený testosterón, ktorý bol počas vašej kúry na minime.

 

A-HD Elite BPI

 

A-HD Elite a jeho výhody

  • účinný testosterónový booster
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • optimalizuje hladinu estrogénu
  • zníženie retencií (zadržiavanie) vody
  • naberanie kvalitnej svalovej hmoty
  • zvýšenie libida a výdrže

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno v rovnaký čas každý deň alebo podľa pokynov kvalifikovaného zdravotníka. Užívajte na plný žalúdok. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať 4-8 po sebe idúcich týždňov (1-2 cykly). Medzi jednotlivými cyklami sa odporúča týždenná prestávka.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Zinok15 mg
A-HD ELITE™ (patentovaná zmes)500 mg
Montanoa tomentosa (list a kvet), Chenopodium album (semeno), Caesalpinia benthamiana (koreň), Curcuma longa (koreň a podzemok) [kurkumín], Trichopus zeylanicus (list)

 

Ďalšie zložky

Želatína, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, kyselina stearová, oxid kremičitý, Oryza sativa, Capsicum annuum, Zingiber officinale, oxid titaničitý, a FD&C Blue No. 1.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte viac ako osem po sebe idúcich týždňov. Použitie výrobku konzultujte so svojím lekárom, ak užívate nejaké lieky alebo máte zdravotné problémy. Tento výrobok by nemali užívať ženami. Neužívajte ak ste tehotná, dojčíte alebo sa snažíte otehotnieť. Udržiavajte tento výrobok a všetky doplnky mimo dosahu detí.

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code