Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

Výrobca: BPI Sports

A-HD ELITE™ je extrémne silný testosterónový booster, formula navrhnutá tak, aby podporovala zdravé hladiny testosterónu a svalnatosť. Navyše optimalizuje hladinu estrogénu, a to pomocou rastlinných extraktov, vitamínov a minerálov. Je podporený výskumom a je tiež navrhnutý pre podporu zdravého anabolického stavu.

Dlhodobo nedostupný

A-HD Elite - silný testosterónový booster, ktorý prirodzene naštartuje hladinu testosterónu

A-HD Elite je testosterónový booster - koncentrovaná zmes vitamínov, minerálov a rastlinných extraktov pre podporu prirodzenej sekérecie vášho testosterónu (TST) a optimalizáciu estrogénu v ramci zdravého rozsahu a bez hormonálneho zásahu. Postačuje jedna kapsula denne. Prípravok je legálnou a bezpečnou alternatívou k zakázaným steroidným a hormonálnym látkam. Ak ukončujete svoj cyklus ('kúru'), nie je nič lepšie ako A-HD. Váš tréning mimo cyklu nemusí byť až taký zlý. A-HD naštartuje prirodzený testosterón, ktorý bol počas vašej kúry na minime.

 

A-HD Elite BPI

 

A-HD Elite a jeho výhody

  • účinný testosterónový booster
  • zvyšuje hladinu testosterónu
  • optimalizuje hladinu estrogénu
  • zníženie retencií (zadržiavanie) vody
  • naberanie kvalitnej svalovej hmoty
  • zvýšenie libida a výdrže

 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno v rovnaký čas každý deň alebo podľa pokynov kvalifikovaného zdravotníka. Užívajte na plný žalúdok. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívať 4-8 po sebe idúcich týždňov (1-2 cykly). Medzi jednotlivými cyklami sa odporúča týždenná prestávka.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (1 kaps)
Zinok 15 mg
A-HD ELITE™ (patentovaná zmes)500 mg
Montanoa tomentosa (list a kvet), Chenopodium album (semeno), Caesalpinia benthamiana (koreň), Curcuma longa (koreň a podzemok) [kurkumín], Trichopus zeylanicus (list)

 

Ďalšie zložky

Želatína, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý, kyselina stearová, oxid kremičitý, Oryza sativa, Capsicum annuum, Zingiber officinale, oxid titaničitý, a FD&C Blue No. 1.

 

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Neužívajte viac ako osem po sebe idúcich týždňov. Použitie výrobku konzultujte so svojím lekárom, ak užívate nejaké lieky alebo máte zdravotné problémy. Tento výrobok by nemali užívať ženami. Neužívajte ak ste tehotná, dojčíte alebo sa snažíte otehotnieť. Udržiavajte tento výrobok a všetky doplnky mimo dosahu detí.

Recenzie od zákazníkov

A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

Write Your Own Review
Prezeráte si:A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports
Vaše hodnotenie
Vyrobené v
United States
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

A-HD Elite 30 kaps - BPI Sports

Napíšte otázku
Napísať odpoveď