Gainer Nitro Gain 2,27 kg - Biotech

Gainer Nitro Gain je vedecky vyvinutý doplnok výživy s vysokým obsahom bielkovín na budovanie svalovej hmoty a zároveň pomáha pri regenerácii po intenzívnom tréningu.

30,50 €

26,24

Dlhodobo nedostupné

 

Gainer Nitro Gain

Dodá organizmu až 1195 kalórií – je bohatý na komplexné proteíny, komplexné sacharidy, esenciálne a neesenciálne aminokyseliny, BCAA, stredné nasýtené triacylglyceroly (MCT), tráviace enzýmy, vitamíny a základné minerály. Nitro Gain je formulovaný s technológiu Stimulátor™ pre dodanie okamžitej energie počas tréningu.

Tento objemový prípravok sa vyznačuje vysokou biologickou hodnotou bielkovín - sú absorbované a strávené lepšie ako bielkoviny používané v bežných gaineroch. Proteínová zmes, ktorá je použitá v Nitro Gain v kombinácii s Nitro Amino Complex™ dodáva presné množstvo komplexných bielkovín, aminokyselín a BCAA potrebných pre optimálny rast svalovej hmoty a optimálnu regeneráciu svalov po tréningu. Komplexné sacharidy s CarboX™ a lipidmi podporujú vaše svaly s dlhodobou a s krátkodobou energiou pre trvalú obnovu svalového tkaniva a zabraňujú spaľovaniu hodnotných bielkovín počas procesu proteosyntézy. Obsahuje aj minerály a vitamíny, ktoré pomáhajú organizmu efektívnejšie spracovať bielkoviny, sacharidy a tuky. S Nitro Gain je možné získať až 6 kg čistej svalovej hmoty v priebehu jedného mesiaca.

Balenie

2 270 g 

Príchuť

čokoláda-kokos, jahoda-vanilka, vanilka-banán

Užívanie odporúčané výrobcom

Zmiešajte 3 kopcovité odmerky (148 g) prípravku so 400 ml vody alebo nízkotučného mlieka. Užívajte dve dávky denne medzi jedlami na udržanie pozitívnej dusíkovej rovnováhy a podporu vysokokalorickej stravy. V tréningové dní užívajte jednu dávku 30-60 minút po tréningu.

Zloženie

Recenzie od zákazníkov

100%
Recenziu zaslal(a) Marois dňa 7.2.2014
Paráda niet čo dodať :)
Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Napíšte vlastnú recenziu

Vaše hodnotenie: Gainer Nitro Gain 2,27 kg - Biotech

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

 1 hviezda2 hviezdy3 hviezdy4 hviezdy5 hviezd
Kvalita

Hodnotenie príchutí:

vyber príchute
  • Reload captcha

Položiť otázku o produkte Gainer Nitro Gain 2,27 kg - Biotech

  • Reload captcha

* Povinne vyplnené polia

 
Príchuť
Hodnotenie
Počet hodnotení
//Asynchronous click tracking code