Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Gainer Xtreme BEEF Mass 2,5 kg - Fitness Authority

Gainer Xtreme BEEF Mass je proteín- sacharidový suplement zložený z vysokokvalitných hovädzích bielkovín (izolát), určený amatérom i profesionálom. Obsahuje až 60 g bielkovín a 120 g sacharidov v jednej dávke, čo oceníte v náročných tréningových dňoch. Neobsahuje cukry ani tuk. Má výbornú chuť.

Dlhodobo nedostupný

Gainer Xtreme BEEF Mass: proteín-sacharidový doplnok z hovädzieho izolátu

Gainer Xtreme BEEF Mass dodáva je nový proteín - sacharidový suplement, určený všetkým fyzicky aktívnym jedincom - amatérom i profesionálom , ktorým nie je ľahostajná kvalita prijímanej potravy. Športovci považujú vedľa mliečnych, hovädzie bielkoviny za najcennejšie zdroj aminokyselín, nevyhnutné pre rast a regeneráciu svalstva .


Proteíny sú základom stravy každého človeka, ale u ťažko trénujúcich športovcov má ich príjem zásadný význam z hľadiska nárastu aj udržiavanie svalovej hmoty - od jej kvality sa odvíja silové schopnosti každého športovca. Okrem toho pomáhajú pri udržiavaní zdravých pevných kostí, ktoré sú extrémne zaťažované najmä pri kulturistike. Okrem klasických proteínových aminokyselín, obsahujú hovädzie bielkoviny, "kolagénové " hydroxylové aminokyseliny - hydroxyprolin, hydroxylysin. Aj keď sú tieto aminokyseliny v organizme produkované prirodzenou cestou, nepostačuje toto množstvo na pokrytie potrieb športovcov, najmä kulturistov, ktorí svojimi pohybovými aktivitami výrazne zaťažujú svoju opornú sústavu, čo predstavuje často podceňované riziko poškodenia kĺbových chrupaviek.


gainer xtreme beef massSacharidy vo forme maltodextrínov dodajú telu energiu nevyhnutnú pre akýkoľvek fyzický výkon, regeneráciu alebo doplnenie stratených glykogénových zásob. Na druhej strane nie je jeho molekulový reťazec natoľko komplikovaný, aby spôsoboval problémy pri trávení (plynatosť, dĺžku atď ). Normálnu činnosť a funkcie mozgu sú možné pri dostatočnom prísune sacharidov. Zistilo sa, že na tento účel potrebuje mozog dospelého jedinca cca 130 g sacharidov denneVzhľadom k tomu, že samotná dávka (200g) výrobku Beef Mass obsahuje už 120 g sacharidov a s príjmom z bežnej celodennej stravy to celkom činí dvojnásobok aj viac, je tento spôsob suplementácie vhodný aj v náročných tréningových dňoch, kedy je potrebné potravinových zložiek umocnená. S dostatočným príjmom sacharidov sa budete môcť plne sústrediť na športový výkon, udržíte si jasnú myseľ a to Vám uľahčí dosiahnutie tréningových cieľov.Receptúra Xtreme Beef Mass prináša organizmu ideálne mixtúru živín a samotná konzumácia môže byť vďaka výbornej chuti i ľahkým gurmánskym zážitkom. Vyskúšajte a posúďte sami.

 

Gainer Xtreme BEEF Mass a jeho výhody

  • má vysoký obsah bielkovín
  • hovädzí proteínový izolát
  • neobsahuje cukry
  • Bez tuku
  • Výborná chuť
  • Vysokoenergetický proteín - sacharidový doplnok stravy

 

Zloženie

Maltodextrín, hovädzí proteínový izolát, kakao 5, príchute, zahusťovadlá (xantánová guma), farbivo (červená repa 3, beta-karoten 1, 4), regulátor kyslosti (kyselina citrónová) 3, soľ 5, sladidlo (sukralóza).

 

Dávkovanie

  1. Zmiešajte 4 odmerky produktu (200 g) s 400 ml vody, alebo odtučneného mlieka.
  2. Polovicu dávky skonzumujte 45-75 minút pred tréningom a druhú ihneď po jeho skončení. 
 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť jahoda)4 odmerky (200 g)
Energetická hodnota 3600 kJ / 720 kcal
Tuky 0 g
   z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 120 g
   z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bielkoviny 60 g
Soľ 0,2 g

 

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku produktu. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri izbovej teplote.

Recenzie od zákazníkov

Gainer Xtreme BEEF Mass 2,5 kg - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Gainer Xtreme BEEF Mass 2,5 kg - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Otázky od zákazníkov

Gainer Xtreme BEEF Mass 2,5 kg - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď