Your company account is blocked and you cannot place orders. If you have questions, please contact your company administrator.

Xtreme Anticatabolix 500 g - Fitness Authority

Hodnotenie:
93 %

Antikatabolix napomáha anabolizmu, obmedzuje pocit únavy, podporuje syntézu bielkovín, zvyšuje výdrž, zlepšuje regeneráciu.

Xtreme Anticatabolix - Fitness Authority

ANTICATABOLIX obsahuje precízne stanovené množstvo aminokyselín pre namáhaný organizmus športovca. Obsahuje kľúčové vetvené aminokyseliny BCAA, ďalej L-glutamín, ktorý sa v organizme nachádza zo všetkých aminokyselín v najvyššom množstve. Tieto dôležité aminokyseliny podporujú vlastnú syntézu bielkovín a tiež pôsobia antikatabolicky. To je veľmi dôležité, pri tvrdých tréningoch slúžia tieto glykogéne aminokyseliny ako náhradný energetický zdroj. Ochraňujú tak nadobudnutú svalovú hmotu pred jej zničením. O užitočnosti BCAA a L-glutamínu bolo už napísaných množstvo článkov a štúdií. Teraz máte možnosť si tieto aminokyseliny zakúpiť v čistej podobe a reálnej cene.

 

Výhody:

  • Napomáha anabolizmu
  • Obmedzuje pocity únavy
  • Podporuje syntézu bielkovín. 
  • Zvyšuje výdrž. 
  • Zlepšuje regeneráciu
  • Pomer vetvených aminokyselín 2:1:1
  • 5000 mg L-glutamínu v jednej dávke.
 

L-luecín – podporuje tvorbu inzulínu, najsilnejšieho anabolického hormónu v ľudskom tele. Obmedzuje rozklad bielkovín. Pomáha udržiavať pozitívnu dusíkovú bilanciu. Vytvára optimálne prostredie na spaľovanie tukov a reguluje hladinu cukru v krvi.

L-izileucín – je ľahko premeniteľný telom na energiu. Podporuje regeneráciu organizmu po fyzickej námahe. Udržuje stály príjem energie regulovaním hladiny cukru v krvi. Zvyšuje výdrž.

L-valín – Obmedzuje únavu. Telo si ho nevie vytvoriť samo, preto musí byť telu dodaný stravou. Udržuje pozitívnu dusíkovú bilanciu. Podporuje regeneráciu tkaniva. Rovnako ako leucín a izoleucín je ľahko premenený na energiu.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty2 odmerky (10 g)
Energetická hodnota170 kJ / 40 kcal
Bielkoviny10 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
L-Glutamín5 g
L-Leucín2,5 g
L-Izoleucín1,25 g
L-Valín1,25 g

 

Ostatné zložky

mikrokryštalická celulóza, silica, stearát horečnatý.

 

Dávkovanie

Odporúča sa 2 odmerky prípravku rozpustiť v 200-300 ml vody, alebo iného obľúbeného nápoja. Dobre premiešajte. Pre vyšší účinok sa odporúča dávku rozdeliť na 2 krát a užívať ho pred aj po tréningu.

 

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Pred zahájením akéhokoľvek diétne-tréningového programu sa poraďte s vašim lekárom. Prípravok by nemali užívať ľudia so zdravotnými problémami, tehotné, alebo dojčiace ženy.

Recenzie od zákazníkov

Xtreme Anticatabolix 500 g - Fitness Authority

Write Your Own Review
Prezeráte si:Xtreme Anticatabolix 500 g - Fitness Authority
Vaše hodnotenie
Hlavná kategória
Otázky od zákazníkov

Xtreme Anticatabolix 500 g - Fitness Authority

Napíšte otázku
Napísať odpoveď